Primat

Salta nötter på ICA Kramfors

36 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Cashewnötter

Cashewnötter

ICA Basic · 400 g

ICA Kramfors

jämförpris 141 kr/kg pris 56 kr
Cashewnötter Salta

Cashewnötter Salta

ICA · 100 g

ICA Kramfors

jämförpris 234 kr/kg pris 23 kr
Cashewnötter salta

Cashewnötter salta

ICA · 250 g

ICA Kramfors

jämförpris 211 kr/kg pris 53 kr
Chilinötter

Chilinötter

ICA Basic · 500 g

ICA Kramfors

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Chilinötter Extra Heta

Chilinötter Extra Heta

ICA · 150 g

ICA Kramfors

jämförpris 140 kr/kg pris 21 kr
Chilinötter Heta

Chilinötter Heta

ICA · 150 g

ICA Kramfors

jämförpris 140 kr/kg pris 21 kr
Chilinötter klassiska

Chilinötter klassiska

Olw · 150 g

ICA Kramfors

jämförpris 201 kr/kg pris 30 kr
Jordnötter

Jordnötter

ICA Basic · 1000 g

ICA Kramfors

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Jordnötter

Jordnötter

ICA · 250 g

ICA Kramfors

jämförpris 79 kr/kg pris 20 kr
Jordnötter

Jordnötter

ICA Basic · 500 g

ICA Kramfors

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Jordnötter Salta

Jordnötter Salta

Olw · 165 g

ICA Kramfors

jämförpris 111 kr/kg pris 18 kr
Jordnötter Salta

Jordnötter Salta

Estrella · 275 g

ICA Kramfors

jämförpris 89 kr/kg pris 25 kr
Jordnötter Torrostade & Kryddade

Jordnötter Torrostade & Kryddade

ICA · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 131 kr/kg pris 26 kr
Jordnötter Virginia traditional

Jordnötter Virginia traditional

Olw · 275 g

ICA Kramfors

jämförpris 103 kr/kg pris 28 kr
Lättrostade skalade Pistagenötter

Lättrostade skalade Pistagenötter

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Kramfors

jämförpris 759 kr/kg pris 53 kr
Macadamianötter Torrostade och saltade

Macadamianötter Torrostade och saltade

Exotic Snacks · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 354 kr/kg pris 71 kr
Mandlar Rostade & saltade

Mandlar Rostade & saltade

ICA · 100 g

ICA Kramfors

jämförpris 272 kr/kg pris 27 kr
Nöt & bärmix

Nöt & bärmix

ICA Gott Liv · 150 g

ICA Kramfors

jämförpris 258 kr/kg pris 39 kr
Nötmix

Nötmix

ICA Gott Liv · 180 g

ICA Kramfors

jämförpris 252 kr/kg pris 45 kr
Nötmix Honung & Mild Chili

Nötmix Honung & Mild Chili

Olw · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 179 kr/kg pris 36 kr
Nötmix Honung & Salt

Nötmix Honung & Salt

Estrella · 175 g

ICA Kramfors

jämförpris 183 kr/kg pris 32 kr
Nötmix Honung & Salt

Nötmix Honung & Salt

ICA · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

Estrella · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Nötmix med pistage

Nötmix med pistage

ICA · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 184 kr/kg pris 37 kr
Nötmix Russin

Nötmix Russin

Olw · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 179 kr/kg pris 36 kr
Nötmix Saltade Jordnötter Cashew & Mandlar

Nötmix Saltade Jordnötter Cashew & Mandlar

ICA · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr
Nötskivor Rökta Pepparmantlade

Nötskivor Rökta Pepparmantlade

ICA · 120 g

ICA Kramfors

jämförpris 291 kr/kg pris 35 kr
Nötter Gourmémix Salt

Nötter Gourmémix Salt

Nutisal · 175 g

ICA Kramfors

jämförpris 220 kr/kg pris 39 kr
Nötter Sourcream & Onion

Nötter Sourcream & Onion

ICA · 150 g

ICA Kramfors

jämförpris 140 kr/kg pris 21 kr
Pistaschnötter Salta

Pistaschnötter Salta

ICA · 100 g

ICA Kramfors

jämförpris 267 kr/kg pris 27 kr
Ranchnötter

Ranchnötter

Olw · 150 g

ICA Kramfors

jämförpris 201 kr/kg pris 30 kr
Salta Jordnötter

Salta Jordnötter

Olw · 300 g

ICA Kramfors

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Solroskärnor Torrostade & lättsaltade

Solroskärnor Torrostade & lättsaltade

Risenta · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Stora cashewnötter

Stora cashewnötter

DL Nöttefabrikken · 250 g

ICA Kramfors

jämförpris 249 kr/kg pris 62 kr
Torrostade Jordnötter

Torrostade Jordnötter

Olw · 200 g

ICA Kramfors

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Wasabinötter

Wasabinötter

ICA · 150 g

ICA Kramfors

jämförpris 143 kr/kg pris 21 kr
Tyck till