Primat

Bröd på ICA Floda

340 varor · sida 2 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Knäckebröd brungräddat Glutenfri

Knäckebröd brungräddat Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Floda

jämförpris 106 kr/kg pris 18 kr
Knäckebröd Crisp'n Wheat

Knäckebröd Crisp'n Wheat

Wasa · 110 g

ICA Floda

jämförpris 200 kr/kg pris 22 kr
Knäckebröd Delikatess

Knäckebröd Delikatess

Wasa · 270 g

ICA Floda

jämförpris 89 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Delikatess

Knäckebröd Delikatess

Wasa · 540 g

ICA Floda

jämförpris 70 kr/kg pris 38 kr
Knäckebröd Delikatess Sesam

Knäckebröd Delikatess Sesam

Wasa · 285 g

ICA Floda

jämförpris 95 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Floda

jämförpris 154 kr/kg pris 40 kr
Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Floda

jämförpris 154 kr/kg pris 40 kr
Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Wasa · 270 g

ICA Floda

jämförpris 148 kr/kg pris 40 kr
Knäckebröd Extra gräddat

Knäckebröd Extra gräddat

Skedvi Bröd · 470 g

ICA Floda

jämförpris 236 kr/kg pris 111 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 235 g

ICA Floda

jämförpris 68 kr/kg pris 16 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 470 g

ICA Floda

jämförpris 49 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut Chia & Havssalt

Knäckebröd Falu Råg-Rut Chia & Havssalt

Wasa · 235 g

ICA Floda

jämförpris 119 kr/kg pris 28 kr
Knäckebröd Frukost

Knäckebröd Frukost

Wasa · 240 g

ICA Floda

jämförpris 100 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Frukost

Knäckebröd Frukost

Wasa · 480 g

ICA Floda

jämförpris 67 kr/kg pris 32 kr
Knäckebröd Frukost Fullkorn

Knäckebröd Frukost Fullkorn

Wasa · 490 g

ICA Floda

jämförpris 94 kr/kg pris 46 kr
Knäckebröd Fullkorn

Knäckebröd Fullkorn

Pyramidbageriet · 135 g

ICA Floda

jämförpris 185 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 260 g

ICA Floda

jämförpris 61 kr/kg pris 16 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 520 g

ICA Floda

jämförpris 38 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Krögarens

Knäckebröd Krögarens

Wasa · 330 g

ICA Floda

jämförpris 94 kr/kg pris 31 kr
Knäckebröd Naturell glutenfri

Knäckebröd Naturell glutenfri

Wasa · 240 g

ICA Floda

jämförpris 125 kr/kg pris 30 kr
Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 830 g

ICA Floda

jämförpris 54 kr/kg pris 45 kr
Knäckebröd Orginalet

Knäckebröd Orginalet

Skedvi Bröd · 470 g

ICA Floda

jämförpris 236 kr/kg pris 111 kr
Knäckebröd Runda Kanel

Knäckebröd Runda Kanel

Wasa · 330 g

ICA Floda

jämförpris 94 kr/kg pris 31 kr
Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Wasa · 290 g

ICA Floda

jämförpris 107 kr/kg pris 31 kr
Knäckebröd Rågi

Knäckebröd Rågi

Wasa · 550 g

ICA Floda

jämförpris 56 kr/kg pris 31 kr
Knäckebröd Sesam

Knäckebröd Sesam

Ryvita · 250 g

ICA Floda

jämförpris 108 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Sesam Havssalt Glutenfri

Knäckebröd Sesam Havssalt Glutenfri

Wasa · 240 g

ICA Floda

jämförpris 125 kr/kg pris 30 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 275 g

ICA Floda

jämförpris 80 kr/kg pris 22 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 550 g

ICA Floda

jämförpris 44 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Surdeg Dala Järna

