Primat

Leksaker på ICA Floda

222 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

5 Surprise Mini Fashion serie 3

5 Surprise Mini Fashion serie 3

1 st

ICA Floda

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Monster Truck Glow Riders

Monster Truck Glow Riders

5 Surprise · 1 st

ICA Floda

jämförpris 115 kr/st pris 115 kr
Unicorn Squad

Unicorn Squad

5 Surprise · 1 st

ICA Floda

jämförpris 115 kr/st pris 115 kr
Absolut Överens

Absolut Överens

ALF · 1 st

ICA Floda

jämförpris 419 kr/st pris 419 kr
Ansiktsfärg Delux 8-p

Ansiktsfärg Delux 8-p

Sense · 8 st

ICA Floda

jämförpris 20 kr/st pris 159 kr
Arbetsfordon Micro 9cm 5-p Volvo

Arbetsfordon Micro 9cm 5-p Volvo

Dickie Toys · 5 st

ICA Floda

jämförpris 20 kr/st pris 100 kr
Armpuffar

Armpuffar

Skruttenringen · 1 st

ICA Floda

jämförpris 329 kr/st pris 329 kr
Armsimring Swim Safe

Armsimring Swim Safe

Bestway · 1 st

ICA Floda

jämförpris 82 kr/st pris 82 kr
Badklossar Mjuka 6-p

Badklossar Mjuka 6-p

Playgro · 6 st

ICA Floda

jämförpris 25 kr/st pris 149 kr
Badleksak 1-p

Badleksak 1-p

Carlobaby · 1 st

ICA Floda

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Ballong Guld 23cm 8-p

Ballong Guld 23cm 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Floda

jämförpris 3,06 kr/st pris 25 kr
Ballong hjärtan 4-p

Ballong hjärtan 4-p

Happy Party · 4 st

ICA Floda

jämförpris 8 kr/st pris 32 kr
Ballong mixade färger 20-p

Ballong mixade färger 20-p

Happy Party · 20 st

ICA Floda

jämförpris 1,60 kr/st pris 32 kr
Ballong mixade färger 40-p

Ballong mixade färger 40-p

Happy Party · 40 st

ICA Floda

jämförpris 1,07 kr/st pris 43 kr
Ballong Pärlemor 8-p

Ballong Pärlemor 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Floda

jämförpris 3,12 kr/st pris 25 kr
Ballong Silver 23cm 8-p

Ballong Silver 23cm 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Floda

jämförpris 3,06 kr/st pris 25 kr
Ballonger Halloween 8-p

Ballonger Halloween 8-p

Festive · 8 st

ICA Floda

jämförpris 3,74 kr/st pris 30 kr
Ballonger Pärlemor 8-p

Ballonger Pärlemor 8-p

Packers · 8 st

ICA Floda

jämförpris 3,74 kr/st pris 30 kr
Bil 4-hjul 9,5 cm 1-p Dickie Toys

Bil 4-hjul 9,5 cm 1-p Dickie Toys

1 st

ICA Floda

jämförpris 67 kr/st pris 67 kr
Bil Color Change 1-p

Bil Color Change 1-p

Metal Machines · 1 st

ICA Floda

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Bil 1-p

Bil 1-p

Hot Wheels · 1 st

ICA Floda

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Bil Joyrider 11,5 cm 1-p

Bil Joyrider 11,5 cm 1-p

Dickie Toys · 1 st

ICA Floda

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Bil Mighty Speeder 13cm

Bil Mighty Speeder 13cm

Hot Wheels · 1 st

ICA Floda

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Bilar 3 1-p

Bilar 3 1-p

Cars · 1 st

ICA Floda

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Bilar Metal Machine 3-p

Bilar Metal Machine 3-p

Metal Machines · 3 st

ICA Floda

jämförpris 19 kr/st pris 58 kr
Bilar S.O.S 3-p

Bilar S.O.S 3-p

Majorette · 3 st

ICA Floda

jämförpris 40 kr/st pris 119 kr
Bilbana med bil och haj

Bilbana med bil och haj

Metal Machines · 1 st

ICA Floda

jämförpris 259 kr/st pris 259 kr
Bilbana med bil Rampage

Bilbana med bil Rampage

Metal Machines · 1 st

ICA Floda

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Bilbanan med bil Lekset Crocodile

