Primat

Färdigmat på ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

279 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Afrikansk Sötpotatissoppa

Afrikansk Sötpotatissoppa

Spoons · 475 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 94 kr/kg pris 44 kr
Baba Ganoush Smoky Aubergine

Baba Ganoush Smoky Aubergine

Tamini · 200 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Baguette Kyckling Curry

Baguette Kyckling Curry

ICA · 245 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 192 kr/kg pris 47 kr
Baguette Köttbullar Rödbetssallad

Baguette Köttbullar Rödbetssallad

ICA · 245 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 192 kr/kg pris 47 kr
Baguette Ost Skinka

Baguette Ost Skinka

ICA · 220 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 214 kr/kg pris 47 kr
Baguette Skagenröra 220g

Baguette Skagenröra 220g

ICA · 230 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 204 kr/kg pris 47 kr
Baguette Ägg och Räkor

Baguette Ägg och Räkor

GOOD · 285 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 166 kr/kg pris 47 kr
Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 131 kr/kg pris 23 kr
Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 130 kr/kg pris 23 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 146 kr/kg pris 26 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 146 kr/kg pris 26 kr
Börek Feta Ost med Vallmofrön Bageri

Börek Feta Ost med Vallmofrön Bageri

La Lorraine · 95 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 136 kr/kg pris 13 kr
Börek Spenat och Fetost Bageri

Börek Spenat och Fetost Bageri

La Lorraine · 95 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 136 kr/kg pris 13 kr
Caesarsallad med Kyckling

Caesarsallad med Kyckling

ICA · 270 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 210 kr/kg pris 57 kr
Caesarsallad med kyckling

Caesarsallad med kyckling

Vidinge · 285 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 258 kr/kg pris 74 kr
Cauliflower wings

Cauliflower wings

Farmers & Chefs · 100 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 198 kr/kg pris 20 kr
Cheeseburgare 2-p

Cheeseburgare 2-p

ICA · 270 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 133 kr/kg pris 36 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 204 kr/kg pris 55 kr
Chili Färsk Beef and Bean

Chili Färsk Beef and Bean

Texas Longhorn · 450 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 172 kr/kg pris 78 kr
Citron Honung Cheesecake Bageri

Citron Honung Cheesecake Bageri

La Lorraine · 95 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 136 kr/kg pris 13 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 128 kr/kg pris 26 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 75 kr/kg pris 30 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Cordon bleu medaljong

Cordon bleu medaljong

Scan · 450 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 141 kr/kg pris 63 kr
Cornslaw Smokey

Cornslaw Smokey

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 128 kr/kg pris 26 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Grön Ko · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 188 kr/kg pris 75 kr
Dillstuvad potatis

Dillstuvad potatis

Lecora · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 76 kr/kg pris 38 kr
Fisksoppa

Fisksoppa

ICA · 475 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 83 kr/kg pris 39 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 101 kr/kg pris 47 kr
Fläsklägg med rotmos

Fläsklägg med rotmos

Grön Ko · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 181 kr/kg pris 72 kr
Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Rana · 280 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 141 kr/kg pris 39 kr
Färdigmat Chicken Gochujang

Färdigmat Chicken Gochujang

NOM · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 201 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Chicken Satay

Färdigmat Chicken Satay

Topsfoods PURE · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 137 kr/kg pris 55 kr
Färdigmat Entrecote Yakiniku med Ris

Färdigmat Entrecote Yakiniku med Ris

Kin Food · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 170 kr/kg pris 85 kr
Färdigmat Fiskgryta Bouillabaisse

Färdigmat Fiskgryta Bouillabaisse

Grön Ko · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 181 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Frikadeller i Krämig Tomatsås

Färdigmat Frikadeller i Krämig Tomatsås

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

ICA · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Kantarellsoppa

Färdigmat Kantarellsoppa

Borgens · 350 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Färdigmat Korean BBQ Kyckling

Färdigmat Korean BBQ Kyckling

Mama Chin · 450 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 157 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Korean Pork Belly

Färdigmat Korean Pork Belly

NOM · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 201 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 109 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Gooh · 380 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 98 kr/kg pris 37 kr
Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Gooh · 380 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 98 kr/kg pris 37 kr
Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Mama Chin · 450 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 157 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Kyckling Röd curry

