Primat

Te på ICA Delsbohallen

52 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blue fruit Pyramidte 20-p

Blue fruit Pyramidte 20-p

Lipton · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,15 kr/st pris 23 kr
Ceylon te

Ceylon te

Kooh-i-Noor · 454 g

ICA Delsbohallen

jämförpris 141 kr/kg pris 64 kr
Chai te 20-p

Chai te 20-p

ICA · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Classic Cinnamon spice 17-p KRAV

Classic Cinnamon spice 17-p KRAV

Yogi Tea · 17 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 2,15 kr/st pris 37 kr
Dryck, light Ice Tea Peach & Love

Dryck, light Ice Tea Peach & Love

Fun Light · 1000 ml

ICA Delsbohallen

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Earl grey te 100-p

Earl grey te 100-p

ICA · 100 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,27 kr/st pris 27 kr
Earl grey te

Earl grey te

Kobbs · 150 g

ICA Delsbohallen

jämförpris 235 kr/kg pris 35 kr
Earl grey te

Earl grey te

Twinings · 200 g

ICA Delsbohallen

jämförpris 279 kr/kg pris 56 kr
Earl grey te 25-p

Earl grey te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,46 kr/st pris 36 kr
English breakfast te

English breakfast te

Twinings · 200 g

ICA Delsbohallen

jämförpris 279 kr/kg pris 56 kr
English breakfast te 25-p

English breakfast te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,46 kr/st pris 36 kr
Green chai 17-p KRAV

Green chai 17-p KRAV

Yogi Tea · 17 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 2,15 kr/st pris 37 kr
Grönt te Citron & ingefära 20-p

Grönt te Citron & ingefära 20-p

Friggs · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,06 kr/st pris 21 kr
Grönt te Citron 20-p

Grönt te Citron 20-p

ICA · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Grönt te Earl Grey 25-p

Grönt te Earl Grey 25-p

Twinings · 25 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,43 kr/st pris 36 kr
Grönt Te Fläderkulle 17-Pack

Grönt Te Fläderkulle 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,86 kr/st pris 32 kr
Grönt te Lakrits & mynta Ekologiskt 20-p

Grönt te Lakrits & mynta Ekologiskt 20-p

ICA I love eco · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,06 kr/st pris 21 kr
Himlagott te

Himlagott te

Kobbs · 125 g

ICA Delsbohallen

jämförpris 214 kr/kg pris 27 kr
Kamomillte 20-p

Kamomillte 20-p

ICA · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Kombucha Mango Passion

Kombucha Mango Passion

Humm · 414 ml

ICA Delsbohallen

jämförpris 71 kr/l pris 29 kr
Lady grey te 25-p

Lady grey te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,43 kr/st pris 36 kr
Madame grey Svart te med bergamott & apelsin Ekologisk 20-p

Madame grey Svart te med bergamott & apelsin Ekologisk 20-p

ICA I love eco · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,06 kr/st pris 21 kr
Matcha Latte Original

Matcha Latte Original

Perfect Ted · 250 ml

ICA Delsbohallen

jämförpris 115 kr/l pris 29 kr
Night time te Ekologisk 20-p

Night time te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,89 kr/st pris 38 kr
Peppermint & licorice te Ekologisk 20-p

Peppermint & licorice te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,89 kr/st pris 38 kr
Rabarber & vanilj te 20-p

Rabarber & vanilj te 20-p

ICA · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Rooibos original te 20-p KRAV

Rooibos original te 20-p KRAV

Kung markatta · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,26 kr/st pris 25 kr
Rooibos te Blåbär 20-p

Rooibos te Blåbär 20-p

Friggs · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,06 kr/st pris 21 kr
Rooibos te Mangostan & yoghurt 20-p

Rooibos te Mangostan & yoghurt 20-p

ICA · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,69 kr/st pris 14 kr
Skogsbär te 20-p

Skogsbär te 20-p

ICA · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Svart te Ceylon 100-p

Svart te Ceylon 100-p

ICA Basic · 100 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,18 kr/st pris 18 kr
Svart Te Earl Grey

Svart Te Earl Grey

Lipton · 25 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,78 kr/st pris 19 kr
Svart Te Sommarstig 17-Pack

Svart Te Sommarstig 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,86 kr/st pris 32 kr
Svart Te Tea Collection

Svart Te Tea Collection

Lipton · 40 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,08 kr/st pris 43 kr
Svart Te Yellow label

Svart Te Yellow label

Lipton · 100 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,35 kr/st pris 35 kr
Svart Te Yellow label 25-p

Svart Te Yellow label 25-p

Lipton · 25 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,68 kr/st pris 17 kr
Söderblom te 20-p

Söderblom te 20-p

ICA · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Söderte 25-p

Söderte 25-p

Twinings · 25 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,43 kr/st pris 36 kr
Sörgårdste

Sörgårdste

Kobbs · 125 g

ICA Delsbohallen

jämförpris 214 kr/kg pris 27 kr
Te Earl grey

Te Earl grey

ICA · 150 g

ICA Delsbohallen

jämförpris 165 kr/kg pris 25 kr
Te Pumpkin/Ginger/Orange Chai

Te Pumpkin/Ginger/Orange Chai

Yogi Tea · 17 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 2,15 kr/st pris 37 kr
Te Red Berries Herbal

Te Red Berries Herbal

Twinings · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 2,01 kr/st pris 40 kr
Te Rooibos Skogsglänta 17-Pack

Te Rooibos Skogsglänta 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,86 kr/st pris 32 kr
Te Svart Forest Fruit Pyramid

Te Svart Forest Fruit Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,23 kr/st pris 25 kr
Te Svartvinbär 20-p

Te Svartvinbär 20-p

ICA · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Te svartvinbär 25-p

Te svartvinbär 25-p

Twinings · 25 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,43 kr/st pris 36 kr
Te Wild Apple & cinnamon Ekologisk 20-p

Te Wild Apple & cinnamon Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,89 kr/st pris 38 kr
Three ginger te Ekologisk 20-p

Three ginger te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,89 kr/st pris 38 kr
Vanilla chai te Ekologisk 20-p

Vanilla chai te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,89 kr/st pris 38 kr
Örtte Kvällsro 25-p

Örtte Kvällsro 25-p

Friggs · 25 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,85 kr/st pris 21 kr
Örtte Nypon 25-p

Örtte Nypon 25-p

Friggs · 20 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 1,69 kr/st pris 34 kr
Örtte Pepparmynta 25-p

Örtte Pepparmynta 25-p

Friggs · 25 st

ICA Delsbohallen

jämförpris 0,85 kr/st pris 21 kr
Tyck till