Primat

Färdigmat på ICA Skärblacka

182 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguette med Rostbiff och Potatissallad

Baguette med Rostbiff och Potatissallad

ICA · 220 g

ICA Skärblacka

jämförpris 195 kr/kg pris 43 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Skärblacka

jämförpris 137 kr/kg pris 24 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Skärblacka

jämförpris 137 kr/kg pris 24 kr
Brunkål

Brunkål

Lecora · 500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 54 kr/kg pris 27 kr
Bulgurmix Gurkmeja & Oregano Ätfärdig

Bulgurmix Gurkmeja & Oregano Ätfärdig

ICA · 220 g

ICA Skärblacka

jämförpris 118 kr/kg pris 26 kr
Champinjonsoppa 395ml

Champinjonsoppa 395ml

Weight Watchers · 400 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 55 kr/l pris 22 kr
Champinjonsoppa 4 portioner

Champinjonsoppa 4 portioner

Blå Band · 1000 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 450 g

ICA Skärblacka

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Creamy Chicken Pasta

Creamy Chicken Pasta

Blå Band · 63 g

ICA Skärblacka

jämförpris 316 kr/kg pris 20 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Skärblacka

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Dillstuvad potatis

Dillstuvad potatis

Lecora · 500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 78 kr/kg pris 39 kr
Fransk Fisksoppa

Fransk Fisksoppa

Felix · 470 g

ICA Skärblacka

jämförpris 102 kr/kg pris 48 kr
Färdigmat Carbonara creamy 70g

Färdigmat Carbonara creamy 70g

Blå Band · 257 g

ICA Skärblacka

jämförpris 77 kr/kg pris 20 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Skärblacka

jämförpris 155 kr/kg pris 62 kr
Färdigmat Kycklingbröst i basilikasås med Pasta

Färdigmat Kycklingbröst i basilikasås med Pasta

Gooh · 400 g

ICA Skärblacka

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Skärblacka

jämförpris 155 kr/kg pris 62 kr
Färdigmat Lasagne Ricotta och Spenat

Färdigmat Lasagne Ricotta och Spenat

Rana · 350 g

ICA Skärblacka

jämförpris 177 kr/kg pris 62 kr
Färdigmat Parmigiana di Melanzane

Färdigmat Parmigiana di Melanzane

Rana · 300 g

ICA Skärblacka

jämförpris 206 kr/kg pris 62 kr
Färdigmat Penne Chicken med Mascarpone och Tomat

Färdigmat Penne Chicken med Mascarpone och Tomat

Food Collective · 400 g

ICA Skärblacka

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Skärblacka

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Färdigmat Tasty Bolognese 70g

Färdigmat Tasty Bolognese 70g

Blå Band · 266 g

ICA Skärblacka

jämförpris 75 kr/kg pris 20 kr
Färdigmat Tikka Masala Chicken

Färdigmat Tikka Masala Chicken

Food Collective · 450 g

ICA Skärblacka

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Gazpacho

Gazpacho

ICA · 500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 48 kr/kg pris 24 kr
Gazpacho Traditionell

Gazpacho Traditionell

Don Simon · 1000 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 63 kr/l pris 63 kr
Grillpotatissallad

Grillpotatissallad

ICA · 700 g

ICA Skärblacka

jämförpris 51 kr/kg pris 36 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 60 kr/l pris 30 kr
Grönsakssoppa 405g

Grönsakssoppa 405g

Weight Watchers · 400 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 55 kr/l pris 22 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 32 kr/l pris 24 kr
Grönsakssoppa Redd 4 portioner

Grönsakssoppa Redd 4 portioner

Blå Band · 1000 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Gulaschsoppa 2 portioner

Gulaschsoppa 2 portioner

Knorr · 570 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 47 kr/l pris 27 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Skärblacka

