Primat

Såser & smaksättare på ICA City Knalleland

784 varor · sida 1 av 8 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Kosterfiskarn · 200 g

ICA City Knalleland

jämförpris 114 kr/kg pris 23 kr
Aioli Eriks

Aioli Eriks

Eriks såser · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 112 kr/l pris 26 kr
Aioli

Aioli

ICA · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 81 kr/l pris 19 kr
Aioli

Aioli

Caj P · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 94 kr/l pris 24 kr
Aioli

Aioli

Caj P · 280 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 88 kr/l pris 25 kr
Aioli

Aioli

Blå Band · 300 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 75 kr/l pris 23 kr
Aioli

Aioli

Felix · 335 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 84 kr/l pris 28 kr
Aioli Chipotle

Aioli Chipotle

Eriks såser · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 112 kr/l pris 26 kr
Aioli Lime

Aioli Lime

Eriks såser · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 112 kr/l pris 26 kr
Aioli Original by

Aioli Original by

Danyel Couet · 170 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 162 kr/l pris 28 kr
Aioli Original

Aioli Original

Lohmanders · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 93 kr/l pris 21 kr
Aioli plant based

Aioli plant based

Farmers & Chefs · 200 g

ICA City Knalleland

jämförpris 119 kr/kg pris 24 kr
Aioli vegansk

Aioli vegansk

ICA · 200 g

ICA City Knalleland

jämförpris 93 kr/kg pris 19 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

ICA · 350 g

ICA City Knalleland

jämförpris 59 kr/kg pris 21 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 350 g

ICA City Knalleland

jämförpris 56 kr/kg pris 20 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Brajlovic · 550 g

ICA City Knalleland

jämförpris 97 kr/kg pris 54 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 690 g

ICA City Knalleland

jämförpris 51 kr/kg pris 36 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

ICA · 350 g

ICA City Knalleland

jämförpris 59 kr/kg pris 21 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 350 g

ICA City Knalleland

jämförpris 51 kr/kg pris 18 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 690 g

ICA City Knalleland

jämförpris 51 kr/kg pris 36 kr
Allioli

Allioli

Chovi · 180 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 131 kr/l pris 24 kr
American style mayo

American style mayo

ICA · 385 g

ICA City Knalleland

jämförpris 59 kr/kg pris 23 kr
Amerikansk dressing Bacon

Amerikansk dressing Bacon

Kavli · 230 g

ICA City Knalleland

jämförpris 73 kr/kg pris 17 kr
Amerikansk dressing Jalapeño

Amerikansk dressing Jalapeño

Kavli · 230 g

ICA City Knalleland

jämförpris 73 kr/kg pris 17 kr
Amerikansk dressing Lätt

Amerikansk dressing Lätt

Kavli · 230 g

ICA City Knalleland

jämförpris 73 kr/kg pris 17 kr
Amerikansk Dressing Nacho Cheese

Amerikansk Dressing Nacho Cheese

Kavli · 230 g

ICA City Knalleland

jämförpris 89 kr/kg pris 21 kr
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 230 g

ICA City Knalleland

jämförpris 73 kr/kg pris 17 kr
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 425 g

ICA City Knalleland

jämförpris 67 kr/kg pris 29 kr
Amerikansk dressing Pepper

Amerikansk dressing Pepper

Kavli · 230 g

ICA City Knalleland

jämförpris 73 kr/kg pris 17 kr
Amerikansk Dressing Schriracha vegansk

Amerikansk Dressing Schriracha vegansk

Kavli · 230 g

ICA City Knalleland

jämförpris 73 kr/kg pris 17 kr
Amerikansk dressing Sourcream&Onion

Amerikansk dressing Sourcream&Onion

Kavli · 230 g

ICA City Knalleland

jämförpris 73 kr/kg pris 17 kr
Amerikansk gurkmajonäs

Amerikansk gurkmajonäs

Kavli · 240 g

ICA City Knalleland

jämförpris 70 kr/kg pris 17 kr
Aromatica pizzasås

Aromatica pizzasås

Mutti · 210 g

ICA City Knalleland

jämförpris 76 kr/kg pris 16 kr
Asia Sweet Chili Sås Original

Asia Sweet Chili Sås Original

Santa Maria · 500 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 44 kr/l pris 22 kr
Asia Teriyaki & Sesame oil Woksås

