Primat

Skinka på ICA Nära Bräkne-Hoby

28 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 179 kr/kg pris 21 kr
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 196 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 196 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 179 kr/kg pris 21 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 173 kr/kg pris 35 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 173 kr/kg pris 35 kr
Kalkon Basturökt

Kalkon Basturökt

Lönneberga · 90 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 222 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 272 kr/kg pris 33 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 179 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 179 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 313 kr/kg pris 31 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 179 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 179 kr/kg pris 21 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 209 kr/kg pris 25 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 500 kr/kg pris 60 kr
Rökt bog i bit ca

Rökt bog i bit ca

ICA · 500 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 109 kr/kg pris 55 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 261 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 196 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 135 kr/kg pris 27 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 135 kr/kg pris 27 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo di Langhirano

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo di Langhirano

Beretta · 50 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 520 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 727 kr/kg pris 51 kr
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 159 kr/kg pris 48 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 159 kr/kg pris 27 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 135 kr/kg pris 27 kr
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 313 kr/kg pris 31 kr
Tyck till