Primat

Frysta måltider på ICA Floda

335 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock panerad

Alaska pollock panerad

ICA Basic · 400 g

ICA Floda

jämförpris 117 kr/kg pris 47 kr
Angusbiff Dafgård

Angusbiff Dafgård

Dafgårds · 380 g

ICA Floda

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr
Angusbiff

Angusbiff

Findus · 380 g

ICA Floda

jämförpris 108 kr/kg pris 41 kr
Bacon & broccolipaj Fryst

Bacon & broccolipaj Fryst

Felix · 220 g

ICA Floda

jämförpris 159 kr/kg pris 35 kr
Black & white Fryst

Black & white Fryst

Findus · 380 g

ICA Floda

jämförpris 108 kr/kg pris 41 kr
Blåbärspaj Fryst

Blåbärspaj Fryst

Frödinge · 400 g

ICA Floda

jämförpris 92 kr/kg pris 37 kr
Bordskyckling tandoori Fryst

Bordskyckling tandoori Fryst

ICA · 1100 g

ICA Floda

jämförpris 62 kr/kg pris 68 kr
Buffalo wings hot BBQ Fryst

Buffalo wings hot BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Floda

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Caesarpaj

Caesarpaj

Dafgårds · 240 g

ICA Floda

jämförpris 104 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Calzone ost & skinka minipizza

Calzone ost & skinka minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Floda

jämförpris 145 kr/kg pris 24 kr
Camembert bites Fryst

Camembert bites Fryst

Lindströms Bites · 220 g

ICA Floda

jämförpris 157 kr/kg pris 35 kr
Capricciosa minipizza

Capricciosa minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Floda

jämförpris 145 kr/kg pris 24 kr
Cevapcici Fryst

Cevapcici Fryst

ICA · 400 g

ICA Floda

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Cheddarburgare

Cheddarburgare

Scan · 600 g

ICA Floda

jämförpris 195 kr/kg pris 117 kr
Chicken Alfredo

Chicken Alfredo

Dafgårds · 390 g

ICA Floda

jämförpris 84 kr/kg pris 33 kr
Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Schär · 375 g

ICA Floda

jämförpris 155 kr/kg pris 58 kr
Chicken green curry

Chicken green curry

Dafgårds · 350 g

ICA Floda

jämförpris 126 kr/kg pris 44 kr
Chicken kebab Fryst

Chicken kebab Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Floda

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Guldfågeln · 350 g

ICA Floda

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Kronfågel · 800 g

ICA Floda

jämförpris 101 kr/kg pris 81 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 48 kr/kg pris 48 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Floda

jämförpris 116 kr/kg pris 232 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

Guldfågeln · 350 g

ICA Floda

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Chicken Nuggets Med Chilibearnaisesås

Chicken Nuggets Med Chilibearnaisesås

Findus · 360 g

ICA Floda

jämförpris 114 kr/kg pris 41 kr
Chicken panang

Chicken panang

Dafgårds · 350 g

ICA Floda

jämförpris 126 kr/kg pris 44 kr
Chicken sticks crispy

Chicken sticks crispy

Guldfågeln · 350 g

ICA Floda

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Chicken teriyaki

Chicken teriyaki

Dafgårds · 350 g

ICA Floda

jämförpris 126 kr/kg pris 44 kr
Chili cheese nuggets Fryst

Chili cheese nuggets Fryst

Lindströms Bites · 250 g

ICA Floda

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Creamy garlic chicken Dafgårds

Creamy garlic chicken Dafgårds

Dafgård · 350 g

ICA Floda

jämförpris 126 kr/kg pris 44 kr
Crispy buffalo tenders

Crispy buffalo tenders

Oumph · 280 g

ICA Floda

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Crispy fish fillet

Crispy fish fillet

Nothing Fishy · 250 g

ICA Floda

jämförpris 208 kr/kg pris 52 kr
Crispy green nuggets

Crispy green nuggets

Max · 360 g

ICA Floda

jämförpris 169 kr/kg pris 61 kr
Crispy kycklingburgare Fryst Max

Crispy kycklingburgare Fryst Max

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Floda

jämförpris 152 kr/kg pris 67 kr
Delikatessbullar vegetariska

Delikatessbullar vegetariska

Felix · 340 g

ICA Floda

jämförpris 179 kr/kg pris 61 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Scan · 450 g

ICA Floda

jämförpris 89 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Delikatessköttbullar små

