Primat

Bröd på ICA City Fristad

327 varor · sida 3 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Pinsa Pizzabröd

Pinsa Pizzabröd

Zeta · 230 g

ICA City Fristad

jämförpris 140 kr/kg pris 32 kr
Pitabröd 2x3p

Pitabröd 2x3p

ICA · 375 g

ICA City Fristad

jämförpris 41 kr/kg pris 16 kr
Pitabröd 5-p

Pitabröd 5-p

Schysst käk · 350 g

ICA City Fristad

jämförpris 38 kr/kg pris 13 kr
Pitabröd

Pitabröd

ICA · 480 g

ICA City Fristad

jämförpris 33 kr/kg pris 16 kr
Pitabröd Glutenfri

Pitabröd Glutenfri

Hatting · 230 g

ICA City Fristad

jämförpris 130 kr/kg pris 30 kr
Pizza Tortilla 4-p

Pizza Tortilla 4-p

Santa Maria · 280 g

ICA City Fristad

jämförpris 85 kr/kg pris 24 kr
Pizzabotten 2-p

Pizzabotten 2-p

ICA · 360 g

ICA City Fristad

jämförpris 93 kr/kg pris 34 kr
Pizzabotten Stenugnsbakad Vete 30cm 2-pack

Pizzabotten Stenugnsbakad Vete 30cm 2-pack

Fontana · 360 g

ICA City Fristad

jämförpris 99 kr/kg pris 36 kr
Polarkaka

Polarkaka

Polarbröd · 350 g

ICA City Fristad

jämförpris 56 kr/kg pris 20 kr
PolarRåg

PolarRåg

Polarbröd · 800 g

ICA City Fristad

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

ICA City Fristad

jämförpris 42 kr/kg pris 34 kr
Powerknäcke glutenfri

Powerknäcke glutenfri

Schär · 225 g

ICA City Fristad

jämförpris 144 kr/kg pris 33 kr
Proteinbröd

Proteinbröd

Brödverket · 250 g

ICA City Fristad

jämförpris 114 kr/kg pris 29 kr
Pärlan Fullkorn

Pärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

ICA City Fristad

jämförpris 46 kr/kg pris 28 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

ICA City Fristad

jämförpris 32 kr/kg pris 29 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

ICA City Fristad

jämförpris 18 kr/kg pris 20 kr Extrapris
REAL Burger bun

REAL Burger bun

Korvbrödsbagarn · 292 g

ICA City Fristad

jämförpris 99 kr/kg pris 29 kr
Riskakor

Riskakor

ICA Basic · 130 g

ICA City Fristad

jämförpris 112 kr/kg pris 15 kr
Riskakor Ekologiska

Riskakor Ekologiska

ICA · 130 g

ICA City Fristad

jämförpris 128 kr/kg pris 17 kr
Riskakor Linfrö & rosmarin Glutenfri

Riskakor Linfrö & rosmarin Glutenfri

Friggs · 130 g

ICA City Fristad

jämförpris 189 kr/kg pris 25 kr
Roast'n toast Rostbröd

Roast'n toast Rostbröd

Pågen · 800 g

ICA City Fristad

jämförpris 40 kr/kg pris 32 kr
Rosmarinknäcke med salt glutenfri

Rosmarinknäcke med salt glutenfri

Schär · 230 g

ICA City Fristad

jämförpris 141 kr/kg pris 33 kr
Rosta Rostbröd

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

ICA City Fristad

jämförpris 35 kr/kg pris 16 kr
Rund & god Original Rågbröd

Rund & god Original Rågbröd

Fazer · 390 g

ICA City Fristad

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Rundrut brungräddat Leksands Knäckebröd

