Primat

Såser & smaksättare på ICA Kvantum Svenljunga

469 varor · sida 1 av 5 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Caj P · 280 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 93 kr/l pris 26 kr
Aioli

Aioli

Blå Band · 300 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 83 kr/l pris 25 kr
Aioli vegansk

Aioli vegansk

ICA · 200 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 108 kr/kg pris 22 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

ICA · 350 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 350 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr
Ajvar relish Stark

Ajvar relish Stark

Druvan · 340 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 73 kr/kg pris 25 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

ICA · 350 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 350 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Hina · 700 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 52 kr/kg pris 37 kr
Amerikansk dressing Bacon

Amerikansk dressing Bacon

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 91 kr/kg pris 21 kr
Amerikansk dressing Jalapeño

Amerikansk dressing Jalapeño

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 91 kr/kg pris 21 kr
Amerikansk dressing Lätt

Amerikansk dressing Lätt

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 91 kr/kg pris 21 kr
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 91 kr/kg pris 21 kr
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 425 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 69 kr/kg pris 30 kr
Amerikansk dressing Pepper

Amerikansk dressing Pepper

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 91 kr/kg pris 21 kr
Amerikansk Dressing Schriracha vegansk

Amerikansk Dressing Schriracha vegansk

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 91 kr/kg pris 21 kr
Amerikansk dressing Sourcream&Onion

Amerikansk dressing Sourcream&Onion

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 91 kr/kg pris 21 kr
Amerikansk gurkmajonäs

Amerikansk gurkmajonäs

Kavli · 240 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 87 kr/kg pris 21 kr
Asia Sweet Chili Sås Original

Asia Sweet Chili Sås Original

Santa Maria · 500 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 57 kr/l pris 29 kr
Asia Teriyaki & Sesame oil Woksås

Asia Teriyaki & Sesame oil Woksås

Santa Maria · 250 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 154 kr/l pris 39 kr
BBQ Grilloil Chili

BBQ Grilloil Chili

Santa Maria · 270 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 89 kr/l pris 24 kr
BBQ Grilloil Garlic

BBQ Grilloil Garlic

Santa Maria · 270 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 89 kr/l pris 24 kr
BBQ marinad Hot habanero

BBQ marinad Hot habanero

Santa Maria · 75 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 93 kr/kg pris 7 kr
BBQ olja Honung

BBQ olja Honung

Caj P · 500 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 90 kr/l pris 45 kr
BBQ olja Original

BBQ olja Original

Caj P · 250 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
BBQ olja Smokey hickory

BBQ olja Smokey hickory

Caj P · 250 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
BBQ olja Vitlök

BBQ olja Vitlök

Caj P · 500 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 90 kr/l pris 45 kr
BBQ Sauce Bourbon

BBQ Sauce Bourbon

Santa Maria · 370 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 93 kr/kg pris 35 kr
BBQ Sauce Original

BBQ Sauce Original

Santa Maria · 355 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 97 kr/kg pris 35 kr
BBQ Sauce Roasted Garlic 335g

BBQ Sauce Roasted Garlic 335g

Santa Maria · 355 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 97 kr/kg pris 35 kr
BBQ Sauce Smokey Hickory

BBQ Sauce Smokey Hickory

Santa Maria · 365 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 95 kr/kg pris 35 kr
BBQ Sauce Sweet Chipotle

BBQ Sauce Sweet Chipotle

Santa Maria · 355 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 97 kr/kg pris 35 kr
BBQ sås Honung

BBQ sås Honung

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 95 kr/kg pris 49 kr
Bearnaise

Bearnaise

ICA · 200 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Bearnaise

Bearnaise

Eriks såser · 230 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 113 kr/l pris 26 kr
Bearnaise

Bearnaise

ICA · 400 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr
Bearnaise Hot Chili

Bearnaise Hot Chili

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 100 kr/l pris 23 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

Biggans · 480 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Bearnaise Orginal

Bearnaise Orginal

Rydbergs · 250 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Bearnaise Original vegansk 200g

Bearnaise Original vegansk 200g

Rydbergs · 200 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 123 kr/l pris 25 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

ICA · 600 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 24 kr/l pris 15 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 26 kr/l pris 16 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Blå Band · 300 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 85 kr/l pris 26 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Rydbergs · 250 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Bearnaisesås Kryddig 3-p

Bearnaisesås Kryddig 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 26 kr/l pris 16 kr
Bearnaisesås Original

Bearnaisesås Original

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 100 kr/l pris 23 kr
Bearnaisesås Original

Bearnaisesås Original

Lohmanders · 500 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 92 kr/l pris 46 kr
Bolognese Vegetarisk Grytmix 104g

Bolognese Vegetarisk Grytmix 104g

Blå Band · 495 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 48 kr/l pris 24 kr
Bostongurka

Bostongurka

Felix · 415 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 91 kr/kg pris 38 kr
Brunsås 3-p 600ml

Brunsås 3-p 600ml

Blå Band · 900 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 17 kr/l pris 16 kr
Brunsås 3-p 66g

Brunsås 3-p 66g

ICA · 900 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 16 kr/l pris 15 kr
Burger dressing

Burger dressing

Johnnys · 255 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 114 kr/l pris 29 kr
Béarnaise Chili

Béarnaise Chili

Biggans · 480 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Caesardressing