Delikatessköttbullar små

Dafgårds · 420 g

ICA Floda

jämförpris 105 kr/kg pris 44 kr
Delikatessköttbullar Svenska Frysta

Delikatessköttbullar Svenska Frysta

ICA · 450 g

ICA Floda

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dafgårds · 400 g

ICA Floda

jämförpris 110 kr/kg pris 44 kr
Dimsum knyten ugnsfärdiga

Dimsum knyten ugnsfärdiga

ICA · 230 g

ICA Floda

jämförpris 217 kr/kg pris 50 kr
Dumplings

Dumplings

Dafgårds · 350 g

ICA Floda

jämförpris 126 kr/kg pris 44 kr
Dumplings anka & ingefära Frysta

Dumplings anka & ingefära Frysta

ICA · 320 g

ICA Floda

jämförpris 159 kr/kg pris 51 kr
Extra Allt CHEESY HELLO-MI

Extra Allt CHEESY HELLO-MI

Grandiosa · 165 g

ICA Floda

jämförpris 145 kr/kg pris 24 kr
Familjelasagne kyckling

Familjelasagne kyckling

Dafgårds · 1400 g

ICA Floda

jämförpris 72 kr/kg pris 101 kr
Familjens Italienska Kalvfärsbiffar

Familjens Italienska Kalvfärsbiffar

Dafgård · 700 g

ICA Floda

jämförpris 140 kr/kg pris 98 kr
Familjens Kyckling Jacob

Familjens Kyckling Jacob

Dafgård · 800 g

ICA Floda

jämförpris 122 kr/kg pris 98 kr
Familjens Pastagratäng

Familjens Pastagratäng

Dafgård · 850 g

ICA Floda

jämförpris 109 kr/kg pris 93 kr
Farfars delikatessköttbullar

Farfars delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

ICA Floda

jämförpris 82 kr/kg pris 33 kr
Farmarbiff

Farmarbiff

Dafgårds · 440 g

ICA Floda

jämförpris 75 kr/kg pris 33 kr
Fettucine alla bolognese Måltid Fryst

Fettucine alla bolognese Måltid Fryst

Felix · 380 g

ICA Floda

jämförpris 137 kr/kg pris 52 kr
Fish & crisp gourmetfiléer

Fish & crisp gourmetfiléer

Findus · 480 g

ICA Floda

jämförpris 133 kr/kg pris 64 kr
Fish nuggets

Fish nuggets

Pacific brand · 480 g

ICA Floda

jämförpris 81 kr/kg pris 39 kr
Fishnuggets Glutenfria

Fishnuggets Glutenfria

ICA · 270 g

ICA Floda

jämförpris 144 kr/kg pris 39 kr
Fiskgratäng dillsås Fryst

Fiskgratäng dillsås Fryst

ICA · 350 g

ICA Floda

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Fiskgratäng med dillsås Fryst

Fiskgratäng med dillsås Fryst

ICA · 600 g

ICA Floda

jämförpris 75 kr/kg pris 45 kr
Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Findus · 600 g

ICA Floda

jämförpris 97 kr/kg pris 58 kr
Fiskgratäng räksås Fryst

Fiskgratäng räksås Fryst

ICA · 350 g

ICA Floda

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Fiskgratäng skaldjurssås Fryst

Fiskgratäng skaldjurssås Fryst

ICA · 350 g

ICA Floda

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Fiskpinnar Fryst 15-p

Fiskpinnar Fryst 15-p

ICA Basic · 450 g

ICA Floda

jämförpris 51 kr/kg pris 23 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

ICA Floda

jämförpris 78 kr/kg pris 33 kr
Frutti di mare

Frutti di mare

Fiorelli · 400 g

ICA Floda

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Färdiggrillad kebab

Färdiggrillad kebab

Järvsö Kebab · 700 g

ICA Floda

jämförpris 149 kr/kg pris 104 kr
Färdigmat Fisk med topping potatismos & ärtor Fryst

Färdigmat Fisk med topping potatismos & ärtor Fryst

Findus · 390 g

ICA Floda

jämförpris 105 kr/kg pris 41 kr
Färsbiffar

Färsbiffar

Findus · 340 g

ICA Floda

jämförpris 120 kr/kg pris 41 kr
Grillad kebab Fryst

Grillad kebab Fryst

ICA · 500 g

ICA Floda

jämförpris 156 kr/kg pris 78 kr
Grillad salladskyckling Fryst

Grillad salladskyckling Fryst

Kronfågel · 600 g

ICA Floda

jämförpris 182 kr/kg pris 109 kr
Grillade kycklingbröstfiléer grillkrydda Fryst

Grillade kycklingbröstfiléer grillkrydda Fryst

Guldfågeln · 540 g

ICA Floda

jämförpris 198 kr/kg pris 107 kr
Grillade kycklinginnerfiléer BBQ Fryst

Grillade kycklinginnerfiléer BBQ Fryst

Guldfågeln · 540 g

ICA Floda

jämförpris 198 kr/kg pris 107 kr
Grillade kycklingspett grillkryddade Fryst

Grillade kycklingspett grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 480 g

