Primat

Övrigt fryst på ICA Kvantum Boden

27 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 220 kr/kg pris 9 kr
Chokladfondant Fryst 2-p

Chokladfondant Fryst 2-p

ICA · 140 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 268 kr/kg pris 38 kr
Croissanter

Croissanter

ICA · 330 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 109 kr/kg pris 36 kr
Croissanter 8-p

Croissanter 8-p

Hatting · 480 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 89 kr/kg pris 43 kr
Danska rundstycken Fryst

Danska rundstycken Fryst

Hatting · 600 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 220 kr/kg pris 9 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 36 kr/kg pris 16 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 220 kr/kg pris 9 kr
Ingefära hackad fryst

Ingefära hackad fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 220 kr/kg pris 9 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 220 kr/kg pris 9 kr
Kärleksmums kladdkaka

Kärleksmums kladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Mandeltårta Crunchy Daim orange

Mandeltårta Crunchy Daim orange

Almondy · 400 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 138 kr/kg pris 33 kr
Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Almondy · 400 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 220 kr/kg pris 9 kr
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 261 kr/kg pris 47 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 240 kr/kg pris 48 kr
Pizzadeg Surdeg

Pizzadeg Surdeg

POP! Bakery · 400 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Pizzadeg XXL

Pizzadeg XXL

ICA · 550 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 43 kr/kg pris 23 kr
Ramslök

Ramslök

ICA · 40 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 220 kr/kg pris 9 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 259 kr/kg pris 13 kr
Salted caramel

Salted caramel

Almondy · 420 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 128 kr/kg pris 54 kr
Smulpaj blåbär Fryst bakmix

Smulpaj blåbär Fryst bakmix

ICA · 700 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 110 kr/kg pris 77 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 74 kr/kg pris 33 kr
Tekaka Glutenfri Fryst

Tekaka Glutenfri Fryst

Fria · 220 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 155 kr/kg pris 34 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 287 kr/kg pris 13 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Kvantum Boden

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Tyck till