Primat

Trädgård på ICA Skärblacka

219 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aechmea Elegant flame 12cm kruka höjd 45 cm orange

Aechmea Elegant flame 12cm kruka höjd 45 cm orange

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Afrikas blå lilja 17cm

Afrikas blå lilja 17cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Alstromeria

Alstromeria

7 st

ICA Skärblacka

jämförpris 14 kr/st pris 99 kr
Amaryllis 13cm unik

Amaryllis 13cm unik

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Amaryllis dubbel Röd 13cm

Amaryllis dubbel Röd 13cm

ICA · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Amaryllis dubbel vit 13cm

Amaryllis dubbel vit 13cm

ICA · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Amaryllis Luna 14cm

Amaryllis Luna 14cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Amaryllis stor +

Amaryllis stor +

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Amaryllis vit 14 cm

Amaryllis vit 14 cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
AmaryllisAlfresco11,5cm

AmaryllisAlfresco11,5cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Anthurium lilja 12 cm

Anthurium lilja 12 cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Arr Jul Snitt

Arr Jul Snitt

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Arr Nyår Snitt

Arr Nyår Snitt

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Arr Påsk Glas11cm

Arr Påsk Glas11cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Arr Påsk Snitt st

Arr Påsk Snitt st

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Arr Påsk Tupp 17cm

Arr Påsk Tupp 17cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Arr Påsk Ägg 11cm

Arr Påsk Ägg 11cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Arrangemang 55cm Gravvas

Arrangemang 55cm Gravvas

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Arrangemang Halloween

Arrangemang Halloween

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Arrangemang Halloween

Arrangemang Halloween

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Arrangemang Jul båge bredd 11cm höjd ca 35cm

Arrangemang Jul båge bredd 11cm höjd ca 35cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Arrangemang Jul glas

Arrangemang Jul glas

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 389 kr/st pris 389 kr
Arrangemang Jul Korg 14cm

Arrangemang Jul Korg 14cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Arrangemang Jul Modern

Arrangemang Jul Modern

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Arrangemang Jul Rustik 17cm

Arrangemang Jul Rustik 17cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 369 kr/st pris 369 kr
Arrangemang Jul Trend

Arrangemang Jul Trend

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 239 kr/st pris 239 kr
Arrangemang Jul trend

Arrangemang Jul trend

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Arrangemang Jul Trend L

Arrangemang Jul Trend L

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Arrangemang Margerit Midsommar Zink 11cm

Arrangemang Margerit Midsommar Zink 11cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Arrangemang Margerit Student Zink 11cm

Arrangemang Margerit Student Zink 11cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Arrangemang Nyår Kalanchoe

Arrangemang Nyår Kalanchoe

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Arrangemang Nyår vit

Arrangemang Nyår vit

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Arrangemang Påsk 11cm

Arrangemang Påsk 11cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Arrangemang Påsk Glas 13cm

Arrangemang Påsk Glas 13cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Arrangemang Påsk Kanin 10cm

Arrangemang Påsk Kanin 10cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Arrangemang Påsk Korg 16cm

Arrangemang Påsk Korg 16cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 379 kr/st pris 379 kr
Arrangemang Påsk Kyckling 11cm

Arrangemang Påsk Kyckling 11cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Arrangemang Påsk Traditionell

Arrangemang Påsk Traditionell

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Arrangemang Påsk Zink

Arrangemang Påsk Zink

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 289 kr/st pris 289 kr
Arrangemang Påsklilja tupp 15cm kruka varierande färger

Arrangemang Påsklilja tupp 15cm kruka varierande färger

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Arrangemang Ros i Sleeve 17cm

Arrangemang Ros i Sleeve 17cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Arrangemang Rosbox

Arrangemang Rosbox

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 329 kr/st pris 329 kr
Arrangemang Snitt Morsdag

Arrangemang Snitt Morsdag

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Arrangemang Tomteskägg mix

Arrangemang Tomteskägg mix

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Arrangemang Valentin Snitt

Arrangemang Valentin Snitt

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Arrrangemang Påsk Phalenopsis 12cm

Arrrangemang Påsk Phalenopsis 12cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Atlasblomma Blandade färger 1-p

Atlasblomma Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Avskräckare MR50

Avskräckare MR50

Silverline · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 420 kr/st pris 420 kr
Begonia 12cm kruka Höjd 25cm varierande färger

Begonia 12cm kruka Höjd 25cm varierande färger

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Begonia 12cm kruka Höjd 28cm gul

