Primat

Fryst fisk på ICA Kramfors

51 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock Fryst

Alaska pollock Fryst

ICA Basic · 400 g

ICA Kramfors

jämförpris 91 kr/kg pris 36 kr
Alaska Pollock Ryggfilé Fryst

Alaska Pollock Ryggfilé Fryst

Royal foods · 300 g

ICA Kramfors

jämförpris 186 kr/kg pris 56 kr
Amerikansk löjrom Fryst

Amerikansk löjrom Fryst

Pandalus · 80 g

ICA Kramfors

jämförpris 1668 kr/kg pris 133 kr
Bläckfiskringar panerade Fryst

Bläckfiskringar panerade Fryst

Pandalus · 250 g

ICA Kramfors

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Blåmusslor Fryst

Blåmusslor Fryst

ICA · 450 g

ICA Kramfors

jämförpris 103 kr/kg pris 46 kr
Crispies Fryst 8-p

Crispies Fryst 8-p

Findus · 370 g

ICA Kramfors

jämförpris 133 kr/kg pris 49 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

ICA · 450 g

ICA Kramfors

jämförpris 74 kr/kg pris 33 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

Findus · 750 g

ICA Kramfors

jämförpris 71 kr/kg pris 53 kr
Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Findus · 450 g

ICA Kramfors

jämförpris 103 kr/kg pris 46 kr
Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Findus · 340 g

ICA Kramfors

jämförpris 175 kr/kg pris 60 kr
Hummer Fryst

Hummer Fryst

Pandalus · 350 g

ICA Kramfors

jämförpris 503 kr/kg pris 176 kr
Hummer Fryst

Hummer Fryst

ICA · 370 g

ICA Kramfors

jämförpris 409 kr/kg pris 151 kr
Hummer kokt fryst

Hummer kokt fryst

Pandalus · 375 g

ICA Kramfors

jämförpris 449 kr/kg pris 168 kr
Kammusslor

Kammusslor

ICA · 150 g

ICA Kramfors

jämförpris 757 kr/kg pris 114 kr
Koljarygg Fryst Feldt's

Koljarygg Fryst Feldt's

Feldts · 250 g

ICA Kramfors

jämförpris 227 kr/kg pris 57 kr
Kräftor Fryst 20-p

Kräftor Fryst 20-p

Pandalus · 700 g

ICA Kramfors

jämförpris 211 kr/kg pris 148 kr
Kräftor Kinesiska Stora vildfångade

Kräftor Kinesiska Stora vildfångade

Pandalus · 700 g

ICA Kramfors

jämförpris 263 kr/kg pris 184 kr
Kräftor medium Turkiska

Kräftor medium Turkiska

Fiskeriet · 700 g

ICA Kramfors

jämförpris 199 kr/kg pris 139 kr
Laxfilé

Laxfilé

Poseidon · 500 g

ICA Kramfors

jämförpris 274 kr/kg pris 137 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

Pacific brand · 500 g

ICA Kramfors

jämförpris 198 kr/kg pris 99 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

ICA · 560 g

ICA Kramfors

jämförpris 262 kr/kg pris 147 kr
Laxsida Fryst ASC

Laxsida Fryst ASC

ICA · 600 g

ICA Kramfors

jämförpris 258 kr/kg pris 155 kr
Laxtärningar Fryst

Laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Kramfors

jämförpris 295 kr/kg pris 88 kr
Odlad Regnbågslax 4-p

Odlad Regnbågslax 4-p

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Kramfors

jämförpris 210 kr/kg pris 105 kr
Pangasiusmalfilé Fryst

Pangasiusmalfilé Fryst

ICA · 600 g

ICA Kramfors

jämförpris 87 kr/kg pris 52 kr
Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

ICA · 420 g

ICA Kramfors

jämförpris 302 kr/kg pris 127 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

Royal Greenland · 1000 g

ICA Kramfors

jämförpris 166 kr/kg pris 166 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

ICA · 500 g

ICA Kramfors

jämförpris 170 kr/kg pris 85 kr
Räkor med skal 80/100 Fryst

Räkor med skal 80/100 Fryst

Pandalus · 1000 g

ICA Kramfors

jämförpris 143 kr/kg pris 143 kr
Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

ICA · 500 g

ICA Kramfors

jämförpris 134 kr/kg pris 67 kr
Räkor skalade XL Fryst

Räkor skalade XL Fryst

Royal Greenland · 400 g

ICA Kramfors

jämförpris 296 kr/kg pris 118 kr
Räkor skalade XL Frysta

Räkor skalade XL Frysta

ICA · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 322 kr/kg pris 64 kr
Rödspättafilé Fryst

Rödspättafilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Kramfors

jämförpris 209 kr/kg pris 83 kr
Sejfilé Fryst

Sejfilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Kramfors

jämförpris 164 kr/kg pris 66 kr
Sprödbakad fiskfilé MSC

Sprödbakad fiskfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Kramfors

jämförpris 134 kr/kg pris 48 kr
Sprödbakad fiskfilé MSC

Sprödbakad fiskfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Kramfors

jämförpris 134 kr/kg pris 48 kr
Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

ICA · 360 g

ICA Kramfors

jämförpris 185 kr/kg pris 67 kr
Stora skalade räkor

Stora skalade räkor

ICA · 400 g

ICA Kramfors

jämförpris 224 kr/kg pris 90 kr
Surimisticks

Surimisticks

ICA · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Torsk & laxtärningar Fryst

Torsk & laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Kramfors

jämförpris 321 kr/kg pris 96 kr
Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

ICA · 300 g

ICA Kramfors

jämförpris 372 kr/kg pris 112 kr
Torskfilé Fryst Feldt's

Torskfilé Fryst Feldt's

Feldts · 300 g

ICA Kramfors

jämförpris 281 kr/kg pris 84 kr
Torskfilé MSC Fryst

Torskfilé MSC Fryst

ICA · 400 g

ICA Kramfors

jämförpris 247 kr/kg pris 99 kr
Torskfiléer

Torskfiléer

Royal Greenland · 375 g

ICA Kramfors

jämförpris 330 kr/kg pris 124 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kramfors

jämförpris 300 kr/kg pris 300 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 600 g

ICA Kramfors

jämförpris 325 kr/kg pris 195 kr
Torskryggfilé MSC

Torskryggfilé MSC

Findus · 420 g

ICA Kramfors

jämförpris 391 kr/kg pris 164 kr
Vannamei räkor

Vannamei räkor

Pandalus · 400 g

ICA Kramfors

jämförpris 324 kr/kg pris 130 kr
Vannameiräkor kokta

Vannameiräkor kokta

ICA · 400 g

ICA Kramfors

jämförpris 308 kr/kg pris 123 kr
Vannameiräkor kokta

Vannameiräkor kokta

ICA · 400 g

ICA Kramfors

jämförpris 227 kr/kg pris 91 kr
Vit tonfiskfilé Fryst

Vit tonfiskfilé Fryst

ICA · 280 g

ICA Kramfors

jämförpris 277 kr/kg pris 78 kr
Tyck till