Caesardressing

Felix · 370 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 76 kr/l pris 28 kr
Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Blå Band · 690 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 22 kr/l pris 16 kr
Cashewnötssmör EKO

Cashewnötssmör EKO

Kung markatta · 180 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 533 kr/kg pris 96 kr
Ceasardressing Erik såser

Ceasardressing Erik såser

Eriks såser · 255 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 114 kr/l pris 29 kr
Champinjonsås Klassisk 3dl 3-p

Champinjonsås Klassisk 3dl 3-p

Blå Band · 900 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 17 kr/l pris 16 kr
Chili & sesamsås

Chili & sesamsås

ICA Asia · 300 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 78 kr/l pris 24 kr
Chilibearnaise

Chilibearnaise

ICA · 200 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Chilibearnaise

Chilibearnaise

Eriks såser · 230 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 113 kr/l pris 26 kr
Chilisås

Chilisås

Heinz · 340 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 65 kr/kg pris 22 kr
Chilisås

Chilisås

Felix · 570 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 54 kr/kg pris 31 kr
Chilisås

Chilisås

Heinz · 600 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 60 kr/kg pris 36 kr
Chilisås Buffalo Style

Chilisås Buffalo Style

Tabasco · 150 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 540 kr/l pris 81 kr
Chilisås Osötad

Chilisås Osötad

ICA · 520 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 47 kr/kg pris 25 kr
Chilisås Osötad

Chilisås Osötad

Felix · 550 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 64 kr/kg pris 35 kr
Chilisås Sriracha hot Fairtrade ICA

Chilisås Sriracha hot Fairtrade ICA

ICA Asia · 450 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 94 kr/l pris 43 kr
Chipotle pepper sauce

Chipotle pepper sauce

Tabasco · 60 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 699 kr/l pris 42 kr
Chipotle Salsa 290g

Chipotle Salsa 290g

El Taco Truck · 290 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 131 kr/l pris 38 kr
Chokladsås

Chokladsås

ICA · 300 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 98 kr/kg pris 30 kr
Chunky salsa Ekologisk

Chunky salsa Ekologisk

ICA I love eco · 300 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 95 kr/kg pris 29 kr
Chunky salsa Hot

Chunky salsa Hot

Santa Maria · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 76 kr/kg pris 18 kr
Chunky salsa Hot

Chunky salsa Hot

ICA · 300 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 65 kr/kg pris 20 kr
Chunky salsa med jalapeño & vitlök Medium

Chunky salsa med jalapeño & vitlök Medium

ICA · 220 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 93 kr/kg pris 21 kr
Chunky salsa Medium

Chunky salsa Medium

Santa Maria · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 76 kr/kg pris 18 kr
Chunky salsa Medium

Chunky salsa Medium

ICA · 300 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 65 kr/kg pris 20 kr
Chunky salsa Mild

Chunky salsa Mild

ICA · 220 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 100 kr/kg pris 22 kr
Chunky salsa Mild

Chunky salsa Mild

Santa Maria · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 80 kr/kg pris 19 kr
Citron & Dillsås 2,5dl 3-p

Citron & Dillsås 2,5dl 3-p

Blå Band · 750 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 21 kr/l pris 16 kr
Citron Dillsås Middagsklart

Citron Dillsås Middagsklart

Abba · 250 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 106 kr/kg pris 27 kr
Citron Dillsås XL Middagsklart

Citron Dillsås XL Middagsklart

Abba · 375 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 103 kr/kg pris 39 kr
Citronjuice Från koncentrat

Citronjuice Från koncentrat

ICA · 200 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 50 kr/l pris 10 kr
Citronmajonnäs

Citronmajonnäs

Kavli · 275 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 75 kr/kg pris 21 kr
Citronsås Middagsklart

Citronsås Middagsklart

Abba · 250 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 106 kr/kg pris 27 kr
Citronsås Laktosfri Middagsklart

Citronsås Laktosfri Middagsklart

Abba · 250 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 120 kr/kg pris 30 kr
Citronsås XL Middagsklart

Citronsås XL Middagsklart

Abba · 375 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 103 kr/kg pris 39 kr
Collorit

Collorit

Ekströms · 165 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 76 kr/kg pris 13 kr
Creme Svamp & tryffel

Creme Svamp & tryffel

Zeta · 130 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 304 kr/kg pris 40 kr
Cumberlandsås

Cumberlandsås

Druvan · 230 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 130 kr/kg pris 30 kr
Curry Limedressing

Curry Limedressing

Eriks såser · 255 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 114 kr/l pris 29 kr
Curry Mild Färdig sås 490g

Curry Mild Färdig sås 490g

ICA · 480 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 56 kr/kg pris 27 kr
Currypasta Grön

Currypasta Grön

ICA Asia · 114 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 184 kr/kg pris 21 kr
Currypasta Röd

Currypasta Röd

Santa Maria · 110 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 205 kr/kg pris 23 kr
Currypasta Röd

Currypasta Röd

ICA Asia · 114 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 184 kr/kg pris 21 kr
Currysås 2,25dl 3-p

Currysås 2,25dl 3-p

Blå Band · 675 ml

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 23 kr/l pris 16 kr
Dijon Senap Original

Dijon Senap Original

Maille · 215 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 125 kr/kg pris 27 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

ICA · 210 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 100 kr/kg pris 21 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Grey poupon · 215 g

ICA Kvantum Svenljunga

jämförpris 125 kr/kg pris 27 kr
Tyck till