Primat

Färsk fisk på ICA Floda

28 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Clarias fiskfärs

Clarias fiskfärs

Gårdsfisk · 250 g

ICA Floda

jämförpris 192 kr/kg pris 48 kr
Clarias ryggbit

Clarias ryggbit

Gårdsfisk · 250 g

ICA Floda

jämförpris 364 kr/kg pris 91 kr
Fiskköttbullar

Fiskköttbullar

Gårdsfisk · 400 g

ICA Floda

jämförpris 220 kr/kg pris 88 kr
Fjällrödingfilé Färsk

Fjällrödingfilé Färsk

ICA Gott Liv · 350 g

ICA Floda

jämförpris 384 kr/kg pris 134 kr
Havskräftor Små Färska

Havskräftor Små Färska

ICA · 500 g

ICA Floda

jämförpris 204 kr/kg pris 102 kr
Hummer

Hummer

ICA · 425 g

ICA Floda

jämförpris 558 kr/kg pris 237 kr
Krabba ca Gott Liv

Krabba ca Gott Liv

ICA · 600 g

ICA Floda

jämförpris 207 kr/kg pris 124 kr
Laxburgare

Laxburgare

ICA · 220 g

ICA Floda

jämförpris 186 kr/kg pris 41 kr
Laxfilé 2-p

Laxfilé 2-p

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Floda

jämförpris 363 kr/kg pris 109 kr
Laxfilé citron & örter

Laxfilé citron & örter

ICA Gott Liv · 520 g

ICA Floda

jämförpris 337 kr/kg pris 175 kr
Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

ICA Gott Liv · 250 g

ICA Floda

jämförpris 364 kr/kg pris 91 kr
Laxfilé Färsk Pacific

Laxfilé Färsk Pacific

Pacific brand · 300 g

ICA Floda

jämförpris 257 kr/kg pris 77 kr
Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Fröya · 180 g

ICA Floda

jämförpris 722 kr/kg pris 130 kr
Laxfilé Färsk Helsida ca

Laxfilé Färsk Helsida ca

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Floda

jämförpris 197 kr/kg pris 236 kr
Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Floda

jämförpris 328 kr/kg pris 164 kr
Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Korshags · 300 g

ICA Floda

jämförpris 427 kr/kg pris 128 kr
Laxfilé Färsk Mid Loin

Laxfilé Färsk Mid Loin

Fröya · 300 g

ICA Floda

jämförpris 560 kr/kg pris 168 kr
Laxfilé i bit

Laxfilé i bit

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Floda

jämförpris 422 kr/kg pris 253 kr
Laxfilé jalapeno & ingefära Miljömärkt

Laxfilé jalapeno & ingefära Miljömärkt

ICA Gott Liv · 520 g

ICA Floda

jämförpris 383 kr/kg pris 199 kr
Laxsida ca Miljömärkt

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Floda

jämförpris 139 kr/kg pris 167 kr Extrapris
Makrillfilé Färsk Svartpeppar ca

Makrillfilé Färsk Svartpeppar ca

Korshags · 250 g

ICA Floda

jämförpris 242 kr/kg pris 61 kr
Regnbågslaxrom Miljömärkt

Regnbågslaxrom Miljömärkt

ICA · 50 g

ICA Floda

jämförpris 1219 kr/kg pris 61 kr
Rödspätta

Rödspätta

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Floda

jämförpris 380 kr/kg pris 114 kr
Rödstrimma filé

Rödstrimma filé

Gårdsfisk · 250 g

ICA Floda

jämförpris 408 kr/kg pris 102 kr
Strömming stekt

Strömming stekt

ICA · 320 g

ICA Floda

jämförpris 187 kr/kg pris 60 kr
Surimi i lake

Surimi i lake

ICA · 170 g

ICA Floda

jämförpris 215 kr/kg pris 37 kr
Tonfisk färsk

Tonfisk färsk

ICA · 300 g

ICA Floda

jämförpris 437 kr/kg pris 131 kr
Torskrygg

Torskrygg

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Floda

jämförpris 367 kr/kg pris 110 kr
Tyck till