Primat

Skinka på ICA City Fristad

64 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Citys Rökta skinka

Citys Rökta skinka

City Knalleland · 14 g

ICA City Fristad

jämförpris 229 kr/kg pris 3,21 kr
Coppa Passione Italiana

Coppa Passione Italiana

Corte Parma · 80 g

ICA City Fristad

jämförpris 811 kr/kg pris 65 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 285 kr/kg pris 29 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 229 kr/kg pris 28 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA City Fristad

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA City Fristad

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 315 kr/kg pris 32 kr
Kalkon Basturökt

Kalkon Basturökt

Lönneberga · 90 g

ICA City Fristad

jämförpris 261 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA City Fristad

jämförpris 213 kr/kg pris 32 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 224 kr/kg pris 27 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA Basic · 300 g

ICA City Fristad

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA City Fristad

jämförpris 208 kr/kg pris 42 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA City Fristad

jämförpris 157 kr/kg pris 31 kr
Kalkon Strimlad Kokt

Kalkon Strimlad Kokt

Tulip · 350 g

ICA City Fristad

jämförpris 148 kr/kg pris 52 kr
Kalkonbröst Kokt

Kalkonbröst Kokt

Ingelsta kalkon · 110 g

ICA City Fristad

jämförpris 259 kr/kg pris 29 kr Extrapris
Kalkonbröst Pastrami kalkon

Kalkonbröst Pastrami kalkon

Ingelsta · 110 g

ICA City Fristad

jämförpris 259 kr/kg pris 29 kr Extrapris
Kalkonbröst rökt i skivor ca Kalkon

Kalkonbröst rökt i skivor ca Kalkon

Ingelsta · 14 g

ICA City Fristad

jämförpris 349 kr/kg pris 4,89 kr
Kyckling extrarökt

Kyckling extrarökt

Lönneberga · 90 g

ICA City Fristad

jämförpris 261 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 191 kr/kg pris 23 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 479 kr/kg pris 58 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Scan · 80 g

ICA City Fristad

jämförpris 494 kr/kg pris 40 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Antica Foma · 10 g

ICA City Fristad

jämförpris 429 kr/kg pris 4,29 kr
Prosciutto Di Parma Dop 18mån Farnese

Prosciutto Di Parma Dop 18mån Farnese

Hugo Ericson Ost · 90 g

ICA City Fristad

jämförpris 831 kr/kg pris 75 kr
Rostbiff vinmarinerad

Rostbiff vinmarinerad

Bröderna&deli · 15 g

ICA City Fristad

jämförpris 489 kr/kg pris 7 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA City Fristad

jämförpris 310 kr/kg pris 28 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Schwarzwaldskinka

Schwarzwaldskinka

Färsvaruhuset · 10 g

ICA City Fristad

jämförpris 299 kr/kg pris 2,99 kr
Serrano Passione Italiana

Serrano Passione Italiana

Corte Parma · 80 g

ICA City Fristad

jämförpris 874 kr/kg pris 70 kr
Serranoskinka

Serranoskinka

Porxas · 10 g

ICA City Fristad

jämförpris 335 kr/kg pris 3,35 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA City Fristad

jämförpris 224 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 229 kr/kg pris 28 kr
Skinka Basturökt Tunna Skivor

Skinka Basturökt Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA City Fristad

jämförpris 215 kr/kg pris 32 kr
Skinka Bokvedsrökt

Skinka Bokvedsrökt

Pärsons · 110 g

ICA City Fristad

jämförpris 245 kr/kg pris 27 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 250 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA City Fristad

jämförpris 224 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA City Fristad

jämförpris 114 kr/kg pris 23 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 279 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA City Fristad

jämförpris 224 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 250 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Skinka Källarrökt i skivor ca

Skinka Källarrökt i skivor ca

Scan · 14 g

ICA City Fristad

jämförpris 299 kr/kg pris 4,19 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA City Fristad

jämförpris 479 kr/kg pris 34 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

ICA · 250 g

ICA City Fristad

jämförpris 304 kr/kg pris 76 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

ICA City Fristad

jämförpris 521 kr/kg pris 63 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

ICA · 250 g

ICA City Fristad

jämförpris 368 kr/kg pris 92 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Zeta · 70 g

ICA City Fristad

jämförpris 541 kr/kg pris 38 kr
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA City Fristad

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 250 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Skinka Rökt Ekologisk

Skinka Rökt Ekologisk

Scan · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 431 kr/kg pris 43 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA City Fristad

jämförpris 135 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA City Fristad

jämförpris 75 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt Strimlad

Skinka Rökt Strimlad

ICA · 500 g

ICA City Fristad

jämförpris 108 kr/kg pris 54 kr
Skinka Serrano Skivad

Skinka Serrano Skivad

PAUL och THOM · 300 g

ICA City Fristad

jämförpris 350 kr/kg pris 105 kr
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA City Fristad

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

ICA City Fristad

jämförpris 224 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA City Fristad

jämförpris 224 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Svartrvinbärsskinka Bror Jakobs

Svartrvinbärsskinka Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

ICA City Fristad

jämförpris 309 kr/kg pris 31 kr
Tryffelskinka Lufttorkad

Tryffelskinka Lufttorkad

Jakobsdals · 65 g

ICA City Fristad

jämförpris 691 kr/kg pris 45 kr
Tärnad Skinka Rökt

Tärnad Skinka Rökt

ICA · 180 g

ICA City Fristad

jämförpris 116 kr/kg pris 21 kr
Tyck till