Primat

Läsk på ICA Floda

288 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alkoholfri Glögg KRAV

Alkoholfri Glögg KRAV

ICA I love eco · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 33 kr
Alkoholfri Glögg Röd Ekologisk

Alkoholfri Glögg Röd Ekologisk

Blossa · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 52 kr/l pris 39 kr
Alkoholfri Öl 0,5%

Alkoholfri Öl 0,5%

Melleruds · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 48 kr/l pris 16 kr
Alkoholfri öl & grapefrukt

Alkoholfri öl & grapefrukt

Pripps · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 48 kr/l pris 16 kr
Champis

Champis

Spendrups · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 24 kr/l pris 8 kr
Chardonnay Vitt vin Alkoholfri

Chardonnay Vitt vin Alkoholfri

Barrels & Drums · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 105 kr/l pris 79 kr
Chardonnay Vitt vin Alkoholfri

Chardonnay Vitt vin Alkoholfri

Carl Jung · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 85 kr/l pris 64 kr
Chokladdryck refill

Chokladdryck refill

ICA · 1100 g

ICA Floda

jämförpris 53 kr/kg pris 58 kr
Cider Jordgubb Alkoholfri 0,5% EKO 6x33cl

Cider Jordgubb Alkoholfri 0,5% EKO 6x33cl

Briska · 1980 ml

ICA Floda

jämförpris 34 kr/l pris 68 kr
Cider Jordgubb Lime Alkoholfri 4-p 330ml Kopparbergs

Cider Jordgubb Lime Alkoholfri 4-p 330ml Kopparbergs

Kopparberg · 1320 ml

ICA Floda

jämförpris 30 kr/l pris 40 kr
Cider Lemon Spritz Alkoholfri

Cider Lemon Spritz Alkoholfri

Somersby · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Cider Päron Alkoholfri

Cider Päron Alkoholfri

Somersby · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Cider Smultron Alkoholfri

Cider Smultron Alkoholfri

Herrljunga · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Cider Sparkling Rosé Alkoholfri

Cider Sparkling Rosé Alkoholfri

Somersby · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Cider Strawberry & Lime Alkoholfri

Cider Strawberry & Lime Alkoholfri

Somersby · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Drinkmix Mojito

Drinkmix Mojito

Mixtales · 350 ml

ICA Floda

jämförpris 163 kr/l pris 57 kr
Dryck Ciderkaraktär light Äpple

Dryck Ciderkaraktär light Äpple

ICA · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 10 kr/l pris 15 kr
Dryck kols Tropisk

Dryck kols Tropisk

Kazouza · 275 ml

ICA Floda

jämförpris 42 kr/l pris 12 kr
Dryck kolsyr Ananas

Dryck kolsyr Ananas

Kazouza · 275 ml

ICA Floda

jämförpris 42 kr/l pris 12 kr
Flädercider Alkoholfri

Flädercider Alkoholfri

Briska · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Ginger Ale

Ginger Ale

Schweppes · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 20 kr/l pris 30 kr
Ginger Ale

Ginger Ale

Schweppes · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Ginger Beer Alkoholfri

Ginger Beer Alkoholfri

Ginger Joe · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 63 kr/l pris 21 kr
Ginger Beer light Alkoholfri

Ginger Beer light Alkoholfri

ICA Selection · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 53 kr/l pris 18 kr
Glögg Alkoholfri

Glögg Alkoholfri

Blossa · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 49 kr/l pris 37 kr
Glögg Alkoholfri

Glögg Alkoholfri

God Jul · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 40 kr/l pris 30 kr
Glögg Alkoholfri

Glögg Alkoholfri

ICA · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 35 kr/l pris 26 kr
Glögg Alkoholfri

Glögg Alkoholfri

Saturnus 1893 · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 45 kr/l pris 34 kr
Glögg Alkoholfri rose

Glögg Alkoholfri rose

Blossa · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 52 kr/l pris 39 kr
Glögg Choklad & hjorton

Glögg Choklad & hjorton

Saturnus 1893 · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 62 kr/l pris 31 kr
Glögg Hallon & lakrits

