Primat

Såser & smaksättare på ICA Sollebrunn

420 varor · sida 1 av 5 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Aioli

Aioli

ICA · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 94 kr/l pris 22 kr
Aioli

Aioli

Caj P · 250 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 122 kr/l pris 31 kr
Aioli

Aioli

Blå Band · 300 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 92 kr/l pris 28 kr
Aioli

Aioli

Felix · 335 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 107 kr/l pris 36 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

ICA · 350 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 74 kr/kg pris 26 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 350 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 69 kr/kg pris 24 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

ICA · 350 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 74 kr/kg pris 26 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 350 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 66 kr/kg pris 23 kr
Amerikansk dressing Bacon

Amerikansk dressing Bacon

Kavli · 230 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 106 kr/kg pris 24 kr
Amerikansk dressing Jalapeño

Amerikansk dressing Jalapeño

Kavli · 230 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 106 kr/kg pris 24 kr
Amerikansk dressing Lätt

Amerikansk dressing Lätt

Kavli · 230 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 106 kr/kg pris 24 kr
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 230 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 106 kr/kg pris 24 kr
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 425 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 80 kr/kg pris 34 kr
Amerikansk Dressing Schriracha vegansk

Amerikansk Dressing Schriracha vegansk

Kavli · 230 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 106 kr/kg pris 24 kr
Amerikansk dressing Sourcream&Onion

Amerikansk dressing Sourcream&Onion

Kavli · 230 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 106 kr/kg pris 24 kr
Amerikansk gurkmajonäs

Amerikansk gurkmajonäs

Kavli · 240 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 102 kr/kg pris 24 kr
Asia Sweet Chili Sås Original

Asia Sweet Chili Sås Original

Santa Maria · 500 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 57 kr/l pris 28 kr
BBQ Grilloil Chili

BBQ Grilloil Chili

Santa Maria · 270 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 111 kr/l pris 30 kr
BBQ Grilloil Garlic

BBQ Grilloil Garlic

Santa Maria · 270 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 111 kr/l pris 30 kr
Bbq Marinad Sriracha

Bbq Marinad Sriracha

Santa Maria · 75 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 124 kr/kg pris 9 kr
Bbq Marinad Teriyaki

Bbq Marinad Teriyaki

Santa Maria · 75 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 124 kr/kg pris 9 kr
BBQ Sauce Garlic Black Pepper

BBQ Sauce Garlic Black Pepper

Santa Maria · 280 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 136 kr/kg pris 38 kr
BBQ Sauce Original

BBQ Sauce Original

Santa Maria · 330 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 114 kr/kg pris 38 kr
BBQ Sauce Smoky Hickory

BBQ Sauce Smoky Hickory

Santa Maria · 345 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 109 kr/kg pris 38 kr
BBQ Sauce Sweet Fruity

BBQ Sauce Sweet Fruity

Santa Maria · 320 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 119 kr/kg pris 38 kr
BBQ Sauce Sweet Spicy

BBQ Sauce Sweet Spicy

Santa Maria · 335 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 114 kr/kg pris 38 kr
BBQ Sås Hickory Br

BBQ Sås Hickory Br

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 118 kr/kg pris 60 kr
BBQ Sås Honey

BBQ Sås Honey

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 110 kr/kg pris 56 kr
BBQ Sås Original

BBQ Sås Original

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 110 kr/kg pris 56 kr
BBQ sås Pineapp Chipotle

BBQ sås Pineapp Chipotle

Johnnys · 300 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 109 kr/kg pris 33 kr
Bearnaise

Bearnaise

Eriks såser · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 135 kr/l pris 31 kr
Bearnaise

Bearnaise

Johan Jureskog Selection · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 127 kr/l pris 29 kr
Bearnaise

Bearnaise

Rydbergs · 450 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 102 kr/l pris 46 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

ICA · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 94 kr/l pris 22 kr
Bearnaise Klassisk 400ml

Bearnaise Klassisk 400ml

ICA · 450 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 82 kr/l pris 37 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

Biggans · 480 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 91 kr/kg pris 44 kr
Bearnaise med smör

Bearnaise med smör

ICA Selection · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 125 kr/l pris 29 kr
Bearnaise Orginal

Bearnaise Orginal

Rydbergs · 250 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 127 kr/l pris 32 kr
Bearnaise plant based

Bearnaise plant based

Farmers & Chefs · 200 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Bearnaise Vitlök

Bearnaise Vitlök

Lohmanders · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 111 kr/l pris 26 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

ICA · 250 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 110 kr/l pris 28 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

ICA · 600 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 27 kr/l pris 16 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Felix · 335 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 107 kr/l pris 36 kr
Bearnaisesås Kryddig 3-p

Bearnaisesås Kryddig 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 27 kr/l pris 16 kr
Bearnaisesås Original

Bearnaisesås Original

Lohmanders · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 111 kr/l pris 26 kr
Bearnaisesås Original

Bearnaisesås Original

Lohmanders · 500 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 104 kr/l pris 52 kr
Bechamelsås

Bechamelsås

ICA · 500 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 58 kr/l pris 29 kr
Black Garlic Hot Honey

Black Garlic Hot Honey

Skånsk Chili · 280 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 259 kr/kg pris 73 kr
Brunsås 3-p 600ml

Brunsås 3-p 600ml

Blå Band · 900 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 18 kr/l pris 16 kr
Brunsås 3-p 66g

Brunsås 3-p 66g

ICA · 900 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 17 kr/l pris 15 kr
Buffalo Sauce

Buffalo Sauce

Tabasco · 266 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 188 kr/kg pris 50 kr
Caesardressing

