Primat

Kyckling på ICA Floda

93 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröst Fryst

Ankbröst Fryst

ICA · 200 g

ICA Floda

jämförpris 285 kr/kg pris 57 kr
Bjärekyckling ca

Bjärekyckling ca

Bjärefågel · 400 g

ICA Floda

jämförpris 322 kr/kg pris 129 kr
Bordskyckling original Fryst

Bordskyckling original Fryst

ICA · 1100 g

ICA Floda

jämförpris 62 kr/kg pris 68 kr
Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Floda

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Floda

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
ChickyPack Kycklingfilé

ChickyPack Kycklingfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Floda

jämförpris 167 kr/kg pris 100 kr
Frysta Kycklingpinnar

Frysta Kycklingpinnar

ICA · 600 g

ICA Floda

jämförpris 115 kr/kg pris 69 kr
Gårdskyckling Färsk ca

Gårdskyckling Färsk ca

Kronfågel · 1150 g

ICA Floda

jämförpris 67 kr/kg pris 77 kr
Gödkyckling Fryst ca

Gödkyckling Fryst ca

Guldfågeln · 1350 g

ICA Floda

jämförpris 59 kr/kg pris 80 kr
Kalkon Bröstfilé 2-p

Kalkon Bröstfilé 2-p

Ingelsta kalkon · 600 g

ICA Floda

jämförpris 206 kr/kg pris 124 kr
Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 4000 g

ICA Floda

jämförpris 92 kr/kg pris 368 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Floda

jämförpris 167 kr/kg pris 75 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Floda

jämförpris 258 kr/kg pris 103 kr
Kalkonbröstfilé ca

Kalkonbröstfilé ca

Ingelsta · 450 g

ICA Floda

jämförpris 242 kr/kg pris 109 kr
Kalkonburgare 120g 4-p

Kalkonburgare 120g 4-p

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Floda

jämförpris 187 kr/kg pris 75 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta kalkon · 450 g

ICA Floda

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Floda

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Kalkonklubba basturökt ca

Kalkonklubba basturökt ca

Ingelsta kalkon · 720 g

ICA Floda

jämförpris 94 kr/kg pris 68 kr
Kalkonlårfilé

Kalkonlårfilé

Ingelsta kalkon · 300 g

ICA Floda

jämförpris 303 kr/kg pris 91 kr
Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Ingelsta kalkon · 450 g

ICA Floda

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Kokt kalkon

Kokt kalkon

ICA Selection · 1200 g

ICA Floda

jämförpris 255 kr/kg pris 306 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

ICA Gott Liv · 1100 g

ICA Floda

jämförpris 59 kr/kg pris 65 kr
Kyckling Färsk Hel ca KRAV

Kyckling Färsk Hel ca KRAV

Kronfågel · 2000 g

ICA Floda

jämförpris 156 kr/kg pris 312 kr
Kyckling Färsk Sweet Chili Stekt & Tärnad

Kyckling Färsk Sweet Chili Stekt & Tärnad

Kronfågel · 200 g

ICA Floda

jämförpris 245 kr/kg pris 49 kr
Kyckling hel färdiggrillad

Kyckling hel färdiggrillad

ICA · 650 g

ICA Floda

jämförpris 124 kr/kg pris 81 kr
Kycklingben ca

Kycklingben ca

Kronfågel · 900 g

ICA Floda

jämförpris 78 kr/kg pris 70 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Kycklingben Fryst KRAV

Kycklingben Fryst KRAV

Kronfågel Bosarp · 300 g

ICA Floda

jämförpris 126 kr/kg pris 38 kr
Kycklingben Färsk

Kycklingben Färsk

ICA Gott Liv · 900 g

ICA Floda

jämförpris 67 kr/kg pris 60 kr
Kycklingben Färsk ca KRAV

Kycklingben Färsk ca KRAV

Kronfågel Bosarp · 300 g

ICA Floda

jämförpris 137 kr/kg pris 41 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Floda

jämförpris 153 kr/kg pris 107 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Floda

jämförpris 70 kr/kg pris 140 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Gott Liv · 360 g

ICA Floda

jämförpris 197 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Floda

jämförpris 79 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé Fryst

Kycklingbröstfilé Fryst

ICA · 640 g

ICA Floda

jämförpris 126 kr/kg pris 81 kr
Kycklingbröstfilé Färsk 4-p

Kycklingbröstfilé Färsk 4-p

Lönneberga · 700 g

ICA Floda

jämförpris 170 kr/kg pris 119 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 720 g

ICA Floda

jämförpris 139 kr/kg pris 100 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Ekologisk ca KRAV

Kycklingbröstfilé Färsk Ekologisk ca KRAV

Bosarp · 475 g

ICA Floda

jämförpris 377 kr/kg pris 179 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Mörad

Kycklingbröstfilé Färsk Mörad

ICA Basic · 720 g

ICA Floda

jämförpris 101 kr/kg pris 73 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Mörade i bitar

Kycklingbröstfilé Färsk Mörade i bitar

ICA Basic · 720 g

ICA Floda

jämförpris 117 kr/kg pris 84 kr
Kycklingbröstfilé med skinn Fryst Ekologisk

Kycklingbröstfilé med skinn Fryst Ekologisk

Kronfågel Bosarp · 250 g

ICA Floda

jämförpris 360 kr/kg pris 90 kr
Kycklingbröstfilé mörad Fryst

Kycklingbröstfilé mörad Fryst

ICA · 1800 g

ICA Floda

jämförpris 91 kr/kg pris 163 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 127 kr/kg pris 127 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 2000 g

ICA Floda

jämförpris 104 kr/kg pris 207 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Ivars · 900 g