Rundrut brungräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 700 g

ICA City Fristad

jämförpris 48 kr/kg pris 34 kr
Rundrut normalgräddat Leksands Knäckebröd

Rundrut normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 700 g

ICA City Fristad

jämförpris 45 kr/kg pris 32 kr
Russinfralla Citys

Russinfralla Citys

Citys Bageri · 70 g

ICA City Fristad

jämförpris 79 kr/kg pris 6 kr Extrapris
Råg Levain

Råg Levain

Pågen · 650 g

ICA City Fristad

jämförpris 46 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Rågbitar osötade 6-p

Rågbitar osötade 6-p

Hatting · 330 g

ICA City Fristad

jämförpris 69 kr/kg pris 23 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

ICA City Fristad

jämförpris 63 kr/kg pris 23 kr
Rågbröd KRAV

Rågbröd KRAV

Kung markatta · 500 g

ICA City Fristad

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Rågbröd Danskt

Rågbröd Danskt

Pågen · 400 g

ICA City Fristad

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Rågbröd fyra korn

Rågbröd fyra korn

ICA · 500 g

ICA City Fristad

jämförpris 49 kr/kg pris 25 kr
Rågbröd med frön

Rågbröd med frön

ICA · 360 g

ICA City Fristad

jämförpris 55 kr/kg pris 20 kr
Rågbröd surdeg

Rågbröd surdeg

ICA · 360 g

ICA City Fristad

jämförpris 55 kr/kg pris 20 kr
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

ICA City Fristad

jämförpris 64 kr/kg pris 25 kr
Rågkaka 2-pack

Rågkaka 2-pack

Citys Bageri · 580 g

ICA City Fristad

jämförpris 69 kr/kg pris 40 kr
Rågkaka 6-p

Rågkaka 6-p

Polarbröd · 250 g

ICA City Fristad

jämförpris 68 kr/kg pris 17 kr
Rågkakor

Rågkakor

ICA · 900 g

ICA City Fristad

jämförpris 31 kr/kg pris 28 kr
Rågknäcke Creamy Ranch

Rågknäcke Creamy Ranch

Finn Crisp · 150 g

ICA City Fristad

jämförpris 139 kr/kg pris 21 kr
Rågkusar 6-p

Rågkusar 6-p

Fazer · 338 g

ICA City Fristad

jämförpris 72 kr/kg pris 24 kr
Råglevain Valnöt

Råglevain Valnöt

ICA Selection · 600 g

ICA City Fristad

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
Rågofin Citys

Rågofin Citys

Citys Bageri · 610 g

ICA City Fristad

jämförpris 43 kr/kg pris 27 kr
Rågtunnbröd

Rågtunnbröd

Mjälloms · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 141 kr/kg pris 17 kr
Sandwich Chives