Färdigmat Kyckling Röd curry

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Kyckling Teriyaki

Färdigmat Kyckling Teriyaki

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Kycklingbröst i Basilikasås

Färdigmat Kycklingbröst i Basilikasås

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 186 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 109 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Köttbullar med Potatismos Lingonsylt XL

Färdigmat Köttbullar med Potatismos Lingonsylt XL

ICA · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 135 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 121 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Köttfärssås Spaghetti Parmesan XL

Färdigmat Köttfärssås Spaghetti Parmesan XL

ICA · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 135 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Pannbiff i Pepparsås med Potatis

Färdigmat Pannbiff i Pepparsås med Potatis

Grön Ko · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 181 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Pasta al Pomodoro med Mozzarella

Färdigmat Pasta al Pomodoro med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 143 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Pasta Arrabbiata

Färdigmat Pasta Arrabbiata

ICA · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Färdigmat Pasta Carbonara

Färdigmat Pasta Carbonara

ICA · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Gooh · 380 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 184 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Penne Kantarell

Färdigmat Penne Kantarell

ICA · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 161 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Ramen Biff

Färdigmat Ramen Biff

Ichiro · 365 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 155 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Ramen Fläsk

Färdigmat Ramen Fläsk

Ichiro · 365 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 155 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Ramen Kyckling

Färdigmat Ramen Kyckling

Ichiro · 365 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 155 kr/kg pris 57 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

ICA · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Risotto Tryffel

Färdigmat Risotto Tryffel

ICA · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 121 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Kin Food · 440 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 193 kr/kg pris 85 kr
Färdigmat Tareqs Coq au vin Kyckling

Färdigmat Tareqs Coq au vin Kyckling

Maten e klar · 410 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 196 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Tareqs Fiskgratäng med Dillsås

Färdigmat Tareqs Fiskgratäng med Dillsås

Maten e klar · 410 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 196 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Tareqs Husmansbiff

Färdigmat Tareqs Husmansbiff

Maten e klar · 410 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 196 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Tareqs Köttbullar med Gräddsås

Färdigmat Tareqs Köttbullar med Gräddsås

Maten e klar · 410 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 196 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Tareqs Lasagne

Färdigmat Tareqs Lasagne

Maten e klar · 450 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 178 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Kin Food · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 170 kr/kg pris 85 kr
Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Kin Food · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 170 kr/kg pris 85 kr
Färdigmat Thai Röd Curry Kyckling

Färdigmat Thai Röd Curry Kyckling

Mama Chin · 450 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 157 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Thai Stekta Äggnudlar med Kyckling och Grönsaker

Färdigmat Thai Stekta Äggnudlar med Kyckling och Grönsaker

Kin Food · 440 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 193 kr/kg pris 85 kr
Färdigmat Tikka Masala Kyckling ChinChin

Färdigmat Tikka Masala Kyckling ChinChin

Mama Chin · 450 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 157 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

ICA · 300 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Gooh · 370 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 189 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Färdigmat Öländsk Fisksoppa

Färdigmat Öländsk Fisksoppa

Borgens · 350 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Färsk Färdigmat Fläskfilépasta

Färsk Färdigmat Fläskfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Färsk Färdigmat Kycklingfilépasta

Färsk Färdigmat Kycklingfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 206 kr/kg pris 82 kr
Färsk Klyftpotatis med Kryddor

Färsk Klyftpotatis med Kryddor

Peka · 500 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 45 kr/kg pris 23 kr
Färsk Pasta Fylld Gnocchi Vitlök Mozzarella

Färsk Pasta Fylld Gnocchi Vitlök Mozzarella

Rana · 280 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 141 kr/kg pris 39 kr
Greek Tray

Greek Tray

Farmers & Chefs · 90 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 220 kr/kg pris 20 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 57 kr/l pris 28 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 28 kr/l pris 21 kr
Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

ICA · 200 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 170 kr/kg pris 34 kr
Gubbröra

Gubbröra

ICA · 200 g

ICA Kvantum Malmborgs Mobilia

jämförpris 124 kr/kg pris 25 kr
Tyck till