Knäckebröd Surdeg Dala Järna

Pyramidbageriet · 135 g

ICA Floda

jämförpris 185 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 275 g

ICA Floda

jämförpris 98 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 550 g

ICA Floda

jämförpris 85 kr/kg pris 47 kr
Knäckebröd Surdeg Gourmet

Knäckebröd Surdeg Gourmet

Wasa · 660 g

ICA Floda

jämförpris 85 kr/kg pris 56 kr
Knäckebröd Surdeg Råg

Knäckebröd Surdeg Råg

Wasa · 305 g

ICA Floda

jämförpris 88 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Tunn Havre

Knäckebröd Tunn Havre

Wasa · 265 g

ICA Floda

jämförpris 117 kr/kg pris 31 kr
Korntunnbröd KRAV

Korntunnbröd KRAV

Erikssons · 425 g

ICA Floda

jämförpris 120 kr/kg pris 51 kr
Korvbröd 10-p

Korvbröd 10-p

Korvbrödsbagarn · 270 g

ICA Floda

jämförpris 85 kr/kg pris 23 kr
Korvbröd 16-p

Korvbröd 16-p

Korvbrödsbagarn · 432 g

ICA Floda

jämförpris 60 kr/kg pris 26 kr
Korvbröd 8-p

Korvbröd 8-p

Pågen · 336 g

ICA Floda

jämförpris 107 kr/kg pris 36 kr
Korvbröd Fiber & Fullkorn

Korvbröd Fiber & Fullkorn

Korvbrödsbagarn · 300 g

ICA Floda

jämförpris 97 kr/kg pris 29 kr
Korvbröd French Hot Dog 3-p

Korvbröd French Hot Dog 3-p

Korvbrödsbagarn · 180 g

ICA Floda

jämförpris 133 kr/kg pris 24 kr
Korvbröd Glutenfria 5-p

Korvbröd Glutenfria 5-p

Fria · 210 g

ICA Floda

jämförpris 181 kr/kg pris 38 kr
Korvbröd glutenfritt

Korvbröd glutenfritt

ICA · 240 g

ICA Floda

jämförpris 162 kr/kg pris 39 kr
Korvbröd Potato Hot dog bun 6-p

Korvbröd Potato Hot dog bun 6-p

Korvbrödsbagarn · 270 g

ICA Floda

jämförpris 122 kr/kg pris 33 kr
Korvbröd Stora 8-p

Korvbröd Stora 8-p

Korvbrödsbagarn · 320 g

ICA Floda

jämförpris 97 kr/kg pris 31 kr
Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbrödsbagarn · 400 g

ICA Floda

jämförpris 100 kr/kg pris 40 kr
Korvbröd Surdeg 8-p

Korvbröd Surdeg 8-p

ICA · 300 g

ICA Floda

jämförpris 103 kr/kg pris 31 kr
Kristina veteskorpor

Kristina veteskorpor

Skogaholms · 400 g

ICA Floda

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Krutonger Naturella

Krutonger Naturella

Zeta · 120 g

ICA Floda

jämförpris 266 kr/kg pris 32 kr
Landgångsbröd

Landgångsbröd

Vagott · 500 g

ICA Floda

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Lantbröd

Lantbröd

Semper · 300 g

ICA Floda

jämförpris 137 kr/kg pris 41 kr
Lantbröd Bistro

Lantbröd Bistro

Fazer · 600 g

ICA Floda

jämförpris 62 kr/kg pris 37 kr
Lantbröd Glutenfritt

Lantbröd Glutenfritt

Schär · 275 g

ICA Floda

jämförpris 196 kr/kg pris 54 kr
Lantbröd Glutenfritt

Lantbröd Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Floda

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Lantbröd Havssalt

Lantbröd Havssalt

Fazer · 600 g

ICA Floda

jämförpris 62 kr/kg pris 37 kr
Lantfranska Surdegsbröd

Lantfranska Surdegsbröd

Fazer · 600 g

ICA Floda

jämförpris 62 kr/kg pris 37 kr
Lantknäcke Glutenfri

Lantknäcke Glutenfri

Semper · 230 g

ICA Floda

jämförpris 130 kr/kg pris 30 kr
Levain Bröd

Levain Bröd

Fazer · 750 g

ICA Floda

jämförpris 57 kr/kg pris 43 kr
Levainbröd Surdeg Vete

Levainbröd Surdeg Vete

Pågen · 650 g

ICA Floda

jämförpris 66 kr/kg pris 43 kr
Lilla Lingon

Lilla Lingon

ICA · 550 g

ICA Floda

jämförpris 51 kr/kg pris 28 kr
Limpan Glutenfri Fryst

Limpan Glutenfri Fryst

Fria · 500 g

ICA Floda

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr
Linfröknäcke från Dalarna Glutenfri

