Primat

Bacon på ICA City Fristad

21 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bacon

Bacon

Scan · 140 g

ICA City Fristad

jämförpris 99 kr/kg pris 14 kr
Bacon Björk och Alspånsrökt

Bacon Björk och Alspånsrökt

Scan · 125 g

ICA City Fristad

jämförpris 156 kr/kg pris 20 kr
Bacon Extra Fin Torrsaltat

Bacon Extra Fin Torrsaltat

ICA · 140 g

ICA City Fristad

jämförpris 139 kr/kg pris 20 kr
Bacon Original Skivat 3-p

Bacon Original Skivat 3-p

Tulip · 375 g

ICA City Fristad

jämförpris 127 kr/kg pris 48 kr
Bacon Rökt Skivad

Bacon Rökt Skivad

Tulip · 125 g

ICA City Fristad

jämförpris 135 kr/kg pris 17 kr
Bacon Skivat

Bacon Skivat

ICA · 140 g

ICA City Fristad

jämförpris 99 kr/kg pris 14 kr
Bacon Skivat 3-p

Bacon Skivat 3-p

ICA · 420 g

ICA City Fristad

jämförpris 88 kr/kg pris 37 kr
Bacon Skivat 3-pack

Bacon Skivat 3-pack

Scan · 420 g

ICA City Fristad

jämförpris 95 kr/kg pris 40 kr
Bacon Skivat Ekologisk

Bacon Skivat Ekologisk

Scan · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 238 kr/kg pris 29 kr
Bacon Tärnad

Bacon Tärnad

ICA · 140 g

ICA City Fristad

jämförpris 114 kr/kg pris 16 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Scan · 140 g

ICA City Fristad

jämförpris 121 kr/kg pris 17 kr
Kalkonbacon

Kalkonbacon

Ingelsta · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 161 kr/kg pris 16 kr
Pancetta Tärnad

Pancetta Tärnad

Tulip · 150 g

ICA City Fristad

jämförpris 143 kr/kg pris 22 kr
Rimmat stekfläsk ca Kött

Rimmat stekfläsk ca Kött

Dalsjöfors · 500 g

ICA City Fristad

jämförpris 105 kr/kg pris 53 kr
Rökt sidfläsk Citys

Rökt sidfläsk Citys

City Knalleland · 400 g

ICA City Fristad

jämförpris 123 kr/kg pris 49 kr
Sidfläsk Enrisrökt Bit ca

Sidfläsk Enrisrökt Bit ca

Hemgården · 400 g

ICA City Fristad

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Stekfläsk Original Rimmat Tärnat

Stekfläsk Original Rimmat Tärnat

Tulip · 150 g

ICA City Fristad

jämförpris 130 kr/kg pris 20 kr
Stekfläsk Rimmat och Skivat

Stekfläsk Rimmat och Skivat

Tulip · 375 g

ICA City Fristad

jämförpris 137 kr/kg pris 52 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

ICA · 375 g

ICA City Fristad

jämförpris 105 kr/kg pris 40 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

Scan · 375 g

ICA City Fristad

jämförpris 118 kr/kg pris 44 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

Scan · 800 g

ICA City Fristad

jämförpris 119 kr/kg pris 95 kr
Tyck till