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Skärblacka

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Hovmästarsås

Hovmästarsås

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Skärblacka

jämförpris 124 kr/kg pris 25 kr
Hummus Vitlök

Hummus Vitlök

Sevan · 150 g

ICA Skärblacka

jämförpris 193 kr/kg pris 29 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Skärblacka

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Kantarellsoppa 3 portioner

Kantarellsoppa 3 portioner

Blå Band · 750 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 27 kr/l pris 20 kr
Kebab klassisk

Kebab klassisk

Schysst käk · 275 g

ICA Skärblacka

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Kebabspett Färska

Kebabspett Färska

ICA · 360 g

ICA Skärblacka

jämförpris 147 kr/kg pris 53 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Skärblacka

jämförpris 92 kr/kg pris 41 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Skärblacka

jämförpris 67 kr/kg pris 84 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Skärblacka

jämförpris 127 kr/kg pris 28 kr
Klyftpotatis Gremolata kryddad

Klyftpotatis Gremolata kryddad

ICA · 500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 54 kr/kg pris 27 kr
Klyftpotatis kryddad

Klyftpotatis kryddad

Peka · 500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Korvstroganoff med vildris vitkål och paprika

Korvstroganoff med vildris vitkål och paprika

Gooh · 400 g

ICA Skärblacka

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Kroppkakor Delikatess 8-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Delikatess 8-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Skärblacka

jämförpris 70 kr/kg pris 21 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Kyckling & Curry Baguettsallad

Kyckling & Curry Baguettsallad

Rydbergs · 2500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 160 kr/kg pris 399 kr
Köttbullar

Köttbullar

ICA · 1000 g

ICA Skärblacka

jämförpris 60 kr/kg pris 60 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Skärblacka

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 126 kr/kg pris 63 kr
Köttbullar Våra Bästa 98% Kötthalt

Köttbullar Våra Bästa 98% Kötthalt

Scan · 300 g

ICA Skärblacka

jämförpris 186 kr/kg pris 56 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 53 kr/l pris 32 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 38 kr/l pris 38 kr
Lasagne Bolognese

Lasagne Bolognese

Rana · 350 g

ICA Skärblacka

jämförpris 177 kr/kg pris 62 kr
Laxsallad med bulgur

Laxsallad med bulgur

ICA · 400 g

ICA Skärblacka

jämförpris 157 kr/kg pris 63 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Skärblacka

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Matvetemix Timjan & Rosmarin Ätfärdig ICA

Matvetemix Timjan & Rosmarin Ätfärdig ICA

220 g

ICA Skärblacka

jämförpris 118 kr/kg pris 26 kr
Mexicanasoppa 4 portioner

Mexicanasoppa 4 portioner

Knorr · 1000 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 60 kr/l pris 30 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Skärblacka

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Skärblacka

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Skärblacka

jämförpris 48 kr/kg pris 19 kr
Morotssoppa

Morotssoppa

ICA · 475 g

ICA Skärblacka

jämförpris 82 kr/kg pris 39 kr
Nudelsoppa Kyckling Glutenfri

Nudelsoppa Kyckling Glutenfri

Stahlberg Gourmet Selection · 48 g

ICA Skärblacka

jämförpris 373 kr/kg pris 18 kr
Nudlar i kopp Biff Glutenfri

Nudlar i kopp Biff Glutenfri

Stahlberg Gourmet Selection · 49 g

ICA Skärblacka

jämförpris 365 kr/kg pris 18 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Skärblacka

jämförpris 288 kr/kg pris 26 kr
Ost och spenatbiff 2-p

Ost och spenatbiff 2-p

ICA · 200 g

ICA Skärblacka

jämförpris 174 kr/kg pris 35 kr
Panini Kyckling Texas Honey BBQ

Panini Kyckling Texas Honey BBQ

Street Taste · 215 g

ICA Skärblacka

jämförpris 186 kr/kg pris 40 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Skärblacka