Sandwich Chives

Wasa · 37 g

ICA City Fristad

jämförpris 203 kr/kg pris 8 kr
Sandwich Pesto 2-p

Sandwich Pesto 2-p

Wasa · 37 g

ICA City Fristad

jämförpris 214 kr/kg pris 8 kr
Sandwich Tomato & Basil

Sandwich Tomato & Basil

Wasa · 40 g

ICA City Fristad

jämförpris 198 kr/kg pris 8 kr
Sarek

Sarek

Polarbröd · 422 g

ICA City Fristad

jämförpris 52 kr/kg pris 22 kr
Sirapslimpa

Sirapslimpa

ICA Selection · 900 g

ICA City Fristad

jämförpris 42 kr/kg pris 38 kr
Skanörgrova

Skanörgrova

Pågen · 550 g

ICA City Fristad

jämförpris 54 kr/kg pris 30 kr
Skogaholmslimpa skivad

Skogaholmslimpa skivad

Skogaholms · 775 g

ICA City Fristad

jämförpris 31 kr/kg pris 24 kr
Skorpor

Skorpor

Brandt · 225 g

ICA City Fristad

jämförpris 97 kr/kg pris 22 kr
Skärgårdskaka Hönö

Skärgårdskaka Hönö

Pågen · 750 g

ICA City Fristad

jämförpris 39 kr/kg pris 30 kr
Skånskt Surdegsbröd Råg ICA

Skånskt Surdegsbröd Råg ICA

ICA Selection · 750 g

ICA City Fristad

jämförpris 49 kr/kg pris 37 kr
Småbröd med topping 6-p

Småbröd med topping 6-p

ICA · 300 g

ICA City Fristad

jämförpris 86 kr/kg pris 26 kr
Småfranska Citys

Småfranska Citys

Citys Bageri · 60 g

ICA City Fristad

jämförpris 92 kr/kg pris 6 kr Extrapris
Soft tortillas Fiber Medium 8-p

Soft tortillas Fiber Medium 8-p

ICA · 320 g

ICA City Fristad

jämförpris 56 kr/kg pris 18 kr
Soft tortillas Large 6-p

Soft tortillas Large 6-p

ICA · 370 g

ICA City Fristad

jämförpris 51 kr/kg pris 19 kr
Soft tortillas Small 8-p

Soft tortillas Small 8-p

ICA · 200 g

ICA City Fristad

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Solrosbröd Ekologisk

Solrosbröd Ekologisk

Kung markatta · 500 g

ICA City Fristad

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Somunbröd Fryst

Somunbröd Fryst

Plivit · 400 g

ICA City Fristad

jämförpris 38 kr/kg pris 15 kr
Spisbröd

Spisbröd

Pyramid · 550 g

ICA City Fristad

jämförpris 85 kr/kg pris 47 kr
Stand 'n Stuff Tortilla

Stand 'n Stuff Tortilla

Old el Paso · 193 g

ICA City Fristad

jämförpris 98 kr/kg pris 19 kr
Superbröd Tranbär

Superbröd Tranbär

Da Carla · 350 g

ICA City Fristad

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr
Superknäcke Chia glutenfri

Superknäcke Chia glutenfri

Schär · 140 g

ICA City Fristad

jämförpris 128 kr/kg pris 18 kr
Surdeg & korn Vika Bröd

Surdeg & korn Vika Bröd

Vikabröd · 270 g

ICA City Fristad

jämförpris 154 kr/kg pris 42 kr
Surdegsbaguette

Surdegsbaguette

ICA · 250 g

ICA City Fristad

jämförpris 56 kr/kg pris 14 kr
Surdegsbröd Dr

Surdegsbröd Dr

Schär · 240 g

ICA City Fristad

jämförpris 157 kr/kg pris 38 kr
Surdegsbröd grovt Fryst Glutenfri

Surdegsbröd grovt Fryst Glutenfri

Fria · 500 g

ICA City Fristad

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

ICA City Fristad

jämförpris 43 kr/kg pris 30 kr
Surdegsbröd LantGoda

Surdegsbröd LantGoda

Pågen · 650 g

ICA City Fristad

jämförpris 41 kr/kg pris 27 kr
Surdegsbröd Vete Norrlands Leväjn

Surdegsbröd Vete Norrlands Leväjn

Polarbröd · 440 g

ICA City Fristad

jämförpris 60 kr/kg pris 26 kr
Surdegsfralla Citys

Surdegsfralla Citys

citybaguette · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 59 kr/kg pris 6 kr
Surdegsknäckebröd Crisp Mörk Råg

Surdegsknäckebröd Crisp Mörk Råg

ICA · 215 g

ICA City Fristad

jämförpris 58 kr/kg pris 13 kr
Surdegsknäckebröd Crisp Råg

Surdegsknäckebröd Crisp Råg

ICA · 200 g

ICA City Fristad

jämförpris 63 kr/kg pris 13 kr
Taco Shells 12p

Taco Shells 12p

Old el Paso · 156 g

ICA City Fristad

jämförpris 112 kr/kg pris 18 kr
Taco Tubs

Taco Tubs

Santa Maria · 145 g

ICA City Fristad

jämförpris 121 kr/kg pris 18 kr
Tacobröd Tortilla Glutenfri 6-p

Tacobröd Tortilla Glutenfri 6-p

Old el Paso · 216 g

ICA City Fristad

jämförpris 127 kr/kg pris 27 kr
Tacobåt Mini stand 'n stuff soft torillas mini 12-p