ICA Floda

jämförpris 223 kr/kg pris 107 kr
Gräddstuvad oxpytt Fryst

Gräddstuvad oxpytt Fryst

Findus · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 70 kr/kg pris 70 kr
Grönsakspaj med fullkorn Fryst

Grönsakspaj med fullkorn Fryst

ICA · 220 g

ICA Floda

jämförpris 143 kr/kg pris 32 kr
Gyroskyckling

Gyroskyckling

Guldfågeln · 600 g

ICA Floda

jämförpris 167 kr/kg pris 100 kr
Gästgivarpytt

Gästgivarpytt

ICA · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 68 kr/kg pris 68 kr
Halloumi hotpot

Halloumi hotpot

Felix · 370 g

ICA Floda

jämförpris 146 kr/kg pris 54 kr
Halloumi Nuggets

Halloumi Nuggets

Fontana · 230 g

ICA Floda

jämförpris 243 kr/kg pris 56 kr
Hamburgare

Hamburgare

Hacksta Halal · 1260 g

ICA Floda

jämförpris 144 kr/kg pris 181 kr
Hamburgare 130g 4-p

Hamburgare 130g 4-p

Scan · 520 g

ICA Floda

jämförpris 115 kr/kg pris 60 kr
Hamburgare Fryst 20x90g

Hamburgare Fryst 20x90g

ICA · 1800 g

ICA Floda

jämförpris 95 kr/kg pris 171 kr
Hamburgare Fryst 4x150g

Hamburgare Fryst 4x150g

ICA · 600 g

ICA Floda

jämförpris 122 kr/kg pris 73 kr
Hamburgare Fryst 4x90g KRAV

Hamburgare Fryst 4x90g KRAV

Scan · 360 g

ICA Floda

jämförpris 161 kr/kg pris 58 kr
Hamburgare Fryst 8x90g

Hamburgare Fryst 8x90g

ICA · 720 g

ICA Floda

jämförpris 101 kr/kg pris 73 kr
Hamburgare Hacksta Köttdisk

Hamburgare Hacksta Köttdisk

Hacksta Köttdisk · 1260 g

ICA Floda

jämförpris 135 kr/kg pris 170 kr
Hamburgare nötkött

Hamburgare nötkött

Julles · 900 g

ICA Floda

jämförpris 128 kr/kg pris 115 kr
Hamburgare Pljeska Fryst 6x134g 798g

Hamburgare Pljeska Fryst 6x134g 798g

Brajlovic · 800 g

ICA Floda

jämförpris 191 kr/kg pris 153 kr
Hawaii minipizza

Hawaii minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Floda

jämförpris 145 kr/kg pris 24 kr
Hjortköttbullar

Hjortköttbullar

Gårdsvilt · 400 g

ICA Floda

jämförpris 167 kr/kg pris 67 kr
Hot chicken wings

Hot chicken wings

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Floda

jämförpris 152 kr/kg pris 67 kr
Hummersoppa MSC

Hummersoppa MSC

Royal Greenland · 350 g

ICA Floda

jämförpris 177 kr/kg pris 62 kr
Indian palak bowl

Indian palak bowl

Felix · 380 g

ICA Floda

jämförpris 142 kr/kg pris 54 kr
Italienska kalvfärsbiffar

Italienska kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

ICA Floda

jämförpris 82 kr/kg pris 33 kr
Jansons frestelse Fryst

Jansons frestelse Fryst

Fiskeriet · 350 g

ICA Floda

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr
Janssons frestelse Fryst

Janssons frestelse Fryst

Dafgårds · 600 g

ICA Floda

jämförpris 83 kr/kg pris 50 kr
Jennys kåldolme

Jennys kåldolme

Dafgårds · 400 g

ICA Floda

jämförpris 82 kr/kg pris 33 kr
Kalkonköttbullar små fina Fryst

Kalkonköttbullar små fina Fryst

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Floda

jämförpris 152 kr/kg pris 61 kr
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

ICA Floda

jämförpris 82 kr/kg pris 33 kr
Karins lasagne

Karins lasagne

Dafgårds · 390 g

ICA Floda

jämförpris 84 kr/kg pris 33 kr
Kebab minipizza

Kebab minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Floda

jämförpris 145 kr/kg pris 24 kr
Kebabspett Halal

Kebabspett Halal

Hacksta Halal · 600 g

ICA Floda

jämförpris 143 kr/kg pris 86 kr
Kebabtallrik

Kebabtallrik

Schysst käk · 410 g

ICA Floda

jämförpris 154 kr/kg pris 63 kr
Kladdkaka glutenfri Fryst

Kladdkaka glutenfri Fryst

ICA · 400 g

ICA Floda

jämförpris 70 kr/kg pris 28 kr
Korv stroganoff

Korv stroganoff

Dafgårds · 400 g

ICA Floda

jämförpris 82 kr/kg pris 33 kr
Tyck till