Primat

Läsk på ICA Kvantum Ekängen

346 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alkoholfri ljus öl 6-p

Alkoholfri ljus öl 6-p

Norrlands Guld · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 131 kr/l pris 43 kr
Alkoholfri Öl 0,5%

Alkoholfri Öl 0,5%

Melleruds · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
Alkoholfri Öl Eko 0.5% 6-pack

Alkoholfri Öl Eko 0.5% 6-pack

Carlsberg · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 153 kr/l pris 51 kr
Alkoholfritt vin 0.5%

Alkoholfritt vin 0.5%

Richard Juhlin · 375 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 146 kr/l pris 55 kr
Alkoholfritt vitt vin 0.5%

Alkoholfritt vitt vin 0.5%

Richard Juhlin · 375 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 146 kr/l pris 55 kr
Blanddryck Blå Skogen

Blanddryck Blå Skogen

Wild Mix · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 62 kr/l pris 20 kr
Blanddryck Zero 0%

Blanddryck Zero 0%

Ginger Joe · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 57 kr/l pris 19 kr
Blanddryck Röda Remmar

Blanddryck Röda Remmar

Wild Mix · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 62 kr/l pris 20 kr
Blanddrycker Rosa Himmel

Blanddrycker Rosa Himmel

Wild Mix · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 62 kr/l pris 20 kr
Blanddrycker Sour de Janeiro

Blanddrycker Sour de Janeiro

Wild Mix · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 62 kr/l pris 20 kr
Bubbliz jordgubb Alkoholfri

Bubbliz jordgubb Alkoholfri

Herrljunga · 750 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 49 kr/l pris 37 kr
Chardonnay Vitt vin Alkoholfri

Chardonnay Vitt vin Alkoholfri

Barrels & Drums · 750 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 99 kr/l pris 75 kr
Chardonnay Vitt vin Alkoholfri

Chardonnay Vitt vin Alkoholfri

Carl Jung · 750 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 78 kr/l pris 59 kr
Chokladdryck refill

Chokladdryck refill

ICA · 1100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 52 kr/kg pris 57 kr
Cider Alkoholfri 0.5% Fläder

Cider Alkoholfri 0.5% Fläder

Briska · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 34 kr/l pris 11 kr Extrapris
Cider Alkoholfri 0.5% Päron

Cider Alkoholfri 0.5% Päron

Briska · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 34 kr/l pris 11 kr Extrapris
Cider Alkoholfri 0.5% Rosé

Cider Alkoholfri 0.5% Rosé

Briska · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 34 kr/l pris 11 kr Extrapris
Cider Alkoholfri Pecado Del Paraíso

Cider Alkoholfri Pecado Del Paraíso

Gastro Import · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 85 kr/l pris 28 kr
Cider Jus de Pomme 0.3%

Cider Jus de Pomme 0.3%

Galipette · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 57 kr/l pris 19 kr
Cider Päron Alkoholfri

Cider Päron Alkoholfri

Somersby · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 37 kr/l pris 12 kr
Cider Päroncider 0.5%

Cider Päroncider 0.5%

Herrljunga · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Cider Sparkling Rosé Alkoholfri

Cider Sparkling Rosé Alkoholfri

Somersby · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 37 kr/l pris 12 kr
Cider Strawberry & Lime Alkoholfri

Cider Strawberry & Lime Alkoholfri

Somersby · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 37 kr/l pris 12 kr
Zero

Zero

Coca-Cola · 2000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 13 kr/l pris 26 kr
Cola Original Taste

Cola Original Taste

Coca-Cola · 2000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 13 kr/l pris 26 kr
Drinkmix Blå Skogen WildMix

Drinkmix Blå Skogen WildMix

Wild Mix · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 63 kr/l pris 21 kr
Drinkmix Mojito

Drinkmix Mojito

Mixtales · 350 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 140 kr/l pris 49 kr
Dryck Citrus fruits zero

Dryck Citrus fruits zero

Schweppes · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
Dryck Indian tonic

Dryck Indian tonic

Schweppes · 1500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 15 kr/l pris 22 kr
Dryck Indian tonic

Dryck Indian tonic

Schweppes · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 26 kr/l pris 13 kr
Dryck Indian tonic zero

