Primat

Färsk fisk på ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

24 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Clarias fiskfärs

Clarias fiskfärs

Gårdsfisk · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Clarias ryggbit

Clarias ryggbit

Gårdsfisk · 250 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 200 kr/kg pris 50 kr
Clariasfilé Färsk Varmrökt Naturell

Clariasfilé Färsk Varmrökt Naturell

Gårdsfisk · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 300 kr/kg pris 90 kr
Fiskköttbullar

Fiskköttbullar

Gårdsfisk · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 165 kr/kg pris 66 kr
Havskräftor Små Färska

Havskräftor Små Färska

ICA · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 189 kr/kg pris 95 kr
Kräftor Turkiska Färska

Kräftor Turkiska Färska

Ullmo · 700 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 341 kr/kg pris 239 kr
Laxburgare Färska Miljömärkt

Laxburgare Färska Miljömärkt

ICA · 220 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 204 kr/kg pris 45 kr
Laxfilé ca

Laxfilé ca

Fröya · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 548 kr/kg pris 219 kr
Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

ICA Gott Liv · 250 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 324 kr/kg pris 81 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 250 kr/kg pris 75 kr
Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Fröya · 180 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 678 kr/kg pris 122 kr
Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 290 kr/kg pris 145 kr
Laxfilé Färsk Röd Thai

Laxfilé Färsk Röd Thai

Mowi · 220 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 322 kr/kg pris 71 kr
Laxfilé i bit Ekologisk KRAV

Laxfilé i bit Ekologisk KRAV

ICA I love eco · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 370 kr/kg pris 185 kr
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 275 kr/kg pris 110 kr
Regnbågslaxrom Miljömärkt

Regnbågslaxrom Miljömärkt

ICA · 50 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 1324 kr/kg pris 66 kr
Räkor kokta färska

Räkor kokta färska

ICA · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 196 kr/kg pris 79 kr
Rödspätta

Rödspätta

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 343 kr/kg pris 103 kr
Rödstrimma filé

Rödstrimma filé

Gårdsfisk · 250 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 340 kr/kg pris 85 kr
Signalkräftor Färska Kokta

Signalkräftor Färska Kokta

Smålandskräftan · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 520 kr/kg pris 260 kr
Strömming Färsk Stekt

Strömming Färsk Stekt

ICA · 320 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 194 kr/kg pris 62 kr
Tonfisk Färsk MSC

Tonfisk Färsk MSC

ICA · 260 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 396 kr/kg pris 103 kr
Torskfilé

Torskfilé

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 440 kr/kg pris 132 kr
Torskrygg

Torskrygg

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 477 kr/kg pris 143 kr
Tyck till