Primat

Övrigt fryst på ICA Maxi Katrineholm

23 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 182 kr/kg pris 7 kr
Croissanter 8-p

Croissanter 8-p

Hatting · 480 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 87 kr/kg pris 42 kr
Croissants Deg 6-p

Croissants Deg 6-p

Danerolles · 240 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 94 kr/kg pris 23 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 182 kr/kg pris 7 kr
Fiber toast Glutenfritt

Fiber toast Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 74 kr/kg pris 37 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 33 kr/kg pris 15 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 182 kr/kg pris 7 kr
Gyozadeg

Gyozadeg

Cham · 300 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Ingefära hackad fryst

Ingefära hackad fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 182 kr/kg pris 7 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 182 kr/kg pris 7 kr
Kärleksmums kladdkaka

Kärleksmums kladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 92 kr/kg pris 37 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 134 kr/kg pris 32 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 182 kr/kg pris 7 kr
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 245 kr/kg pris 44 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 230 kr/kg pris 46 kr
Pizzadeg Surdeg

Pizzadeg Surdeg

POP! Bakery · 400 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Pizzadeg XXL

Pizzadeg XXL

ICA · 550 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 42 kr/kg pris 23 kr
Ramslök

Ramslök

ICA · 40 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 182 kr/kg pris 7 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 221 kr/kg pris 11 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 65 kr/kg pris 29 kr
Tekaka Glutenfri Fryst

Tekaka Glutenfri Fryst

Fria · 220 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 146 kr/kg pris 32 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 245 kr/kg pris 11 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Maxi Katrineholm

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Tyck till