Primat

Färdigmat på ICA Maxi Ljungby

192 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

3 personers smörgåstårta

3 personers smörgåstårta

Vår egen · 1100 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 245 kr/kg pris 270 kr
4 personers smörgåstårta 1300g

4 personers smörgåstårta 1300g

Vår egen · 1000 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 360 kr/kg pris 360 kr
Baguette kyckling/curry

Baguette kyckling/curry

250 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 208 kr/kg pris 52 kr
Baguette rostbiff

Baguette rostbiff

330 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 157 kr/kg pris 52 kr
Baguette räkröra

Baguette räkröra

FISKSKALDJ · 250 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 246 kr/kg pris 61 kr
Baguette tonfisk

Baguette tonfisk

280 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 185 kr/kg pris 52 kr
Baguette Ägg/räk

Baguette Ägg/räk

220 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 279 kr/kg pris 61 kr
Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 123 kr/kg pris 22 kr
Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 123 kr/kg pris 22 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr
Bönor med korv Tomatsås

Bönor med korv Tomatsås

Gospodarstwa · 500 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 46 kr/kg pris 23 kr
Cheeseburgare 2-p

Cheeseburgare 2-p

ICA · 270 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 132 kr/kg pris 36 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 185 kr/kg pris 50 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 84 kr/kg pris 17 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Cordon bleu medaljong

Cordon bleu medaljong

Scan · 450 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Delikatessens räkmacka på rågbröd

Delikatessens räkmacka på rågbröd

260 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 342 kr/kg pris 89 kr
Falafel Original

Falafel Original

Sevan · 200 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Fisksoppa

Fisksoppa

ICA · 475 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 79 kr/kg pris 37 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 93 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

ICA · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 107 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 119 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Pasta Carbonara

Färdigmat Pasta Carbonara

ICA · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Gooh · 380 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 130 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Penne Kantarell

Färdigmat Penne Kantarell

ICA · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 154 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

ICA · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 119 kr/kg pris 43 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 53 kr/l pris 27 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 28 kr/l pris 21 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 61 kr/kg pris 31 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 182 kr/kg pris 50 kr
potatissallad

potatissallad

HEMLAGAD · 200 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 122 kr/kg pris 24 kr
Hummus Tabbouleh

Hummus Tabbouleh

ZEINAS · 200 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr
Kebabspett Färska

Kebabspett Färska

ICA · 360 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 150 kr/kg pris 54 kr Extrapris
Kebabspett Färska av Hushållsfärs

Kebabspett Färska av Hushållsfärs

ICA · 360 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 146 kr/kg pris 52 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 182 kr/kg pris 50 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 85 kr/kg pris 38 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 61 kr/kg pris 76 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 107 kr/kg pris 24 kr
Korv stroganoff

Korv stroganoff

Carolines kök · 1 st

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Kroppkakor Delikatess 8-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Delikatess 8-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Kroppkakor Ölands 3-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Ölands 3-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Kyckling & Klyftpotatis

Kyckling & Klyftpotatis

1 st

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 74 kr/st pris 74 kr
Kyckling Morotssoppa

Kyckling Morotssoppa

Felix · 475 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 92 kr/kg pris 43 kr
Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Guldfågeln · 200 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 209 kr/kg pris 42 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Kycklingkebab Big-Pack

Kycklingkebab Big-Pack

Schysst käk · 550 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 165 kr/kg pris 91 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 102 kr/kg pris 51 kr
Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kronfågel · 450 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 169 kr/kg pris 76 kr
Kåldolmar i tomatsås

Kåldolmar i tomatsås

Kuchnia Staropolska · 700 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 51 kr/kg pris 36 kr
Kålpudding med mos

Kålpudding med mos

Carolines kök · 1 st

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 74 kr/st pris 74 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 145 kr/kg pris 65 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 123 kr/kg pris 61 kr
Köttbullar med mos

Köttbullar med mos

Carolines kök · 390 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 167 kr/kg pris 65 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 46 kr/l pris 27 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 37 kr/l pris 37 kr
Lunchsallad 880g

Lunchsallad 880g

Rolnik · 430 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 54 kr/kg pris 23 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 108 kr/kg pris 28 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 105 kr/kg pris 28 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 53 kr/l pris 27 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 66 kr/kg pris 26 kr
Minipotatis italiensk inspirerade kryddor

Minipotatis italiensk inspirerade kryddor

Peka · 500 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 43 kr/kg pris 22 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 43 kr/kg pris 17 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 232 kr/kg pris 21 kr
Oxgulasch

Oxgulasch

Podravka · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 137 kr/kg pris 41 kr
Paj Kantarell och Västerbottensost

Paj Kantarell och Västerbottensost

ICA · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 166 kr/kg pris 50 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 49 kr/kg pris 24 kr
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 126 kr/kg pris 30 kr
Pannkakor Mums

Pannkakor Mums

POP! Bakery · 200 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 127 kr/kg pris 25 kr
Pannkakor Tunna 8st

Pannkakor Tunna 8st

POP! Bakery · 540 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 71 kr/kg pris 38 kr
Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 170 kr/kg pris 43 kr
Pasta Cup Carbonara

Pasta Cup Carbonara

ICA · 70 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 216 kr/kg pris 15 kr
Pasta Cup Tomat och Mozzarella

Pasta Cup Tomat och Mozzarella

ICA · 70 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 216 kr/kg pris 15 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 222 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 212 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 215 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 89 kr/kg pris 44 kr
Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

ICA · 500 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 89 kr/kg pris 44 kr
Pastakopp Arrabiata Glutenfri

Pastakopp Arrabiata Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 258 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 258 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 258 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 258 kr/kg pris 18 kr
Pastasakkad med räkor

Pastasakkad med räkor

Inget varumärke · 400 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 187 kr/kg pris 75 kr
Pastasallad med kycklingfile

Pastasallad med kycklingfile

VÅRT EGET KÖK · 420 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 169 kr/kg pris 71 kr
Pepparbiff Färsk

Pepparbiff Färsk

ICA · 300 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 275 kr/kg pris 82 kr
Pinsa

Pinsa

ICA · 230 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 123 kr/kg pris 28 kr
Pizza Hawaii

Pizza Hawaii

ICA · 400 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Pizza Kebab

Pizza Kebab

ICA · 400 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Pizzasallad

Pizzasallad

ICA · 200 g

ICA Maxi Ljungby

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Tyck till