jämförpris 58 kr/kg pris 28 kr
Pasta Cup Carbonara

Pasta Cup Carbonara

ICA · 70 g

ICA Skärblacka

jämförpris 256 kr/kg pris 18 kr
Pasta Cup Pesto

Pasta Cup Pesto

ICA · 70 g

ICA Skärblacka

jämförpris 227 kr/kg pris 16 kr
Pasta Cup Tomat och Mozzarella

Pasta Cup Tomat och Mozzarella

ICA · 70 g

ICA Skärblacka

jämförpris 256 kr/kg pris 18 kr
Pasta Snack Pot Arrabbiata

Pasta Snack Pot Arrabbiata

Knorr · 66 g

ICA Skärblacka

jämförpris 302 kr/kg pris 20 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Skärblacka

jämförpris 348 kr/kg pris 21 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 88 g

ICA Skärblacka

jämförpris 260 kr/kg pris 23 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Skärblacka

jämförpris 332 kr/kg pris 21 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 92 g

ICA Skärblacka

jämförpris 249 kr/kg pris 23 kr
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Skärblacka

jämförpris 337 kr/kg pris 21 kr
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 98 kr/kg pris 49 kr
Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Skärblacka

jämförpris 299 kr/kg pris 21 kr
Pastasallad i chilidressing & Kyckling

Pastasallad i chilidressing & Kyckling

ICA · 450 g

ICA Skärblacka

jämförpris 140 kr/kg pris 63 kr
Pastasallad i dillvinägrett & räkor

Pastasallad i dillvinägrett & räkor

ICA · 400 g

ICA Skärblacka

jämförpris 157 kr/kg pris 63 kr
Pizza Caprese Färsk

Pizza Caprese Färsk

Fiorelli · 435 g

ICA Skärblacka

jämförpris 156 kr/kg pris 68 kr
Pizza Capricciosa Färsk

Pizza Capricciosa Färsk

Fiorelli · 430 g

ICA Skärblacka

jämförpris 163 kr/kg pris 70 kr
Pizza Färsk Vesuvio

Pizza Färsk Vesuvio

ICA · 470 g

ICA Skärblacka

jämförpris 136 kr/kg pris 64 kr
Pizza Hawaii

Pizza Hawaii

ICA · 500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 128 kr/kg pris 64 kr
Pizza Salamino Färsk

Pizza Salamino Färsk

Fiorelli · 420 g

ICA Skärblacka

jämförpris 166 kr/kg pris 70 kr
Pizza Trattoria

Pizza Trattoria

POP! Bakery · 230 g

ICA Skärblacka

jämförpris 117 kr/kg pris 27 kr
Pizzasallad

Pizzasallad

ICA · 200 g

ICA Skärblacka

jämförpris 89 kr/kg pris 18 kr
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Skärblacka

jämförpris 80 kr/kg pris 24 kr
Potatis & Purjolökssoppa 4 portioner

Potatis & Purjolökssoppa 4 portioner

Blå Band · 1000 ml

ICA Skärblacka

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Skärblacka

jämförpris 35 kr/kg pris 71 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Skärblacka

jämförpris 32 kr/kg pris 26 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Skärblacka

jämförpris 37 kr/kg pris 30 kr
Potatisgratäng med Svamp

Potatisgratäng med Svamp

Peka · 700 g

ICA Skärblacka

jämförpris 43 kr/kg pris 30 kr
Potatisgratäng vegansk

Potatisgratäng vegansk

ICA · 800 g

ICA Skärblacka

jämförpris 42 kr/kg pris 34 kr
Potatismos Bacon & Lök Snack Pot

Potatismos Bacon & Lök Snack Pot

Knorr · 51 g

ICA Skärblacka

jämförpris 410 kr/kg pris 21 kr
Potatismos Vegansk 12 port

Potatismos Vegansk 12 port

ICA · 390 g

ICA Skärblacka

jämförpris 97 kr/kg pris 38 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 1500 g

ICA Skärblacka

jämförpris 35 kr/kg pris 53 kr
Tyck till