Primat

Kök på ICA Floda

632 varor · sida 2 av 7 · Hela sortimentet · Butikssidan

Flaskborste Ø3cm

Flaskborste Ø3cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 18 kr/st pris 18 kr
Flaskborste Ø5cm

Flaskborste Ø5cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Flasköppnare Svart 15,5cm

Flasköppnare Svart 15,5cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Flatmopp UltraMax

Flatmopp UltraMax

Vileda · 1 st

ICA Floda

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Flergångsgaffel plast 15-p

Flergångsgaffel plast 15-p

ICA · 15 st

ICA Floda

jämförpris 1,77 kr/st pris 27 kr
Flergångskniv klar 4-p

Flergångskniv klar 4-p

ICA · 4 st

ICA Floda

jämförpris 6 kr/st pris 24 kr
Flergångskniv plast 15-p

Flergångskniv plast 15-p

ICA · 15 st

ICA Floda

jämförpris 1,77 kr/st pris 27 kr
Flergångssked plast 15-p

Flergångssked plast 15-p

ICA · 15 st

ICA Floda

jämförpris 1,77 kr/st pris 27 kr
Folieform med lock 8,5dl 5-p

Folieform med lock 8,5dl 5-p

ICA Basic · 5 st

ICA Floda

jämförpris 3,39 kr/st pris 17 kr
Folieformar med lock 11dl 5-p

Folieformar med lock 11dl 5-p

Toppits · 5 st

ICA Floda

jämförpris 8 kr/st pris 38 kr
Folieformar med lock 19dl 4-p

Folieformar med lock 19dl 4-p

Toppits · 4 st

ICA Floda

jämförpris 9 kr/st pris 37 kr
Folieformar med lock 25dl 3-p

Folieformar med lock 25dl 3-p

Toppits · 3 st

ICA Floda

jämförpris 22 kr/st pris 65 kr
Folieformar med lock 5dl 8-p

Folieformar med lock 5dl 8-p

Toppits · 8 st

ICA Floda

jämförpris 3,74 kr/st pris 30 kr
Folieformar med lock 8,5dl 6-p

Folieformar med lock 8,5dl 6-p

Toppits · 6 st

ICA Floda

jämförpris 4,99 kr/st pris 30 kr
Fritös Rostfrittstål Cook & Eat

Fritös Rostfrittstål Cook & Eat

ICA · 3000 ml

ICA Floda

jämförpris 172 kr/l pris 515 kr
Frukt & Svamptork Vit 1-p

Frukt & Svamptork Vit 1-p

Emerio · 1 st

ICA Floda

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Frys- och Mikroburk 0,4l 3-p

Frys- och Mikroburk 0,4l 3-p

ICA · 3 st

ICA Floda

jämförpris 14 kr/st pris 42 kr
Frys- och Mikroburk 0,8l 3-p

Frys- och Mikroburk 0,8l 3-p

ICA · 3 st

ICA Floda

jämförpris 15 kr/st pris 45 kr
Frys- och Mikroburk 1,2l 3-p

Frys- och Mikroburk 1,2l 3-p

ICA · 3 st

ICA Floda

jämförpris 17 kr/st pris 52 kr
Frys- och Mikroburk 2,5l 2-p

Frys- och Mikroburk 2,5l 2-p

ICA · 2 st

ICA Floda

jämförpris 32 kr/st pris 65 kr
Frysetiketter vita 60-p

Frysetiketter vita 60-p

Toppits · 60 st

ICA Floda

jämförpris 0,28 kr/st pris 17 kr
Fryspåsar 25-p 6l

Fryspåsar 25-p 6l

Toppits · 25 st

ICA Floda

jämförpris 0,88 kr/st pris 22 kr
Fryspåse 2l 40-p

Fryspåse 2l 40-p

Toppits · 40 st

ICA Floda

jämförpris 0,55 kr/st pris 22 kr
Förgreningspropp 2-vägs Europauttag

Förgreningspropp 2-vägs Europauttag

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Förgreningspropp 2-vägs Jordad

Förgreningspropp 2-vägs Jordad

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 42 kr/st pris 42 kr
Förkläde Isak M.Grå 80x90cm

Förkläde Isak M.Grå 80x90cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Förvaringsbox Compact M Vit

Förvaringsbox Compact M Vit

SmartStore · 1 st

ICA Floda

jämförpris 78 kr/st pris 78 kr
Förvaringsbox Compact S Vit

Förvaringsbox Compact S Vit

SmartStore · 1 st

ICA Floda

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Förvaringsbox Compact XS Vit

Förvaringsbox Compact XS Vit

SmartStore · 1 st

ICA Floda

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Förvaringsburk 9 cl 4-p Nordiska Plast