Glögg Hallon & lakrits

Saturnus 1893 · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 62 kr/l pris 31 kr
Glögg Sparkling & spices alkoholfri

Glögg Sparkling & spices alkoholfri

Blossa · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 63 kr/l pris 47 kr
Glögg Vit Alkoholfri

Glögg Vit Alkoholfri

Blossa · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 49 kr/l pris 37 kr
Glögg Årets Smak Alkoholfri

Glögg Årets Smak Alkoholfri

Saturnus 1893 · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 81 kr/l pris 41 kr
Grape Tonic

Grape Tonic

Spendrups · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 13 kr/l pris 20 kr
Grape tonic

Grape tonic

Spendrups · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 24 kr/l pris 8 kr
Herrgårdscider Hallon & fläder Musteri

Herrgårdscider Hallon & fläder Musteri

Kiviks · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 32 kr/l pris 24 kr
Indian tonic Zero

Indian tonic Zero

Schweppes · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 20 kr/l pris 30 kr
Indian Tonic Zero

Indian Tonic Zero

Schweppes · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Julmust 12-p

Julmust 12-p

Nygårda · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 167 kr/l pris 55 kr
Julmust 50cl 6-p

Julmust 50cl 6-p

Zeunerts · 3000 ml

ICA Floda

jämförpris 23 kr/l pris 68 kr
Julmust Fatlagrad

Julmust Fatlagrad

Nygårda · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 45 kr/l pris 15 kr
Julmust Light

Julmust Light

ICA · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 9 kr/l pris 13 kr
Julmust Light 12-p

Julmust Light 12-p

Nygårda · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 167 kr/l pris 55 kr
Julmust Sockerfri 50cl 6-p

Julmust Sockerfri 50cl 6-p

Zeunerts · 3000 ml

ICA Floda

jämförpris 23 kr/l pris 68 kr
Julmust Trocamust

Julmust Trocamust

Trocadero · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Julmust Zero Trocamust

Julmust Zero Trocamust

Trocadero · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Julöl Alkoholfri 0,5% Ekologisk

Julöl Alkoholfri 0,5% Ekologisk

Melleruds · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 47 kr/l pris 16 kr
Kolsyrad Dryck Vattenmelon

Kolsyrad Dryck Vattenmelon

Kazouza · 275 ml

ICA Floda

jämförpris 40 kr/l pris 11 kr
Kolsyrad fruktdryck Hallon Crush

Kolsyrad fruktdryck Hallon Crush

Loka · 1400 ml

ICA Floda

jämförpris 17 kr/l pris 24 kr
Kolsyrad fruktdryck Hallon Crush

Kolsyrad fruktdryck Hallon Crush

Loka · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Loka · 1400 ml

ICA Floda

jämförpris 17 kr/l pris 24 kr
Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Loka · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Kommunionvin Alkoholfri

Kommunionvin Alkoholfri

Herrljunga 1911 · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 74 kr/l pris 37 kr
Legero sparkling Alkoholfri

Legero sparkling Alkoholfri

Freixenet · 200 ml

ICA Floda

jämförpris 210 kr/l pris 42 kr
Legero sparkling Alkoholfri

Legero sparkling Alkoholfri

Freixenet · 750 ml

ICA Floda

jämförpris 104 kr/l pris 78 kr
Lemon Fusion

Lemon Fusion

Schweppes · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 20 kr/l pris 30 kr
Lemon Fusion

Lemon Fusion

Schweppes · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Lemonad Citron 27,5cl Kivis Musteri

Lemonad Citron 27,5cl Kivis Musteri

Kiviks Musteri · 276 ml

ICA Floda

jämförpris 80 kr/l pris 22 kr
Lemonad Jordgubb Mynta

Lemonad Jordgubb Mynta

Kiviks Musteri · 275 ml

ICA Floda

jämförpris 80 kr/l pris 22 kr
Lemonad Persika Lime & Mynta

Lemonad Persika Lime & Mynta

ICA Selection · 630 ml

ICA Floda

jämförpris 47 kr/l pris 30 kr
Lemonad Rabarber & fläder

Lemonad Rabarber & fläder

ICA Selection · 630 ml

ICA Floda

jämförpris 48 kr/l pris 30 kr
Lightdryck Blueberry Lemonade Sockerfri

Lightdryck Blueberry Lemonade Sockerfri

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Lightdryck Citron & lime

Lightdryck Citron & lime

ICA · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Lightdryck Citron lime Sockerfri !