Dryck Indian tonic zero

Schweppes · 1500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 15 kr/l pris 22 kr
Dryck Indian Tonic Zero

Dryck Indian Tonic Zero

Schweppes · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 33 kr/l pris 11 kr
Dryck kolsyr Ananas

Dryck kolsyr Ananas

Kazouza · 275 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 34 kr/l pris 9 kr
Dryck Light Strawberry

Dryck Light Strawberry

Fun Light · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Dryck, light Svartvinbär

Dryck, light Svartvinbär

Fun Light · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Dryck, light Cloudy Apple

Dryck, light Cloudy Apple

Fun Light · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Fruktsoda

Fruktsoda

Hammars Bryggeri · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Ginger Beer 0.5%

Ginger Beer 0.5%

Fentimans · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 76 kr/l pris 19 kr
Ginger Beer

Ginger Beer

Fever-Tree · 200 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 89 kr/l pris 18 kr
Ginger Beer Alkoholfri

Ginger Beer Alkoholfri

Ginger Joe · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 57 kr/l pris 19 kr
Ginger Beer light Alkoholfri

Ginger Beer light Alkoholfri

ICA Selection · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 46 kr/l pris 15 kr
Grape Tonic

Grape Tonic

Spendrups · 1500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 11 kr/l pris 16 kr
Grape Tonic

Grape Tonic

Spendrups · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 24 kr/l pris 8 kr Extrapris
Herrgårdscider Hallon & fläder Musteri

Herrgårdscider Hallon & fläder Musteri

Kiviks · 750 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 30 kr/l pris 23 kr
Kolsyrad Dryck Vattenmelon

Kolsyrad Dryck Vattenmelon

Kazouza · 275 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 34 kr/l pris 9 kr
Kolsyrad fruktdryck Hallon Crush

Kolsyrad fruktdryck Hallon Crush

Loka · 1400 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 10 kr/l pris 13 kr Extrapris
Kolsyrad fruktdryck Kaktus Lime Crush

Kolsyrad fruktdryck Kaktus Lime Crush

Loka · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 29 kr/l pris 15 kr
Kolsyrad fruktdryck Kaktus/Lime Crush

Kolsyrad fruktdryck Kaktus/Lime Crush

Loka · 1400 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 10 kr/l pris 13 kr Extrapris
Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Kolsyrad fruktdryck Päron Crush

Loka · 1400 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 10 kr/l pris 13 kr Extrapris
Kolsyrad fruktdryck Skogsbär Crush

Kolsyrad fruktdryck Skogsbär Crush

Loka · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 29 kr/l pris 15 kr
Kolsyrad Läskedryck Zero Aranciata Rossa 6-pack

Kolsyrad Läskedryck Zero Aranciata Rossa 6-pack

San Pellegrino · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 206 kr/l pris 68 kr
Kombucha Blåbär & Hibiskus Renée Voltaire

Kombucha Blåbär & Hibiskus Renée Voltaire

Reneé Voltaire · 275 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 127 kr/l pris 35 kr
Kombucha Hallon & Fläder

Kombucha Hallon & Fläder

Renée Voltaire · 275 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 127 kr/l pris 35 kr
Kombucha Jordgubb 0.5%

Kombucha Jordgubb 0.5%

Humm · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 77 kr/l pris 25 kr
Legero sparkling Alkoholfri

Legero sparkling Alkoholfri

Freixenet · 200 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 199 kr/l pris 40 kr
Legero sparkling Alkoholfri

Legero sparkling Alkoholfri

Freixenet · 750 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 98 kr/l pris 74 kr
Lemonad Apelsin

Lemonad Apelsin

Ritchie · 275 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 94 kr/l pris 26 kr
Lemonad Citron & Ingefära

Lemonad Citron & Ingefära

Ritchie · 275 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 94 kr/l pris 26 kr
Lemonad Citron 27,5cl Kivis Musteri

Lemonad Citron 27,5cl Kivis Musteri

Kiviks Musteri · 276 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 72 kr/l pris 20 kr
Lemonad Cola 275ml

Lemonad Cola 275ml

Ritchie · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Lemonad Cola Zero 275ml

Lemonad Cola Zero 275ml

Ritchie · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Lemonad Grapefrukt

Lemonad Grapefrukt

Ritchie · 275 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 94 kr/l pris 26 kr
Lemonad Jordgubb Mynta