ICA Floda

jämförpris 94 kr/kg pris 85 kr
Kycklingfilé Färsk ca

Kycklingfilé Färsk ca

Kronfågel · 925 g

ICA Floda

jämförpris 157 kr/kg pris 145 kr
Kycklingfilé Färsk Strimlad

Kycklingfilé Färsk Strimlad

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Floda

jämförpris 158 kr/kg pris 95 kr
Kycklingfilé Minutstrimlor

Kycklingfilé Minutstrimlor

Kronfågel · 650 g

ICA Floda

jämförpris 151 kr/kg pris 98 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Floda

jämförpris 96 kr/kg pris 48 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Floda

jämförpris 107 kr/kg pris 86 kr
Kycklingfärs Ekologisk KRAV

Kycklingfärs Ekologisk KRAV

Kronfågel · 300 g

ICA Floda

jämförpris 183 kr/kg pris 55 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Floda

jämförpris 87 kr/kg pris 61 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Floda

jämförpris 73 kr/kg pris 51 kr
Kycklinginnerfilé Fryst

Kycklinginnerfilé Fryst

Kronfågel · 700 g

ICA Floda

jämförpris 106 kr/kg pris 74 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Floda

jämförpris 158 kr/kg pris 95 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Floda

jämförpris 203 kr/kg pris 56 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Floda

jämförpris 26 kr/kg pris 53 kr
Kycklingklubba ca

Kycklingklubba ca

Kronfågel · 825 g

ICA Floda

jämförpris 75 kr/kg pris 62 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Kycklingklubba Färsk

Kycklingklubba Färsk

ICA Gott Liv · 850 g

ICA Floda

jämförpris 71 kr/kg pris 60 kr
Kycklingklubbor Fryst

Kycklingklubbor Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

ICA Basic · 350 g

ICA Floda

jämförpris 53 kr/kg pris 19 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 84 kr/kg pris 84 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Floda

jämförpris 65 kr/kg pris 33 kr
Kycklinglår ca

Kycklinglår ca

Kronfågel · 900 g

ICA Floda

jämförpris 78 kr/kg pris 70 kr
Kycklinglår Färsk

Kycklinglår Färsk

ICA Gott Liv · 950 g

ICA Floda

jämförpris 63 kr/kg pris 60 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA · 700 g

ICA Floda

jämförpris 103 kr/kg pris 72 kr
Kycklinglårfilé Fryst

Kycklinglårfilé Fryst

Kronfågel · 700 g

ICA Floda

jämförpris 114 kr/kg pris 80 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 720 g

ICA Floda

jämförpris 147 kr/kg pris 106 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca KRAV

Kycklinglårfilé Färsk ca KRAV

Kronfågel Bosarp · 500 g

ICA Floda

jämförpris 375 kr/kg pris 188 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca

Kycklinglårfilé Färsk ca

Kronfågel · 925 g

ICA Floda

jämförpris 168 kr/kg pris 155 kr
Kycklinglårfilé Färsk Mörad

Kycklinglårfilé Färsk Mörad

ICA Basic · 720 g

ICA Floda

jämförpris 101 kr/kg pris 73 kr
Kycklinglårfilé Färsk Strimlad

Kycklinglårfilé Färsk Strimlad

Guldfågeln · 600 g

ICA Floda

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kronfågel · 900 g

ICA Floda

jämförpris 113 kr/kg pris 102 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Guldfågeln · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Köttbullar Kalkon Stekta

Köttbullar Kalkon Stekta

Ingelsta · 400 g

ICA Floda

jämförpris 145 kr/kg pris 58 kr
Köttbullar Kyckling

Köttbullar Kyckling

Kronfågel · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 92 kr/kg pris 92 kr
Majskyckling Färsk Bröstfilé ca

Majskyckling Färsk Bröstfilé ca

Guldfågeln · 700 g

ICA Floda

jämförpris 228 kr/kg pris 160 kr
Majskyckling Färsk Hel ca

Majskyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1300 g

ICA Floda

jämförpris 96 kr/kg pris 125 kr
Majskyckling Färsk Hel ca

Majskyckling Färsk Hel ca

Bjärefågel · 1600 g

ICA Floda

jämförpris 130 kr/kg pris 208 kr
Majskyckling Färsk Lårfilé ca

Majskyckling Färsk Lårfilé ca

Bjärefågel · 400 g

ICA Floda

jämförpris 280 kr/kg pris 112 kr
Majskyckling Färsk Lårfilé ca

Majskyckling Färsk Lårfilé ca

Guldfågeln · 600 g

ICA Floda

jämförpris 194 kr/kg pris 116 kr
Majskycklingbröstfilé Fryst

Majskycklingbröstfilé Fryst

ICA · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 159 kr/kg pris 159 kr
Majskycklingbröstfiléer Fryst

Majskycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Floda

jämförpris 175 kr/kg pris 175 kr
Majskycklingklubba Färsk ca

Majskycklingklubba Färsk ca

Guldfågeln · 900 g

ICA Floda

jämförpris 90 kr/kg pris 81 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Guldfågeln · 500 g

ICA Floda

jämförpris 184 kr/kg pris 92 kr
Snabbfilé BBQ

Snabbfilé BBQ

ICA · 600 g

ICA Floda

jämförpris 158 kr/kg pris 95 kr
Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Floda

jämförpris 153 kr/kg pris 107 kr
Wokstrimlor Kyckling Stekta Fryst

Wokstrimlor Kyckling Stekta Fryst

Kronfågel · 600 g

ICA Floda

jämförpris 170 kr/kg pris 102 kr
Tyck till