Asia Teriyaki & Sesame oil Woksås

Santa Maria · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 128 kr/l pris 32 kr
Asiatisk Mayo

Asiatisk Mayo

Rydbergs · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 102 kr/l pris 25 kr
Asiatisk Mayo Soy & Garlic

Asiatisk Mayo Soy & Garlic

UMA · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 158 kr/l pris 40 kr
Baba Ghannouge

Baba Ghannouge

Sevan · 380 g

ICA City Knalleland

jämförpris 71 kr/kg pris 27 kr
Balsamicokräm Ella's

Balsamicokräm Ella's

Ellas · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 128 kr/l pris 32 kr
Balsamicokräm Med Fikon Ella's

Balsamicokräm Med Fikon Ella's

Ellas · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 128 kr/l pris 32 kr
BBQ Grilloil Garlic

BBQ Grilloil Garlic

Santa Maria · 270 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 84 kr/l pris 23 kr
Bbq Marinad Sriracha

Bbq Marinad Sriracha

Santa Maria · 75 g

ICA City Knalleland

jämförpris 116 kr/kg pris 9 kr
Bbq Marinad Teriyaki

Bbq Marinad Teriyaki

Santa Maria · 75 g

ICA City Knalleland

jämförpris 95 kr/kg pris 7 kr
BBQ Oil Honey

BBQ Oil Honey

Caj P · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 100 kr/l pris 25 kr
BBQ Oil Honey

BBQ Oil Honey

Caj P · 500 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 89 kr/l pris 45 kr
BBQ Sauce Bourbon Whiskey

BBQ Sauce Bourbon Whiskey

Santa Maria · 350 g

ICA City Knalleland

jämförpris 91 kr/kg pris 32 kr
BBQ Sauce Garlic Black Pepper

BBQ Sauce Garlic Black Pepper

Santa Maria · 280 g

ICA City Knalleland

jämförpris 113 kr/kg pris 32 kr
BBQ Sauce Original

BBQ Sauce Original

Santa Maria · 330 g

ICA City Knalleland

jämförpris 96 kr/kg pris 32 kr
BBQ Sauce Roasted Garlic

BBQ Sauce Roasted Garlic

Santa Maria · 325 g

ICA City Knalleland

jämförpris 98 kr/kg pris 32 kr
BBQ Sauce Sweet Fruity

BBQ Sauce Sweet Fruity

Santa Maria · 320 g

ICA City Knalleland

jämförpris 99 kr/kg pris 32 kr
BBQ Sauce Sweet Spicy

BBQ Sauce Sweet Spicy

Santa Maria · 335 g

ICA City Knalleland

jämförpris 95 kr/kg pris 32 kr
BBQ sås

BBQ sås

Heinz · 220 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 93 kr/l pris 21 kr
BBQ Sås Hickory Br

BBQ Sås Hickory Br

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA City Knalleland

jämförpris 91 kr/kg pris 47 kr
BBQ Sås Honey

BBQ Sås Honey

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA City Knalleland

jämförpris 91 kr/kg pris 47 kr
BBQ Sås Honey Chipotle

BBQ Sås Honey Chipotle

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA City Knalleland

jämförpris 91 kr/kg pris 47 kr
BBQ Sås Original

BBQ Sås Original

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA City Knalleland

jämförpris 91 kr/kg pris 47 kr
BBQ sås Pineapp Chipotle

BBQ sås Pineapp Chipotle

Johnnys · 300 g

ICA City Knalleland

jämförpris 93 kr/kg pris 28 kr
BBQ Sås Sweet 'n'

BBQ Sås Sweet 'n'

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA City Knalleland

jämförpris 91 kr/kg pris 47 kr
Bearnaise

Bearnaise

Eriks såser · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 112 kr/l pris 26 kr
Bearnaise

Bearnaise

Johan Jureskog Selection · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 93 kr/l pris 22 kr
Bearnaise