Caesardressing

Rydbergs · 50 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 102 kr/kg pris 5 kr
Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Blå Band · 690 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 24 kr/l pris 16 kr
Café de Paris Sås Varm

Café de Paris Sås Varm

Lohmanders · 250 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 130 kr/l pris 33 kr
Ceasardressing

Ceasardressing

Felix · 335 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 101 kr/l pris 34 kr
Champinjonsås Klassisk 3dl 3-p

Champinjonsås Klassisk 3dl 3-p

Blå Band · 900 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 18 kr/l pris 16 kr
Chili Mayo

Chili Mayo

Blå Band · 300 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 92 kr/l pris 28 kr
Chilibearnaise

Chilibearnaise

Eriks såser · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 135 kr/l pris 31 kr
Chilibearnaise

Chilibearnaise

ICA · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 94 kr/l pris 22 kr
Chilibearnaise

Chilibearnaise

Johan Jureskog Selection · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 127 kr/l pris 29 kr
Chilisås

Chilisås

Heinz · 330 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 77 kr/kg pris 26 kr
Chilisås

Chilisås

Felix · 570 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 64 kr/kg pris 37 kr
Chilisås

Chilisås

Heinz · 590 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 63 kr/kg pris 37 kr
Chilisås Hot

Chilisås Hot

Heinz · 330 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 87 kr/kg pris 29 kr
Chilisås Osötad

Chilisås Osötad

ICA · 520 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 55 kr/kg pris 29 kr
Chilisås Osötad

Chilisås Osötad

Felix · 550 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 72 kr/kg pris 40 kr
Chilisås Sriracha hot Fairtrade ICA

Chilisås Sriracha hot Fairtrade ICA

ICA Asia · 450 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 95 kr/l pris 43 kr
Chimichurri

Chimichurri

ICA Selection · 230 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 125 kr/l pris 29 kr
Chipotle Paste

Chipotle Paste

Santa Maria · 100 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 257 kr/kg pris 26 kr
Chokladdryck Stevia

Chokladdryck Stevia

Nick´s · 250 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 230 kr/kg pris 58 kr
Chokladsås

Chokladsås

Odense · 250 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 135 kr/kg pris 34 kr
Chokladsås

Chokladsås

ICA · 300 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 106 kr/kg pris 32 kr
Chokladsås Hard Topping Mjölkchocklad

Chokladsås Hard Topping Mjölkchocklad

Ohoj · 300 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Chunky salsa Hot

Chunky salsa Hot

Santa Maria · 230 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 89 kr/kg pris 20 kr
Chunky salsa Medium

Chunky salsa Medium

Santa Maria · 230 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 89 kr/kg pris 20 kr
Chunky salsa Medium

Chunky salsa Medium

ICA · 300 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 68 kr/kg pris 20 kr
Chunky salsa Mild

Chunky salsa Mild

ICA · 220 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 109 kr/kg pris 24 kr
Citron & Dillsås 2,5dl 3-p

Citron & Dillsås 2,5dl 3-p

Blå Band · 750 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 22 kr/l pris 16 kr
Citron Dillsås Middagsklart

Citron Dillsås Middagsklart

Abba · 250 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 114 kr/kg pris 29 kr
Citronjuice Från koncentrat

Citronjuice Från koncentrat

ICA · 200 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 61 kr/l pris 12 kr
Citronjuice Pressad Ekologisk

Citronjuice Pressad Ekologisk

ICA I love eco · 250 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 86 kr/l pris 22 kr
Citronmajonnäs

Citronmajonnäs

Kavli · 275 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 79 kr/kg pris 22 kr
Citronsås Middagsklart

Citronsås Middagsklart

Abba · 250 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 114 kr/kg pris 29 kr
Citronsås Laktosfri Middagsklart

Citronsås Laktosfri Middagsklart

Abba · 250 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 127 kr/kg pris 32 kr
Citronsås XL Middagsklart

Citronsås XL Middagsklart

Abba · 375 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 103 kr/kg pris 39 kr
Coffee Syrup Sugar Free Vanilla

Coffee Syrup Sugar Free Vanilla

Saturnus 1893 · 37,5 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 897 kr/l pris 34 kr
Collorit

Collorit

Ekströms · 165 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 99 kr/kg pris 16 kr
Crispy Chili Mayo

Crispy Chili Mayo

Caj P · 250 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 122 kr/l pris 31 kr
Crispy chilli i olja

Crispy chilli i olja

Laoganma · 210 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 263 kr/kg pris 55 kr
Cumberlandsås

Cumberlandsås

Druvan · 230 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 142 kr/kg pris 33 kr
Curry Mango Sauce

Curry Mango Sauce

Heinz · 220 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 106 kr/l pris 23 kr
Curry Mild Färdig sås 490g

Curry Mild Färdig sås 490g

ICA · 480 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 60 kr/kg pris 29 kr
Currypasta Grön

Currypasta Grön

ICA Asia · 114 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 206 kr/kg pris 23 kr
Currypasta Röd

Currypasta Röd

ICA Asia · 114 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 206 kr/kg pris 23 kr
Currysås 2,25dl 3-p

Currysås 2,25dl 3-p

Blå Band · 675 ml

ICA Sollebrunn

jämförpris 24 kr/l pris 16 kr
Dessertsås Choklad

Dessertsås Choklad

Ohoj · 350 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Dessertsås Vit Choklad

Dessertsås Vit Choklad

Odense · 250 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 135 kr/kg pris 34 kr
Dijon Senap Original

Dijon Senap Original

Maille · 215 g

ICA Sollebrunn

jämförpris 142 kr/kg pris 31 kr
Tyck till