Lemonad Jordgubb Mynta

Kiviks Musteri · 275 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 72 kr/l pris 20 kr
Lemonad Persika Lime & Mynta

Lemonad Persika Lime & Mynta

ICA Selection · 630 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 43 kr/l pris 27 kr
Lemonad Rabarber & fläder

Lemonad Rabarber & fläder

ICA Selection · 630 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 43 kr/l pris 27 kr
Lemonad Rabarber

Lemonad Rabarber

Herrljunga Musteri · 750 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 40 kr/l pris 30 kr
Lemonade Apelsin

Lemonade Apelsin

Riéme · 750 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 63 kr/l pris 47 kr
Lightdryck Funtastic Fläder

Lightdryck Funtastic Fläder

Fun Light · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Lightdryck Fläder

Lightdryck Fläder

ICA · 800 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 25 kr/l pris 20 kr
Lightdryck Iste & Persika

Lightdryck Iste & Persika

ICA · 800 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 25 kr/l pris 20 kr
Lightdryck Svartvinbär

Lightdryck Svartvinbär

ICA · 800 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 25 kr/l pris 20 kr
Lightdryck Tropisk Ananas

Lightdryck Tropisk Ananas

ICA · 800 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 25 kr/l pris 20 kr
Lightdryck Vitamin Boost Strawberry Kiwi

Lightdryck Vitamin Boost Strawberry Kiwi

Fun Light · 800 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 34 kr/l pris 27 kr
Läsk Lemon-Lime Zero

Läsk Lemon-Lime Zero

Sprite · 1500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 13 kr/l pris 20 kr
Läsk Raspberry Zero

Läsk Raspberry Zero

Fanta · 1500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 13 kr/l pris 20 kr
Läsk

Läsk

Trocadero · 1500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 9 kr/l pris 13 kr Extrapris
Läsk Zero

Läsk Zero

Trocadero · 1500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 9 kr/l pris 13 kr Extrapris
Läsk 33cl 10-p

Läsk 33cl 10-p

Coca-Cola · 3300 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 24 kr/l pris 78 kr
Läsk

Läsk

Coca-Cola · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr Extrapris
Läsk

Läsk

Trocadero · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 26 kr/l pris 13 kr
Läsk 6x33cl

Läsk 6x33cl

Trocadero · 1980 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 21 kr/l pris 41 kr
Läsk

Läsk

7-UP · 1500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

7-UP · 1500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

7-UP · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 24 kr/l pris 8 kr Extrapris
Läsk Zero

Läsk Zero

7-UP · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 31 kr/l pris 10 kr
Läsk Zero

Läsk Zero

7-UP · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Läsk 7UP Zero soda

Läsk 7UP Zero soda

Sodastream · 440 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 135 kr/l pris 60 kr
Läsk Ananas

Läsk Ananas

Hammars Bryggeri · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Läsk Ananas Sockerfri

Läsk Ananas Sockerfri

Hammars Bryggeri · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Läsk Apelsin

Läsk Apelsin

Zingo · 1500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Läsk Apelsin

Läsk Apelsin

Zingo · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 31 kr/l pris 10 kr
Läsk Aranciata 6-p

Läsk Aranciata 6-p

San Pellegrino · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 207 kr/l pris 68 kr
Läsk Aranciata Rossa

Läsk Aranciata Rossa

San Pellegrino · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Läsk Aranciata Rossa

Läsk Aranciata Rossa

San Pellegrino · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Läsk Aranciata Rossa 6-p

Läsk Aranciata Rossa 6-p

San Pellegrino · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 207 kr/l pris 68 kr
Läsk Aranciata Rossa zero

Läsk Aranciata Rossa zero

San Pellegrino · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Läsk Aranciata Rossa zero 6-p

Läsk Aranciata Rossa zero 6-p

San Pellegrino · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 207 kr/l pris 68 kr
Läsk Blodapelsin Citron Zero

Läsk Blodapelsin Citron Zero

Mino · 330 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Läsk Blodapelsin Citron Zero 4x33cl

Läsk Blodapelsin Citron Zero 4x33cl

Mino · 1320 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 31 kr/l pris 42 kr
Läsk Brr Brr Patapim

Läsk Brr Brr Patapim

Brainrot Soda · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 110 kr/l pris 27 kr
Tyck till