Primat

Kyckling på ICA Kvantum Mariestad

58 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bordskyckling original Fryst

Bordskyckling original Fryst

ICA · 1100 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 59 kr/kg pris 64 kr
Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Grillad Kyckling Kyld ca

Grillad Kyckling Kyld ca

kronfågeln · 800 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 88 kr/kg pris 70 kr
Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 4000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 73 kr/kg pris 291 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 234 kr/kg pris 93 kr
Kalkonburgare 120g 4-p

Kalkonburgare 120g 4-p

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 189 kr/kg pris 76 kr
Kalkoncevapcici

Kalkoncevapcici

Ingelsta kalkon · 360 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 154 kr/kg pris 55 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 115 kr/kg pris 57 kr
Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Ingelsta kalkon · 450 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 128 kr/kg pris 57 kr
Kyckling Fryst KRAV ca Kronfågel

Kyckling Fryst KRAV ca Kronfågel

Kronfågel Bosarp · 2000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 158 kr/kg pris 316 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1200 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 62 kr/kg pris 75 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 148 kr/kg pris 89 kr
Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 174 kr/kg pris 78 kr
Kycklingben

Kycklingben

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben Färsk

Kycklingben Färsk

ICA Gott Liv · 900 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 62 kr/kg pris 56 kr
Kycklingbitar Färska Ätklara Salt/Peppar

Kycklingbitar Färska Ätklara Salt/Peppar

Kronfågel · 350 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 177 kr/kg pris 62 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 91 kr/kg pris 91 kr
Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 121 kr/kg pris 85 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 70 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 78 kr/kg pris 70 kr
Kycklingbröstfilé Fryst

Kycklingbröstfilé Fryst

ICA · 640 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 117 kr/kg pris 75 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 166 kr/kg pris 70 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 125 kr/kg pris 105 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 159 kr/kg pris 143 kr
Kycklingbröstfilé Minutbitar

Kycklingbröstfilé Minutbitar

Kronfågel · 650 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 134 kr/kg pris 87 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 98 kr/kg pris 98 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 98 kr/kg pris 196 kr
Kycklingbröststrimlor

Kycklingbröststrimlor

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 140 kr/kg pris 84 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Kycklingfilé Färsk ca

Kycklingfilé Färsk ca

Kronfågel · 925 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 157 kr/kg pris 145 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 95 kr/kg pris 48 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 86 kr/kg pris 60 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 71 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 84 kr/kg pris 59 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 145 kr/kg pris 87 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 28 kr/kg pris 56 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklingklubbor Fryst

Kycklingklubbor Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 94 kr/kg pris 66 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 127 kr/kg pris 107 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 110 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 93 kr/kg pris 65 kr
Kycklingspett Färska Grillkryddade

Kycklingspett Färska Grillkryddade

Guldfågeln · 160 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 273 kr/kg pris 44 kr
Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 104 kr/kg pris 93 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 86 kr/kg pris 86 kr
Majskycklingbröstfilé ca

Majskycklingbröstfilé ca

Guldfågeln · 350 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 217 kr/kg pris 76 kr
Majskycklingbröstfiléer Fryst

Majskycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 145 kr/kg pris 145 kr
Majskycklingklubba mörad Fryst

Majskycklingklubba mörad Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 179 kr/kg pris 89 kr
Snabbfilé BBQ

Snabbfilé BBQ

ICA · 600 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 145 kr/kg pris 87 kr
Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Kvantum Mariestad

jämförpris 121 kr/kg pris 85 kr Extrapris
Tyck till