Primat

Snacks på ICA City Brämhult

42 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bananchips

Bananchips

Tropic Snacks · 250 g

ICA City Brämhult

jämförpris 130 kr/kg pris 33 kr
Bar Energi Havre Chocolate

Bar Energi Havre Chocolate

Corny · 50 g

ICA City Brämhult

jämförpris 210 kr/kg pris 11 kr
Bars Nesquik Bar

Bars Nesquik Bar

Nestle · 25 g

ICA City Brämhult

jämförpris 340 kr/kg pris 9 kr
BIG 0% CHOCOLATE

BIG 0% CHOCOLATE

Corny · 40 g

ICA City Brämhult

jämförpris 248 kr/kg pris 10 kr
Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA City Brämhult

jämförpris 359 kr/kg pris 36 kr
Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA City Brämhult

jämförpris 359 kr/kg pris 36 kr
Dadlar Chokladboll

Dadlar Chokladboll

DAVE & JON'S · 125 g

ICA City Brämhult

jämförpris 172 kr/kg pris 22 kr
Dadlar Saltlakrits

Dadlar Saltlakrits

DAVE & JON'S · 125 g

ICA City Brämhult

jämförpris 172 kr/kg pris 22 kr
Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Castus · 5 st

ICA City Brämhult

jämförpris 4,10 kr/st pris 21 kr
Fruktstång Jordgubb

Fruktstång Jordgubb

Castus · 20 g

ICA City Brämhult

jämförpris 235 kr/kg pris 4,70 kr
Fruktstång Jordgubb 5-p

Fruktstång Jordgubb 5-p

Castus · 5 st

ICA City Brämhult

jämförpris 4,10 kr/st pris 21 kr
Fruktstång Mango & Vanilj 5-p

Fruktstång Mango & Vanilj 5-p

Castus · 5 st

ICA City Brämhult

jämförpris 4,10 kr/st pris 21 kr
Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Castus · 5 st

ICA City Brämhult

jämförpris 4,10 kr/st pris 21 kr
Godis Fruktstång Äpple Hallon 2-p

Godis Fruktstång Äpple Hallon 2-p

Castus · 2 st

ICA City Brämhult

jämförpris 2,35 kr/st pris 4,70 kr
Grötbar Ananas & Kokos Ekologisk

Grötbar Ananas & Kokos Ekologisk

Knatteplock · 25 g

ICA City Brämhult

jämförpris 620 kr/kg pris 16 kr
Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

ICA · 60 g

ICA City Brämhult

jämförpris 158 kr/kg pris 10 kr
Majskaka Taco

Majskaka Taco

Friggs · 125 g

ICA City Brämhult

jämförpris 143 kr/kg pris 18 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Friggs · 125 g

ICA City Brämhult

jämförpris 126 kr/kg pris 16 kr
Muslibar Choklad 6-p

Muslibar Choklad 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA City Brämhult

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Muslibar Jordgubb 6-p

Muslibar Jordgubb 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA City Brämhult

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Müslibar BIG Chocolate

Müslibar BIG Chocolate

Corny · 50 g

ICA City Brämhult

jämförpris 142 kr/kg pris 7 kr
Müslibar BIG Chocolate Banana

Müslibar BIG Chocolate Banana

Corny · 50 g

ICA City Brämhult

jämförpris 158 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Corny · 40 g

ICA City Brämhult

jämförpris 198 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Coconut

Müslibar BIG Coconut

Corny · 50 g

ICA City Brämhult

jämförpris 158 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Corny · 50 g

ICA City Brämhult

jämförpris 158 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Peanut Chocolate

Müslibar BIG Peanut Chocolate

Corny · 50 g

ICA City Brämhult

jämförpris 142 kr/kg pris 7 kr
Müslibar BIG Salted Caramel

Müslibar BIG Salted Caramel

Corny · 40 g

ICA City Brämhult

jämförpris 178 kr/kg pris 7 kr
Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

ICA City Brämhult

jämförpris 198 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG White Chocolate

Müslibar BIG White Chocolate

Corny · 40 g

ICA City Brämhult

jämförpris 178 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Peanut & Chocolate

Müslibar Peanut & Chocolate

ICA · 45 g

ICA City Brämhult

jämförpris 167 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

ICA · 45 g

ICA City Brämhult

jämförpris 167 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Salted Caramel 6-p

Müslibar Salted Caramel 6-p

ICA Basic · 138 g

ICA City Brämhult

jämförpris 108 kr/kg pris 15 kr
Nöt & Bärmix

Nöt & Bärmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA City Brämhult

jämförpris 224 kr/kg pris 16 kr
Nötmix Honung & Salt Mandel

Nötmix Honung & Salt Mandel

Estrella · 175 g

ICA City Brämhult

jämförpris 154 kr/kg pris 27 kr
Nötter Tropicana Den Lille Nöttefabrikken

Nötter Tropicana Den Lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 160 g

ICA City Brämhult

jämförpris 247 kr/kg pris 40 kr
Pommes pinnes Original

Pommes pinnes Original

Olw · 150 g

ICA City Brämhult

jämförpris 180 kr/kg pris 27 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

ICA City Brämhult

jämförpris 263 kr/kg pris 8 kr
Sesamkaka Original

Sesamkaka Original

Risenta · 40 g

ICA City Brämhult

jämförpris 213 kr/kg pris 9 kr
Snacks Frystorkad Jordgubbe Vit Choklad

Snacks Frystorkad Jordgubbe Vit Choklad

Tropic Snacks · 125 g

ICA City Brämhult

jämförpris 326 kr/kg pris 41 kr
Treat Raspberry müslibar

Treat Raspberry müslibar

Schär · 22 g

ICA City Brämhult

jämförpris 432 kr/kg pris 10 kr
Vår egen Klassiska Nötmix

Vår egen Klassiska Nötmix

Olw · 200 g

ICA City Brämhult

jämförpris 149 kr/kg pris 30 kr
Vår egna Nötmix med Bär

Vår egna Nötmix med Bär

Olw · 200 g

ICA City Brämhult

jämförpris 149 kr/kg pris 30 kr
Tyck till