Tacobåt Mini stand 'n stuff soft torillas mini 12-p

Old el Paso · 145 g

ICA City Fristad

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Tacoskal 12-p

Tacoskal 12-p

ICA · 135 g

ICA City Fristad

jämförpris 118 kr/kg pris 16 kr
Tacotubs 8-p

Tacotubs 8-p

ICA · 145 g

ICA City Fristad

jämförpris 128 kr/kg pris 19 kr
Tebaguette Fransk

Tebaguette Fransk

Vagott · 340 g

ICA City Fristad

jämförpris 90 kr/kg pris 31 kr
Thekaka 8-pack Citys

Thekaka 8-pack Citys

cityknalleland · 600 g

ICA City Fristad

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
Thekaka Citys

Thekaka Citys

cityknalleland · 75 g

ICA City Fristad

jämförpris 76 kr/kg pris 6 kr
Tortilla Corn Wheat Medium 8-p

Tortilla Corn Wheat Medium 8-p

Santa Maria · 336 g

ICA City Fristad

jämförpris 59 kr/kg pris 20 kr
Tortilla Flour Medium 8-p

Tortilla Flour Medium 8-p

Old el Paso · 326 g

ICA City Fristad

jämförpris 48 kr/kg pris 16 kr
Tortilla Medium 8-p

Tortilla Medium 8-p

ICA · 320 g

ICA City Fristad

jämförpris 39 kr/kg pris 13 kr
Tortilla Oat Wraps Med 6s

Tortilla Oat Wraps Med 6s

Santa Maria · 240 g

ICA City Fristad

jämförpris 110 kr/kg pris 27 kr
Tortilla Original L 6-p

Tortilla Original L 6-p

Santa Maria · 371 g

ICA City Fristad

jämförpris 48 kr/kg pris 18 kr
Tortilla Original Large 12-p

Tortilla Original Large 12-p

Santa Maria · 742 g

ICA City Fristad

jämförpris 53 kr/kg pris 39 kr
Tortilla Original Medium 12-p

Tortilla Original Medium 12-p

Santa Maria · 480 g

ICA City Fristad

jämförpris 41 kr/kg pris 20 kr
Tortilla Original Medium 8-p

Tortilla Original Medium 8-p

Santa Maria · 320 g

ICA City Fristad

jämförpris 31 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Tortilla Original Small 8-p

Tortilla Original Small 8-p

Santa Maria · 200 g

ICA City Fristad

jämförpris 50 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Tortilla Pockets 8-p

Tortilla Pockets 8-p

Old el Paso · 223 g

ICA City Fristad

jämförpris 144 kr/kg pris 32 kr
Tortilla White Corn Small 8-p

Tortilla White Corn Small 8-p

Santa Maria · 208 g

ICA City Fristad

jämförpris 118 kr/kg pris 25 kr
Tortillabröd 8-p

Tortillabröd 8-p

ICA Basic · 320 g

ICA City Fristad

jämförpris 36 kr/kg pris 12 kr
Tortillabröd Familjepack 12-p

Tortillabröd Familjepack 12-p

ICA · 480 g

ICA City Fristad

jämförpris 36 kr/kg pris 18 kr
Tortillabröd Glutenfri Fryst 4-p

Tortillabröd Glutenfri Fryst 4-p

ICA · 280 g

ICA City Fristad

jämförpris 127 kr/kg pris 36 kr
Tranbärslimpa Citys

Tranbärslimpa Citys

Citys Bageri · 620 g

ICA City Fristad

jämförpris 51 kr/kg pris 32 kr
Trekant EKO Norm.Gr.

Trekant EKO Norm.Gr.

Leksands Knäcke · 200 g

ICA City Fristad

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Tyck till