Primat

Trädgård på ICA Nära Bräkne-Hoby

143 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Ampellilja

Ampellilja

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Bambuhandske stl 10

Bambuhandske stl 10

TAKE CARE · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 42 kr/st pris 42 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 11 kr/st pris 55 kr
Bindtråd 40mx0,7mm

Bindtråd 40mx0,7mm

Grouw · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Blodmjöl

Blodmjöl

Stroller · 700 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 117 kr/kg pris 82 kr
Blomjord

Blomjord

Hasselfors · 10000 ml

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 3,60 kr/l pris 36 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 3 kr/l pris 30 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 6 kr/l pris 23 kr
Blompinne 30cm 10-p

Blompinne 30cm 10-p

10 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 2,49 kr/st pris 25 kr
Blomstergödsel

Blomstergödsel

Stroller · 750 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 113 kr/kg pris 85 kr
Blomsterpinne 50cm

Blomsterpinne 50cm

10 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 2,50 kr/st pris 25 kr
Blomsterpinne 60cm

Blomsterpinne 60cm

10 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 4 kr/st pris 40 kr
Blå Korn 3,75kg

Blå Korn 3,75kg

Stroller · 3500 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 45 kr/kg pris 159 kr
Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 20 kr/st pris 60 kr
Bukett Snygg Rosa Bandet 50cm

Bukett Snygg Rosa Bandet 50cm

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Bukett Viona 40cm

Bukett Viona 40cm

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Cambria 12 cm

Cambria 12 cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Classic Strålpistol

Classic Strålpistol

Gardena · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 185 kr/st pris 185 kr
Cyklamen special mix 12cm

Cyklamen special mix 12cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Cyklamen storblommig 12cm

Cyklamen storblommig 12cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Fiberduk 2,4x10m

Fiberduk 2,4x10m

Nelson Garden

ICA Nära Bräkne-Hoby

pris 129 kr
Fiberkruka 6x6cm

Fiberkruka 6x6cm

ICA · 20 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 2 kr/st pris 40 kr
Fiberkruka 8cm rund

Fiberkruka 8cm rund

ICA · 12 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 2,91 kr/st pris 35 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 4,99 kr/st pris 40 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 6 kr/st pris 25 kr
Fågelmatare Kåtan

Fågelmatare Kåtan

Hammarplast · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fågelmatare Talgboll Garden

Fågelmatare Talgboll Garden

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 350 kr/l pris 105 kr
Grensåg Ihopfällbar Garden

Grensåg Ihopfällbar Garden

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 1000 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 100 kr/kg pris 100 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 3000 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 86 kr/kg pris 259 kr
Gullranka 12cm

Gullranka 12cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Handske Daisy Barn 1-p

Handske Daisy Barn 1-p

GLOVES PRO · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

ICA · 12 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 11 kr/st pris 129 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 287 kr/l pris 86 kr
Kalanchoe 10,5 cm vit

Kalanchoe 10,5 cm vit

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe 10,5cm cerise

Kalanchoe 10,5cm cerise

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr Extrapris
Kalanchoe 10,5cm rosa

Kalanchoe 10,5cm rosa

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Koppartejp 4m

Koppartejp 4m

Grouw · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kr Klass 15,0cm Blå

Kr Klass 15,0cm Blå

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Krananslutning 2-vägs Garden

Krananslutning 2-vägs Garden

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Krankoppling Garden

Krankoppling Garden

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Kruka Axis Grön 6,5cm x25

Kruka Axis Grön 6,5cm x25

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Kruka Axis Vit 12,5cm x6

Kruka Axis Vit 12,5cm x6

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kruka Axis Vit 6,5cm x25

Kruka Axis Vit 6,5cm x25

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Kruka Bas 10 cm

Kruka Bas 10 cm

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kruka Eira grå

Kruka Eira grå

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Kruka Eira grön

Kruka Eira grön

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Kruka Eira på fot vit 12cm

Kruka Eira på fot vit 12cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Kruka Klassisk 13,5cm Oat

Kruka Klassisk 13,5cm Oat

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Kruka Lugn 11cm x12

Kruka Lugn 11cm x12

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kruka Luna 11,5cm

Kruka Luna 11,5cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kruka Romans 17cm mix x8

Kruka Romans 17cm mix x8

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Kruka svart 11,5cm

Kruka svart 11,5cm

ICA Basic · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kruka svart 15cm

Kruka svart 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kruka Ton 10 cm

Kruka Ton 10 cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Kruka Tone 12cm

Kruka Tone 12cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Kruka Vit 15cm

Kruka Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kruka Yara vit

Kruka Yara vit

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kruka Zink 10cm

Kruka Zink 10cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Krysantemum 11cm

Krysantemum 11cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Krysantemum 12cm kruka Höjd 26cm varierande färger

Krysantemum 12cm kruka Höjd 26cm varierande färger

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Krysantemum stilig 50 cm

Krysantemum stilig 50 cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 17 kr/st pris 50 kr
Kvistnejlikor 50 cm mix

Kvistnejlikor 50 cm mix

9 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 9 kr/st pris 80 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 10 kr/l pris 42 kr
Lerfat Röd 12,2cm 1-p

Lerfat Röd 12,2cm 1-p

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Lerkruka Röd 12,5cm

Lerkruka Röd 12,5cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Ljung Calluna 10 cm

Ljung Calluna 10 cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Ljung Calluna rosa 10,5 cm

Ljung Calluna rosa 10,5 cm

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Ljung Calluna röd

Ljung Calluna röd

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Ljung Calluna vit

Ljung Calluna vit

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Ljung Erica 11cm kruka röd

Ljung Erica 11cm kruka röd

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Ljung röd 11 cm

Ljung röd 11 cm

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Ljung vit 11 cm

Ljung vit 11 cm

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 2,40 kr/l pris 24 kr
Långtidsgödning

Långtidsgödning

ICA · 500 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 198 kr/kg pris 99 kr
Lövräfsa rak Recycled svart

Lövräfsa rak Recycled svart

Nyby · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Minicyklamen 10,5cm

Minicyklamen 10,5cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Monstera 14cm

Monstera 14cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Murgröna 10,5 cm SE

Murgröna 10,5 cm SE

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Murgröna hjärtbåge 12cm

Murgröna hjärtbåge 12cm

1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Murgröna på båge 12cm

Murgröna på båge 12cm

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Murgröna rankor 12 cm

Murgröna rankor 12 cm

ICA · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 9 kr/st pris 19 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Myr Effekt dosor

Myr Effekt dosor

Neudorff · 2 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 68 kr/st pris 135 kr
Myr Effekt pulver

Myr Effekt pulver

Neudorff · 500 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 356 kr/kg pris 178 kr
Myr Effekt refill

Myr Effekt refill

Neudorff · 1 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 59 kr/st pris 117 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Nära Bräkne-Hoby

jämförpris 532 kr/kg pris 133 kr
Tyck till