Bilbanan med bil Lekset Crocodile

Metal Machines · 1 st

ICA Floda

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Bithand/bitfot 1-p

Bithand/bitfot 1-p

Munchkin · 1 st

ICA Floda

jämförpris 73 kr/st pris 73 kr
Bitleksak Ekorre 1-p Mombella

Bitleksak Ekorre 1-p Mombella

Mobella · 1 st

ICA Floda

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Figurer 4-p

Figurer 4-p

Bluey · 4 st

ICA Floda

jämförpris 72 kr/st pris 289 kr
Blåsbubblepistol Animal

Blåsbubblepistol Animal

Dulcop · 1 st

ICA Floda

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Blåsbubblor Animal 1-p

Blåsbubblor Animal 1-p

Dulcop · 60 ml

ICA Floda

jämförpris 216 kr/l pris 13 kr
Bubbelgroda med musik

Bubbelgroda med musik

Carlobaby · 1 st

ICA Floda

jämförpris 209 kr/st pris 209 kr
Bultbräda trä Eichhorn

Bultbräda trä Eichhorn

Eichorn · 1 st

ICA Floda

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Charadspelet för barn - resespel

Charadspelet för barn - resespel

Tactic · 1 st

ICA Floda

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
City Truck Volvo 23cm 1-p

City Truck Volvo 23cm 1-p

Dickie Toys · 1 st

ICA Floda

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Craft Factory

Craft Factory

Sense · 1 st

ICA Floda

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Diadem 20cm, svart med röda horn

Diadem 20cm, svart med röda horn

Festive · 1 st

ICA Floda

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Docka Baby Laura 38cm

Docka Baby Laura 38cm

Simba · 1 st

ICA Floda

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Docka Evi med husdjur

Docka Evi med husdjur

Evi Love · 1 st

ICA Floda

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Docka Evi Puppy Fun Evi Love

Docka Evi Puppy Fun Evi Love

1 st

ICA Floda

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Docka Pixlings

Docka Pixlings

Magic Mixies · 1 st

ICA Floda

jämförpris 359 kr/st pris 359 kr
Dragleksak Panda Eichhorn

Dragleksak Panda Eichhorn

Eichorn · 1 st

ICA Floda

jämförpris 209 kr/st pris 209 kr
Dykleksak håv med haj eller fiskar

Dykleksak håv med haj eller fiskar

Toyrock Summer · 1 st

ICA Floda

jämförpris 76 kr/st pris 76 kr
Enhörning

Enhörning

Pets Alive · 1 st

ICA Floda

jämförpris 239 kr/st pris 239 kr
Explor-a-ball

Explor-a-ball

Playgro · 1 st

ICA Floda

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Fibepennor Suddbara 10-p

Fibepennor Suddbara 10-p

Carioca · 10 st

ICA Floda

jämförpris 7 kr/st pris 70 kr
Fidget Tangle Classic 1-p

Fidget Tangle Classic 1-p

Fun Trend · 1 st

ICA Floda

jämförpris 86 kr/st pris 86 kr
Fingerfärg Småtting 6-p

Fingerfärg Småtting 6-p

Sense · 6 st

ICA Floda

jämförpris 15 kr/st pris 88 kr
Folieballong Nr 0 Silver 35cm

Folieballong Nr 0 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Floda

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Folieballong Nr 1 Silver 35cm

Folieballong Nr 1 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Floda

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Folieballong Nr 2 Silver 35cm

Folieballong Nr 2 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Floda

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Folieballong Nr 3 Silver 35cm

Folieballong Nr 3 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Floda

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Folieballong Nr 4 Silver 35cm

Folieballong Nr 4 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Floda

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Folieballong Nr 5 Silver 35cm

Folieballong Nr 5 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Floda

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Folieballong Nr 6 Silver 35cm

Folieballong Nr 6 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Floda

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Folieballong Nr 7 Silver 35cm

Folieballong Nr 7 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Floda

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Folieballong Nr 8 Silver 35cm

Folieballong Nr 8 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Floda

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Folieballong Nr 9 Silver 35cm

Folieballong Nr 9 Silver 35cm

Happy Party · 1 st

ICA Floda

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Färgpalett 1-p

Färgpalett 1-p

Sense · 1 st

ICA Floda

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Gabby Dollhouse Collectibles

Gabby Dollhouse Collectibles

Gabbys Dollhouse · 1 st

ICA Floda

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr
Glitter Tatoos Berry Burst