Förvaringsburk 9 cl 4-p Nordiska Plast

Nordiska Plast AB · 4 st

ICA Floda

jämförpris 8 kr/st pris 32 kr
Förvaringsburk Glas med lock

Förvaringsburk Glas med lock

ICA · 800 ml

ICA Floda

jämförpris 67 kr/l pris 54 kr
Förvaringsburk Glas med lock

Förvaringsburk Glas med lock

ICA · 1090 ml

ICA Floda

jämförpris 55 kr/l pris 60 kr
Förvaringsburk Glas med lock

Förvaringsburk Glas med lock

ICA · 140 ml

ICA Floda

jämförpris 239 kr/l pris 34 kr
Förvaringsburk Glas med lock

Förvaringsburk Glas med lock

ICA · 400 ml

ICA Floda

jämförpris 90 kr/l pris 36 kr
Förvaringsburk Glas med lock

Förvaringsburk Glas med lock

ICA · 670 ml

ICA Floda

jämförpris 79 kr/l pris 53 kr
Förvaringsburk Grå 0,25l/0,5l 2-p

Förvaringsburk Grå 0,25l/0,5l 2-p

ICA · 2 st

ICA Floda

jämförpris 13 kr/st pris 26 kr
Förvaringsburk Grön 0,25l/0,5l 2-p

Förvaringsburk Grön 0,25l/0,5l 2-p

ICA · 2 st

ICA Floda

jämförpris 13 kr/st pris 26 kr
Förvaringsburk Grön Gastromax

Förvaringsburk Grön Gastromax

SmartStore · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 41 kr/l pris 21 kr
Förvaringsburk Rosa 0,25l/0,5l 2-p

Förvaringsburk Rosa 0,25l/0,5l 2-p

ICA · 2 st

ICA Floda

jämförpris 13 kr/st pris 26 kr
Förvaringsburk Rund Gul Gastromax

Förvaringsburk Rund Gul Gastromax

SmartStore · 300 ml

ICA Floda

jämförpris 60 kr/l pris 18 kr
Förvaringsburk Rund Pistage Gastromax

Förvaringsburk Rund Pistage Gastromax

SmartStore · 600 ml

ICA Floda

jämförpris 43 kr/l pris 26 kr
Förvaringsburk Vit

Förvaringsburk Vit

ICA · 500 ml

ICA Floda

jämförpris 73 kr/l pris 37 kr
Förvaringsburk Vit 0,8l 1-p

Förvaringsburk Vit 0,8l 1-p

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Förvaringsburk Vit 1,2l 1-p

Förvaringsburk Vit 1,2l 1-p

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Förvaringsburk Vit 1,6l 1-p

Förvaringsburk Vit 1,6l 1-p

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 56 kr/st pris 56 kr
Förvaringsburk Vit

Förvaringsburk Vit

ICA · 2500 ml

ICA Floda

jämförpris 27 kr/l pris 67 kr
Förvaringslåda Compact L vit

Förvaringslåda Compact L vit

SmartStore · 1 st

ICA Floda

jämförpris 155 kr/st pris 155 kr
Gaffel 18/0 stål 2-p

Gaffel 18/0 stål 2-p

ICA · 2 st

ICA Floda

jämförpris 18 kr/st pris 36 kr
Gaffel Diana 2-p

Gaffel Diana 2-p

ICA · 2 st

ICA Floda

jämförpris 23 kr/st pris 47 kr
Gaffel Trä 25-p

Gaffel Trä 25-p

ICA Basic · 25 st

ICA Floda

jämförpris 0,68 kr/st pris 17 kr
Gjutjärnspanna Svart 28cm

Gjutjärnspanna Svart 28cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Glas hamrat plast

Glas hamrat plast

ICA · 300 ml

ICA Floda

jämförpris 116 kr/l pris 35 kr
Glasburk med bambulock 10cm

Glasburk med bambulock 10cm

Zeline · 1 st

ICA Floda

jämförpris 68 kr/st pris 68 kr
Glasburk med bambulock 19cm

Glasburk med bambulock 19cm

Zeline · 1 st

ICA Floda

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Glasburk med bambulock 29,5cm

Glasburk med bambulock 29,5cm

Zeline · 1 st

ICA Floda

jämförpris 105 kr/st pris 105 kr
Glasburk med Silverlock 16x14cm

Glasburk med Silverlock 16x14cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 105 kr/st pris 105 kr
Glasburk med Silverlock 16x21cm

Glasburk med Silverlock 16x21cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 145 kr/st pris 145 kr
Glasburk Quattro stagioni 0,25l 1-p

Glasburk Quattro stagioni 0,25l 1-p

Bormioli · 1 st

ICA Floda

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Glasburk Quattro stagioni 0,5l 1-p

Glasburk Quattro stagioni 0,5l 1-p

Bormioli · 1 st

ICA Floda

jämförpris 38 kr/st pris 38 kr
Glasskopa Metall 1-p

Glasskopa Metall 1-p

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Glasskopa Svart 18cm

Glasskopa Svart 18cm

Gastromax · 1 st

ICA Floda

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Grenuttag 3+4-vägs 1,4m, strömbrytare

Grenuttag 3+4-vägs 1,4m, strömbrytare

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 93 kr/st pris 93 kr
Grenuttag 3-vägs, 1,4m Jordad

Grenuttag 3-vägs, 1,4m Jordad

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Grenuttag 4-vägs 1,5m Utomhusbruk