Linfröknäcke från Dalarna Glutenfri

Semper · 230 g

ICA Floda

jämförpris 143 kr/kg pris 33 kr
Lingon & Tranbärbröd Glutenfri Fryst

Lingon & Tranbärbröd Glutenfri Fryst

Fria · 500 g

ICA Floda

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Lingongrova

Lingongrova

Pågen · 500 g

ICA Floda

jämförpris 54 kr/kg pris 27 kr
Lingongrova Special

Lingongrova Special

Pågen · 500 g

ICA Floda

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Linskakor Havssalt

Linskakor Havssalt

Friggs · 78 g

ICA Floda

jämförpris 314 kr/kg pris 25 kr
Litet Halländskt Bondbröd

Litet Halländskt Bondbröd

ICA Selection · 600 g

ICA Floda

jämförpris 58 kr/kg pris 35 kr
Längtan

Längtan

Pågen · 750 g

ICA Floda

jämförpris 55 kr/kg pris 41 kr
Majskaka Chilichee

Majskaka Chilichee

Friggs · 125 g

ICA Floda

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Majskaka Taco Snackpack

Majskaka Taco Snackpack

Friggs · 25 g

ICA Floda

jämförpris 460 kr/kg pris 12 kr
Majskakor Havssalt Glutenfri

Majskakor Havssalt Glutenfri

Friggs · 130 g

ICA Floda

jämförpris 169 kr/kg pris 22 kr
Majskakor Osaltade

Majskakor Osaltade

ICA · 130 g

ICA Floda

jämförpris 145 kr/kg pris 19 kr
Majskakor Ost

Majskakor Ost

Friggs · 125 g

ICA Floda

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Majskakor Ostsmak

Majskakor Ostsmak

ICA · 125 g

ICA Floda

jämförpris 176 kr/kg pris 22 kr
Majskakor Pizza Snackpack Glutenfri

Majskakor Pizza Snackpack Glutenfri

Friggs · 25 g

ICA Floda

jämförpris 460 kr/kg pris 12 kr
Majstortilla Glutenfri 10-p

Majstortilla Glutenfri 10-p

Old el Paso · 208 g

ICA Floda

jämförpris 144 kr/kg pris 30 kr
Majstortilla Medium size

Majstortilla Medium size

ICA · 320 g

ICA Floda

jämförpris 69 kr/kg pris 22 kr
Malaxlimpan Surdegsbröd

Malaxlimpan Surdegsbröd

Den äkta Malaxlimpan · 325 g

ICA Floda

jämförpris 108 kr/kg pris 35 kr
Matbröd med fröer

Matbröd med fröer

ICA · 500 g

ICA Floda

jämförpris 88 kr/kg pris 44 kr
Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Floda

jämförpris 95 kr/kg pris 19 kr
Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Floda

jämförpris 95 kr/kg pris 19 kr
Mini Taco Tubs 10p

Mini Taco Tubs 10p

Santa Maria · 86 g

ICA Floda

jämförpris 313 kr/kg pris 27 kr
Mini-somunbröd

Mini-somunbröd

Plivit · 640 g

ICA Floda

jämförpris 126 kr/kg pris 81 kr
Minibaguett grov Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguett grov Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 280 g

ICA Floda

jämförpris 139 kr/kg pris 39 kr
Minibaguetter

Minibaguetter

ICA Basic · 300 g

ICA Floda

jämförpris 40 kr/kg pris 12 kr
Minibaguetter

Minibaguetter

Semper · 300 g

ICA Floda

jämförpris 170 kr/kg pris 51 kr
Minibaguetter 6-p

Minibaguetter 6-p

ICA · 300 g

ICA Floda

jämförpris 57 kr/kg pris 17 kr
Minibaguetter vitlök

Minibaguetter vitlök

ICA · 300 g

ICA Floda

jämförpris 57 kr/kg pris 17 kr
Minimajskakor Ost Ekologisk

Minimajskakor Ost Ekologisk

ICA I love eco · 50 g

ICA Floda

jämförpris 379 kr/kg pris 19 kr
Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Floda

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Oat & carrot rolls Glutenfri Fryst

Oat & carrot rolls Glutenfri Fryst

Elovena · 400 g

ICA Floda

jämförpris 95 kr/kg pris 38 kr
Original

Original

Finn Crisp · 200 g

ICA Floda

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Original

Original

Finn Crisp · 300 g

ICA Floda

jämförpris 77 kr/kg pris 23 kr
Original

Original

Finn Crisp · 400 g

ICA Floda

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Originalrost Rostbröd

Originalrost Rostbröd

Skogaholms · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Paltbröd Fryst

Paltbröd Fryst

Bull-Olles · 250 g

ICA Floda

jämförpris 122 kr/kg pris 31 kr
Piadina Sfogliatis

Piadina Sfogliatis

Loriana · 350 g

ICA Floda

jämförpris 103 kr/kg pris 36 kr
Pinsa Pizzabröd

Pinsa Pizzabröd

Zeta · 230 g

ICA Floda

jämförpris 191 kr/kg pris 44 kr
Pitabröd 2x3p

Pitabröd 2x3p

ICA · 375 g

ICA Floda

jämförpris 40 kr/kg pris 15 kr
Pitabröd 5-p

Pitabröd 5-p

Schysst käk · 350 g

ICA Floda

jämförpris 51 kr/kg pris 18 kr
Tyck till