Glitter Tatoos Berry Burst

Fab Lab · 1 st

ICA Floda

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Glitter Tatoos

Glitter Tatoos

Fab Lab · 1 st

ICA Floda

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Glitterlera 8-p

Glitterlera 8-p

Kärnan · 8 st

ICA Floda

jämförpris 17 kr/st pris 139 kr
Glitterlim 12-p

Glitterlim 12-p

Playbox · 12 st

ICA Floda

jämförpris 4,58 kr/st pris 55 kr
Grodspel

Grodspel

Androni · 1 st

ICA Floda

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Jätte Yatzy trä

Jätte Yatzy trä

Kroxxy · 1 st

ICA Floda

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Klistermärken Fordon Megaset

Klistermärken Fordon Megaset

Playbox · 1 st

ICA Floda

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Klistermärken Prinsessor Mega set

Klistermärken Prinsessor Mega set

Playbox · 1 st

ICA Floda

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Kortspel Svarte Petter

Kortspel Svarte Petter

Kärnan · 1 st

ICA Floda

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Kortspel Uno

Kortspel Uno

Mattel · 1 st

ICA Floda

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Kritor Småtting 6-p

Kritor Småtting 6-p

Sense · 6 st

ICA Floda

jämförpris 7 kr/st pris 42 kr
Krona Birthday Princess 12,5x10cm

Krona Birthday Princess 12,5x10cm

Festive · 1 st

ICA Floda

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Kul att skapa Enhörningspyssel

Kul att skapa Enhörningspyssel

Kärnan · 1 st

ICA Floda

jämförpris 209 kr/st pris 209 kr
Kul att skapa Håraccessoarer

Kul att skapa Håraccessoarer

Kärnan · 1 st

ICA Floda

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kul att skapa Studsbollar

Kul att skapa Studsbollar

Kärnan · 1 st

ICA Floda

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kul att skapa Suddisar

Kul att skapa Suddisar

Kärnan · 1 st

ICA Floda

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
4x4 Brandbil med räddningsbåt 60412

4x4 Brandbil med räddningsbåt 60412

LEGO City · 1 st

ICA Floda

jämförpris 419 kr/st pris 419 kr
Blå monstertruck 60402

Blå monstertruck 60402

LEGO City · 1 st

ICA Floda

jämförpris 209 kr/st pris 209 kr
Brandräddningsbåt 60373

Brandräddningsbåt 60373

LEGO City · 1 st

ICA Floda

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Brandräddningshelikopter 60411

Brandräddningshelikopter 60411

LEGO City · 1 st

ICA Floda

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Gokarter och racerförare 60400

Gokarter och racerförare 60400

LEGO City · 1 st

ICA Floda

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Hamburgerbil 60404

Hamburgerbil 60404

LEGO City · 1 st

ICA Floda

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Intergalaktiskt rymdskepp 60430

Intergalaktiskt rymdskepp 60430

LEGO City · 1 st

ICA Floda

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
City Polarutforskare och snöskoter 60376

City Polarutforskare och snöskoter 60376

LEGO · 1 st

ICA Floda

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Polisbil 60312

Polisbil 60312

LEGO City · 1 st

ICA Floda

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Polisstation 60316

Polisstation 60316

LEGO City · 1 st

ICA Floda

jämförpris 829 kr/st pris 829 kr
City Racerbil och biltransport 60406

City Racerbil och biltransport 60406

LEGO · 1 st

ICA Floda

jämförpris 419 kr/st pris 419 kr
City Räddningshelikopter 60405

City Räddningshelikopter 60405

LEGO · 1 st

ICA Floda

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
City Semesterhusbil 60283

City Semesterhusbil 60283

LEGO · 1 st

ICA Floda

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
City Traktor 60287

City Traktor 60287

LEGO · 1 st

ICA Floda

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Gulliga hundar 31137

Gulliga hundar 31137

LEGO Creator · 1 st

ICA Floda

jämförpris 419 kr/st pris 419 kr
Magisk enhörning 31140

Magisk enhörning 31140

LEGO Creator · 1 st

ICA Floda

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Majestätisk tiger 31129

Majestätisk tiger 31129

LEGO Creator · 1 st

ICA Floda

jämförpris 649 kr/st pris 649 kr
Creator Superrobot 31124

Creator Superrobot 31124

LEGO · 1 st

ICA Floda

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Creator Vit kanin 31133

Creator Vit kanin 31133

LEGO · 1 st

ICA Floda

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Creator Överljudsjetplan 31126

Creator Överljudsjetplan 31126

LEGO · 1 st

ICA Floda

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Dreamzzz Izzie och kaninen Bunchu 71453

Dreamzzz Izzie och kaninen Bunchu 71453

LEGO · 1 st

ICA Floda

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Tyck till