Lightdryck Citron lime Sockerfri !

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Lightdryck Cloudy Apple Sockerfri

Lightdryck Cloudy Apple Sockerfri

Fun Light · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Crispy Pear

Lightdryck Crispy Pear

Fun Light · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Fläder Citron Sockerfri !

Lightdryck Fläder Citron Sockerfri !

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Lightdryck Greenapple & Passion Sockerfri !

Lightdryck Greenapple & Passion Sockerfri !

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Lightdryck Iste & persika

Lightdryck Iste & persika

ICA · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Lightdryck Julmust Sockerfri

Lightdryck Julmust Sockerfri

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Lemon Lime Sockerfri

Lightdryck Lemon Lime Sockerfri

Fun Light · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 45 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Mango Lemon Sockerfri !

Lightdryck Mango Lemon Sockerfri !

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Lightdryck Nordic Berries Sockerfri

Lightdryck Nordic Berries Sockerfri

Fun Light · 5600 ml

ICA Floda

jämförpris 6 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Orange Sockerfri

Lightdryck Orange Sockerfri

Fun Light · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Passionfruit Guava Sockerfri !

Lightdryck Passionfruit Guava Sockerfri !

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Lightdryck Pink Lemon Sockerfri

Lightdryck Pink Lemon Sockerfri

Fun Light · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Päronglass

Lightdryck Päronglass

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Lightdryck Smultron

Lightdryck Smultron

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Lightdryck Strawberry Rhubarb Sockerfri !

Lightdryck Strawberry Rhubarb Sockerfri !

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Lightdryck Strawberry Sockerfri

Lightdryck Strawberry Sockerfri

Fun Light · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Svartvinbär

Lightdryck Svartvinbär

ICA · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Lightdryck Svartvinbär

Lightdryck Svartvinbär

Fun Light · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Tropical Passion Sockerfri

Lightdryck Tropical Passion Sockerfri

Fun Light · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 45 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Tropisk ananas

Lightdryck Tropisk ananas

ICA · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Lightdryck Wild berry Sockerfri

Lightdryck Wild berry Sockerfri

Fun Light · 1000 ml

ICA Floda

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Lightdryck Wild raspberry Sockerfri !

Lightdryck Wild raspberry Sockerfri !

Zeroh · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 44 kr/l pris 35 kr
Läsk

Läsk

Coca-Cola · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 15 kr/l pris 23 kr
Läsk

Läsk

Sprite · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 15 kr/l pris 23 kr
Läsk

Läsk

Trocadero · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

Trocadero · 1500 ml

ICA Floda

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

Sprite · 2000 ml

ICA Floda

jämförpris 14 kr/l pris 29 kr
Läsk 33cl 10-p

Läsk 33cl 10-p

Coca-Cola · 3300 ml

ICA Floda

jämförpris 25 kr/l pris 83 kr
Läsk 33cl 20-p

Läsk 33cl 20-p

Coca-Cola · 6600 ml

ICA Floda

jämförpris 20 kr/l pris 132 kr
Läsk 33cl 20-p

Läsk 33cl 20-p

Pepsi · 6600 ml

ICA Floda

jämförpris 19 kr/l pris 124 kr
Läsk 33cl 6-p

Läsk 33cl 6-p

Coca-Cola · 1980 ml

ICA Floda

jämförpris 27 kr/l pris 53 kr
Läsk

Läsk

Sprite · 330 ml

ICA Floda

jämförpris 36 kr/l pris 12 kr
Läsk

Läsk

Coca-Cola · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 34 kr/l pris 17 kr
Läsk

Läsk

Trocadero · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Läsk 6x33cl

Läsk 6x33cl

Trocadero · 1980 ml

ICA Floda

jämförpris 23 kr/l pris 46 kr
Tyck till