Bearnaise

Rydbergs · 450 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 80 kr/l pris 36 kr
Bearnaise BBQ

Bearnaise BBQ

Lohmanders · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 88 kr/l pris 20 kr
Bearnaise Chili

Bearnaise Chili

ICA Selection · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 102 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Hot Chili

Bearnaise Hot Chili

Lohmanders · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 93 kr/l pris 21 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

ICA · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 81 kr/l pris 19 kr
Bearnaise Klassisk 400ml

Bearnaise Klassisk 400ml

ICA · 450 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 72 kr/l pris 33 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

Biggans · 480 g

ICA City Knalleland

jämförpris 75 kr/kg pris 36 kr
Bearnaise med smör

Bearnaise med smör

ICA Selection · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 102 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Orginal

Bearnaise Orginal

Rydbergs · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 102 kr/l pris 25 kr
Bearnaise Original by

Bearnaise Original by

Danyel Couet · 170 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 162 kr/l pris 28 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 101 kr/l pris 25 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 440 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 84 kr/l pris 37 kr
Bearnaise Provencale

Bearnaise Provencale

Eriks såser · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 112 kr/l pris 26 kr
Bearnaise Ramslök

Bearnaise Ramslök

Lohmanders · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 93 kr/l pris 21 kr
Bearnaise Tre Peppar

Bearnaise Tre Peppar

ICA Selection · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 102 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Tryffel

Bearnaise Tryffel

ICA Selection · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 102 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Tryffel

Bearnaise Tryffel

Johan Jureskog Selection · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 108 kr/l pris 25 kr
Bearnaise vegansk

Bearnaise vegansk

ICA · 200 g

ICA City Knalleland

jämförpris 93 kr/kg pris 19 kr
Bearnaise Vitlök

Bearnaise Vitlök

Lohmanders · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 98 kr/l pris 23 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Lohmanders · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 106 kr/l pris 27 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

ICA · 600 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 23 kr/l pris 14 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 23 kr/l pris 14 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Felix · 335 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 80 kr/l pris 27 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Rydbergs · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 102 kr/l pris 25 kr
Bearnaisesås Kryddig 3-p

Bearnaisesås Kryddig 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 23 kr/l pris 14 kr
Bearnaisesås Original

Bearnaisesås Original

Lohmanders · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 83 kr/l pris 19 kr
Bearnaisesås Original

Bearnaisesås Original

Lohmanders · 500 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 92 kr/l pris 46 kr
Bechamelsås

Bechamelsås

ICA · 500 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 49 kr/l pris 25 kr
Bechamelsås

Bechamelsås

Zeta · 500 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 60 kr/l pris 30 kr
Biscoff Spread Creamy

Biscoff Spread Creamy

Lotus · 400 g

ICA City Knalleland

jämförpris 82 kr/kg pris 33 kr
Black Bean Dip

Black Bean Dip

El Taco Truck · 250 g

ICA City Knalleland

jämförpris 131 kr/kg pris 33 kr
Brunsås 3-p 600ml

Brunsås 3-p 600ml

Blå Band · 900 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 15 kr/l pris 14 kr
Brunsås 3-p 66g

Brunsås 3-p 66g

ICA · 900 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 15 kr/l pris 14 kr
Buffalo Sauce

Buffalo Sauce

Tabasco · 266 g

ICA City Knalleland

jämförpris 160 kr/kg pris 43 kr
Butter Chicken

Butter Chicken

Pataks · 450 g

ICA City Knalleland

jämförpris 81 kr/kg pris 37 kr
Béarnaise Chili

Béarnaise Chili

Biggans · 480 g

ICA City Knalleland

jämförpris 75 kr/kg pris 36 kr
Béchamelsås

Béchamelsås

Kelda · 500 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 66 kr/l pris 33 kr
Caesardressing

Caesardressing

ICA · 250 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 96 kr/l pris 24 kr
Café de Paris

Café de Paris

Eriks såser · 230 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 112 kr/l pris 26 kr
Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Blå Band · 690 ml

ICA City Knalleland

jämförpris 20 kr/l pris 14 kr
Tyck till