Begonia 12cm kruka Höjd 28cm gul

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Begonia 12cm röd

Begonia 12cm röd

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Bellis

Bellis

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Blomsterbasilika 13cm

Blomsterbasilika 13cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Bollkrysantemum 17cm kruka varierande färger

Bollkrysantemum 17cm kruka varierande färger

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Bollkryss 18 cm

Bollkryss 18 cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Bordsbuketter 22 cm i varierande färger

Bordsbuketter 22 cm i varierande färger

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Bromelia 12cm

Bromelia 12cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Bukett

Bukett

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Bukett Halloweeen kompakt XL 40 cm orange

Bukett Halloweeen kompakt XL 40 cm orange

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Bukett Jultomte 50 cm

Bukett Jultomte 50 cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Lilja Vit 3-p

Bukett Lilja Vit 3-p

, · 3 st

ICA Skärblacka

jämförpris 26 kr/st pris 79 kr
Bukett Midsommar med blåklint medium 50cm

Bukett Midsommar med blåklint medium 50cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Bukett Nejlika stilig

Bukett Nejlika stilig

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Bukett Påsk 50cm gul

Bukett Påsk 50cm gul

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 479 kr/st pris 479 kr
Bukett Rosor klassisk 50cm

Bukett Rosor klassisk 50cm

ICA · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Bukett Student medium 50cm gul-blå

Bukett Student medium 50cm gul-blå

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Bukett Valborg medium

Bukett Valborg medium

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Valentin Supersize

Bukett Valentin Supersize

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Bärväxt varierande sorter 14cm kruka Höjd 45cm

Bärväxt varierande sorter 14cm kruka Höjd 45cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Chiliplanta 11,5 cm

Chiliplanta 11,5 cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Crassula 12cm kruka Höjd 18cm

Crassula 12cm kruka Höjd 18cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Cyklamen Rosa 1-p Blomsterboda

Cyklamen Rosa 1-p Blomsterboda

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Dahlia

Dahlia

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Dahlia 10,5cm

Dahlia 10,5cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Dahlia 19 cm

Dahlia 19 cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Dahlia mix 50 cm

Dahlia mix 50 cm

, · 5 st

ICA Skärblacka

jämförpris 20 kr/st pris 99 kr
Dekorationsgräs

Dekorationsgräs

Nelson Garden · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Dekorerad Gravvas

Dekorerad Gravvas

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Dvärgkowhai 12cm kruka Höjd 35cm

Dvärgkowhai 12cm kruka Höjd 35cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Engelsk pelargon 12cm kruka Höjd 30cm varierande färger

Engelsk pelargon 12cm kruka Höjd 30cm varierande färger

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Erica vit 11cm

Erica vit 11cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Fikus mix 14cm

Fikus mix 14cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Filler blommande 50cm (utfyllnadsblommor)

Filler blommande 50cm (utfyllnadsblommor)

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Fänkål, Söt-, Preludio F1

Fänkål, Söt-, Preludio F1

Nelson Garden · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 363 kr/l pris 109 kr
Gurkplanta 11,5 cm

Gurkplanta 11,5 cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Hartassbräken

Hartassbräken

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

ICA · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Hyacint 3p vit 12cm

Hyacint 3p vit 12cm

ICA · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Hyacint mix 16 cm

Hyacint mix 16 cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Hyacint rosa 1-p

Hyacint rosa 1-p

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr
Hängpetunia småblommig 10,5cm kruka varierande färger

Hängpetunia småblommig 10,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Hängpetunia storblommig 12cm

Hängpetunia storblommig 12cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Hängpetunia tvåfärgad 12cm kruka Höjd 24cm varierande färger

Hängpetunia tvåfärgad 12cm kruka Höjd 24cm varierande färger

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Hängverbena 12cm kruka Höjd 25cm varierande färger

Hängverbena 12cm kruka Höjd 25cm varierande färger

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Höstkaktus 12cm

Höstkaktus 12cm

1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Höststjärna 12cm kruka Höjd 28cm champagne

Höststjärna 12cm kruka Höjd 28cm champagne

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Höststjärna tvåfärgad 12 cm höjd 28 cm

Höststjärna tvåfärgad 12 cm höjd 28 cm

, · 1 st

ICA Skärblacka

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Jordgubbsplantor varierande sorter 6-p Höjd 15cm

Jordgubbsplantor varierande sorter 6-p Höjd 15cm

6 st

ICA Skärblacka

jämförpris 20 kr/st pris 119 kr
Tyck till