Primat

Trädgård på ICA Knalleland

84 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Arr Margerit Midsommar 12,5cm x10

Arr Margerit Midsommar 12,5cm x10

ICA · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 83 kr/st pris 83 kr
Aster Dubbel Blandade färger 1-p

Aster Dubbel Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Basilika Ordinary 1-p

Basilika Ordinary 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Basilika Sallads Storbladig 1-p

Basilika Sallads Storbladig 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Knalleland

jämförpris 3,50 kr/l pris 35 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Knalleland

jämförpris 6 kr/l pris 26 kr
Blomman för dagen 1-p

Blomman för dagen 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Blåklint Blandade färger Hög 1-p

Blåklint Blandade färger Hög 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Blåklint Blue Boy 1-p

Blåklint Blue Boy 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Chilipeppar Cayenne Long Slim 1-p

Chilipeppar Cayenne Long Slim 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Dill Blad Bouquet 1-p

Dill Blad Bouquet 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Dill Como 1-p

Dill Como 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Knalleland

jämförpris 10 kr/st pris 39 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Knalleland

jämförpris 142 kr/st pris 142 kr
Gräslök Dolores

Gräslök Dolores

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Gröna växter, 12cm varierande sorter

Gröna växter, 12cm varierande sorter

1 st

ICA Knalleland

jämförpris 83 kr/st pris 83 kr
Grönkål Half Tall 1-p

Grönkål Half Tall 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Gurka Växthus Bella F1 1-p

Gurka Växthus Bella F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Gurka Växthus Futura F1 1-p

Gurka Växthus Futura F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Gurka, Frilands-, Vert petit de Par

Gurka, Frilands-, Vert petit de Par

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Knalleland

jämförpris 61 kr/st pris 61 kr
Rosor Fair trade 50 cm med bidrag till Stiftelsen

Rosor Fair trade 50 cm med bidrag till Stiftelsen

ICA · 12 st

ICA Knalleland

jämförpris 12 kr/st pris 144 kr
Kalanchoe 10,5cm cerise

Kalanchoe 10,5cm cerise

1 st

ICA Knalleland

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

1 st

ICA Knalleland

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

1 st

ICA Knalleland

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm vit

Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm vit

1 st

ICA Knalleland

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Kattgräs 1-p

Kattgräs 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Krasse Busk Tom Thumb 1-p

Krasse Busk Tom Thumb 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Krasse Slinger 1-p

Krasse Slinger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Krasse Slinger Glorius Gleam 1-p

Krasse Slinger Glorius Gleam 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Luktärt Gammeldags Old Spice Mix 1-p

Luktärt Gammeldags Old Spice Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Luktärt Knee-Hi 1-p

Luktärt Knee-Hi 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Luktärt Royal Blandade färger 1-p

Luktärt Royal Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Majs Tasty Sweet F1 1-p

Majs Tasty Sweet F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Malva Prakt Blandade färger1-p

Malva Prakt Blandade färger1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Mangold Rubarb Chard Röd 1-p

Mangold Rubarb Chard Röd 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Morot Sommar Harlequin Mix F1 1-p

Morot Sommar Harlequin Mix F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Morot Sommar Nantaise 2 1-p

Morot Sommar Nantaise 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Morot Sommar Såband Nantaise 2 1-p

Morot Sommar Såband Nantaise 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Morot Vinter Flakkée 2 1-p

Morot Vinter Flakkée 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Murgröna 10,5 cm

Murgröna 10,5 cm

1 st

ICA Knalleland

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Knalleland

jämförpris 61 kr/st pris 121 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Knalleland

jämförpris 580 kr/kg pris 145 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Knalleland

jämförpris 1,33 kr/st pris 40 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Knalleland

jämförpris 1,33 kr/st pris 40 kr
Orkide, 11cm varierande färger

Orkide, 11cm varierande färger

Blomsterboda · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 305 kr/st pris 305 kr
Orkide, 11cm varierande färger

Orkide, 11cm varierande färger

S-Blommor · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 235 kr/st pris 235 kr
Persilja Mosskrusig 1-p

Persilja Mosskrusig 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Persilja Mosskrusig Moss Curled 2 1-p

Persilja Mosskrusig Moss Curled 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Persilja Slätbladig Comun 3 1-p

Persilja Slätbladig Comun 3 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Ringblomma Radio 1-p

Ringblomma Radio 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Ringblomma Ball´s Orange 1-p

Ringblomma Ball´s Orange 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Ringblomma Blandade Färger 1-p

Ringblomma Blandade Färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Ringblomma Fiesta Gitana 1-p

Ringblomma Fiesta Gitana 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Ros i kruka

Ros i kruka

Blomsterboda · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 51 kr/st pris 51 kr
Ros Småblommig 10,5 cm

Ros Småblommig 10,5 cm

1 st

ICA Knalleland

jämförpris 83 kr/st pris 83 kr
Rosenskära Vega Mixture 1-p

Rosenskära Vega Mixture 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Rosor Varierande färger 40cm 10-p

Rosor Varierande färger 40cm 10-p

1,000 · 10 st

ICA Knalleland

jämförpris 7 kr/st pris 72 kr
Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

ICA · 10 st

ICA Knalleland

jämförpris 9 kr/st pris 88 kr
Rucola Senapskål 1-p

Rucola Senapskål 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Rädisa Cherry Belle 1-p

Rädisa Cherry Belle 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Rädisa Mix 1-p

Rädisa Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Sallad Plock Bowl Grön 1-p

Sallad Plock Bowl Grön 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Salladslök White Lisbon 4g

Salladslök White Lisbon 4g

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Sallat Baby Leaf mix 1-p

Sallat Baby Leaf mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Sallat Isbergs Great Lakes 118 1-p

Sallat Isbergs Great Lakes 118 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Sallat Plock Amerikanischer Brau 1-p

Sallat Plock Amerikanischer Brau 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Sallat Plock Australischer 1-p

Sallat Plock Australischer 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Sallat Plock Australischer Gele 1-p

Sallat Plock Australischer Gele 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Smaragdblomma 12cm

Smaragdblomma 12cm

1 st

ICA Knalleland

jämförpris 132 kr/st pris 132 kr
Smultron Månads Rugen 1-p

Smultron Månads Rugen 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Smörgåskrasse 1-p

Smörgåskrasse 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Solros Gul Jätte 1-p

Solros Gul Jätte 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Sommarblommor Mix 1-p

Sommarblommor Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Sommarblommor Mix Rosa 1-p

Sommarblommor Mix Rosa 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Spenat Matador 1-p

Spenat Matador 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Squash Diamant F1 1-p

Squash Diamant F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Tomat Körsbär Tiny Tim 1-p

Tomat Körsbär Tiny Tim 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Tomatat Körsbär Gardener´s Delight 1-p

Tomatat Körsbär Gardener´s Delight 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Tösalt H & Möhring

Tösalt H & Möhring

Salinity · 1000 g

ICA Knalleland

jämförpris 28 kr/kg pris 28 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Knalleland

jämförpris 56 kr/l pris 56 kr
Ängsblommor Mix 1-p

Ängsblommor Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Ärt Socker Gigante Svizzero 1-p

Ärt Socker Gigante Svizzero 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Ärt Socker Oregon Sugar Pod 1-p

Ärt Socker Oregon Sugar Pod 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Knalleland

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Tyck till