Primat

Skinka på ICA City Brämhult

45 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA City Brämhult

jämförpris 179 kr/kg pris 22 kr
Cityskinka

Cityskinka

Butiksunikt · 14 g

ICA City Brämhult

jämförpris 229 kr/kg pris 3,21 kr
Coppa Passione Italiana

Coppa Passione Italiana

Corte Parma · 80 g

ICA City Brämhult

jämförpris 811 kr/kg pris 65 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA City Brämhult

jämförpris 229 kr/kg pris 28 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA City Brämhult

jämförpris 179 kr/kg pris 22 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA City Brämhult

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA City Brämhult

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA City Brämhult

jämförpris 315 kr/kg pris 32 kr
Kalkon Basturökt

Kalkon Basturökt

Lönneberga · 90 g

ICA City Brämhult

jämförpris 261 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA City Brämhult

jämförpris 213 kr/kg pris 32 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA City Brämhult

jämförpris 224 kr/kg pris 27 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 120 g

ICA City Brämhult

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA City Brämhult

jämförpris 209 kr/kg pris 42 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA City Brämhult

jämförpris 179 kr/kg pris 36 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA City Brämhult

jämförpris 157 kr/kg pris 31 kr
Kalkon Strimlad Kokt

Kalkon Strimlad Kokt

Tulip · 350 g

ICA City Brämhult

jämförpris 148 kr/kg pris 52 kr
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

ICA · 240 g

ICA City Brämhult

jämförpris 194 kr/kg pris 47 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA City Brämhult

jämförpris 179 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 280 g

ICA City Brämhult

jämförpris 162 kr/kg pris 45 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA City Brämhult

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA City Brämhult

jämförpris 179 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 220 g

ICA City Brämhult

jämförpris 167 kr/kg pris 37 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA City Brämhult

jämförpris 179 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 220 g

ICA City Brämhult

jämförpris 166 kr/kg pris 37 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 280 g

ICA City Brämhult

jämförpris 159 kr/kg pris 45 kr
Mor Matildas kokta

Mor Matildas kokta

Butiksunikt · 18 g

ICA City Brämhult

jämförpris 269 kr/kg pris 4,84 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA City Brämhult

jämförpris 188 kr/kg pris 23 kr
Prosciutto crudo

Prosciutto crudo

Antica Forma · 15 g

ICA City Brämhult

jämförpris 429 kr/kg pris 6 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA City Brämhult

jämförpris 479 kr/kg pris 58 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Scan · 80 g

ICA City Brämhult

jämförpris 494 kr/kg pris 40 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Antica Forma · 15 g

ICA City Brämhult

jämförpris 579 kr/kg pris 9 kr
Serrano Passione Italiana

Serrano Passione Italiana

Corte Parma · 80 g

ICA City Brämhult

jämförpris 874 kr/kg pris 70 kr
Serrano Original

Serrano Original

Ridderhiem · 12 g

ICA City Brämhult

jämförpris 335 kr/kg pris 4,02 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

ICA City Brämhult

jämförpris 250 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA City Brämhult

jämförpris 224 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

ICA City Brämhult

jämförpris 250 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA City Brämhult

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Skinka Källarrökt i skivor ca

Skinka Källarrökt i skivor ca

Scan · 14 g

ICA City Brämhult

jämförpris 299 kr/kg pris 4,19 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA City Brämhult

jämförpris 479 kr/kg pris 34 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA City Brämhult

jämförpris 664 kr/kg pris 47 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA City Brämhult

jämförpris 132 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA City Brämhult

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

ICA City Brämhult

jämförpris 224 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA City Brämhult

jämförpris 224 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Swartzwalderskinka

Swartzwalderskinka

Färskvaruhuset · 10 g

ICA City Brämhult

jämförpris 299 kr/kg pris 2,99 kr
Tyck till