Grenuttag 4-vägs 1,5m Utomhusbruk

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 145 kr/st pris 145 kr
Grillbestickset

Grillbestickset

ICA · 2 st

ICA Floda

jämförpris 23 kr/st pris 47 kr
Grillborste 30cm

Grillborste 30cm

Weber · 1 st

ICA Floda

jämförpris 155 kr/st pris 155 kr
Grillform Style låg

Grillform Style låg

Weber · 1 st

ICA Floda

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Grillpanna Gjutjärn 28cm

Grillpanna Gjutjärn 28cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 449 kr/st pris 449 kr
Grillredskap set 2 delar

Grillredskap set 2 delar

ICA · 2 st

ICA Floda

jämförpris 88 kr/st pris 175 kr
Grillspett Bambu 100-p

Grillspett Bambu 100-p

ICA Basic · 100 st

ICA Floda

jämförpris 0,15 kr/st pris 15 kr
Grillspett Bambu 28cm 100-p

Grillspett Bambu 28cm 100-p

ICA · 100 st

ICA Floda

jämförpris 0,60 kr/st pris 60 kr
Grillspett Grönsaker/frukt 4-p

Grillspett Grönsaker/frukt 4-p

ICA · 4 st

ICA Floda

jämförpris 10 kr/st pris 42 kr
Grillspett Teleskopiskt 1-p

Grillspett Teleskopiskt 1-p

Nordic Season · 1 st

ICA Floda

jämförpris 94 kr/st pris 94 kr
Grilltång

Grilltång

ICA Basic · 1 st

ICA Floda

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Gryta

Gryta

ICA · 4500 ml

ICA Floda

jämförpris 111 kr/l pris 499 kr
Gryta med lock

Gryta med lock

ICA Basic · 3000 ml

ICA Floda

jämförpris 65 kr/l pris 195 kr
Gryta Rostfri

Gryta Rostfri

ICA · 3000 ml

ICA Floda

jämförpris 133 kr/l pris 399 kr
Grytborste Trä

Grytborste Trä

ICA Skona · 1 st

ICA Floda

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Grytlapp Isak Grön 21,5x21,5cm

Grytlapp Isak Grön 21,5x21,5cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Grytlapp Isak M.Grå 21,5x21,5cm

Grytlapp Isak M.Grå 21,5x21,5cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Grytunderlägg Akacia 18cm

Grytunderlägg Akacia 18cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Grytvante Isak Grön 16x32cm

Grytvante Isak Grön 16x32cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
Grytvante Isak M.Grå 16x32cm

Grytvante Isak M.Grå 16x32cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
Gräddsprits med 3 munstycken Vit

Gräddsprits med 3 munstycken Vit

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Grönsaksknivar Essential 3set

Grönsaksknivar Essential 3set

Fiskars · 1 st

ICA Floda

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Gummiring Glasflaska 50-p

Gummiring Glasflaska 50-p

Bormioli · 50 st

ICA Floda

jämförpris 1,26 kr/st pris 63 kr
Gummiring Konserveringsglas 6-p

Gummiring Konserveringsglas 6-p

Bormioli · 6 st

ICA Floda

jämförpris 9 kr/st pris 54 kr
Gummiring Konserveringsglas Vit 6-p

Gummiring Konserveringsglas Vit 6-p

Bormioli · 6 st

ICA Floda

jämförpris 9 kr/st pris 54 kr
Hamburgerpress Dubbel

Hamburgerpress Dubbel

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 145 kr/st pris 145 kr
Hamburgerpress

Hamburgerpress

Satake · 1 st

ICA Floda

jämförpris 259 kr/st pris 259 kr
Hushållspappershållare 34,5cm

Hushållspappershållare 34,5cm

ICA Basic · 1 st

ICA Floda

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Hushållspappershållare Akaciaträ 30cm

Hushållspappershållare Akaciaträ 30cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 145 kr/st pris 145 kr
Hushållstermometer Digital Svart

Hushållstermometer Digital Svart

Sunartis · 1 st

ICA Floda

jämförpris 305 kr/st pris 305 kr
Hushållstratt Plast Vit 13cm

Hushållstratt Plast Vit 13cm

Orthex · 1 st

ICA Floda

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Hålslev Rostfri 34cm

Hålslev Rostfri 34cm

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Iskuber rund blandade färger 1-p

Iskuber rund blandade färger 1-p

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Iskuber Stora 11x5cm 1-p

Iskuber Stora 11x5cm 1-p

ICA · 1 st

ICA Floda

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Islåda Vit Plast 10x26cm

Islåda Vit Plast 10x26cm

Nordiska Plast AB · 1 st

ICA Floda

jämförpris 24 kr/st pris 24 kr
Istärningspåsar 10-p

Istärningspåsar 10-p

Toppits · 10 st

ICA Floda

jämförpris 1,35 kr/st pris 14 kr
Istärningspåsar Kuber

Istärningspåsar Kuber

ICA · 20 st

ICA Floda

jämförpris 1,20 kr/st pris 24 kr
Tyck till