Primat

Färsk fisk på ICA Kvantum Ekängen

24 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Amerikansk hummer

Amerikansk hummer

500 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 758 kr/kg pris 379 kr
Blåmusslor i nät ca

Blåmusslor i nät ca

1000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 84 kr/kg pris 84 kr
Fjällrödingfilé ca

Fjällrödingfilé ca

salvelinusalpinus · 100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 379 kr/kg pris 38 kr
Färska räkor

Färska räkor

100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 349 kr/kg pris 35 kr
Gösfilé ca

Gösfilé ca

sander lucioperca · 100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 599 kr/kg pris 60 kr
Havskräftor ca

Havskräftor ca

100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 699 kr/kg pris 70 kr
Koljafilé ca

Koljafilé ca

100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 311 kr/kg pris 31 kr
Kräftor Färska Turkiet

Kräftor Färska Turkiet

Ullmo · 700 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 345 kr/kg pris 242 kr
Kräftor Turkiska Färska

Kräftor Turkiska Färska

Ullmo · 700 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 310 kr/kg pris 217 kr
Laxfilé C-trim Asc ca Feldt's

Laxfilé C-trim Asc ca Feldt's

Feldts · 1300 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 299 kr/kg pris 389 kr
Laxfilé C-trim Asc ca Feldt's

Laxfilé C-trim Asc ca Feldt's

FELDTS · 1500 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 264 kr/kg pris 396 kr
ca

ca

laxfilé · 100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 259 kr/kg pris 26 kr
Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Fröya · 180 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 689 kr/kg pris 124 kr
Laxfilé Helsida Benfri Laxfile ca

Laxfilé Helsida Benfri Laxfile ca

Leröy · 1200 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 299 kr/kg pris 359 kr
Laxfilé helsida ca

Laxfilé helsida ca

Pacific brand · 1200 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 264 kr/kg pris 317 kr
Laxsida ca Miljömärkt

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 213 kr/kg pris 256 kr
Ostron

Ostron

100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 199 kr/kg pris 20 kr
Regnbågslaxrom Miljömärkt

Regnbågslaxrom Miljömärkt

ICA · 50 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 1305 kr/kg pris 65 kr
Rensad Strömming ca

Rensad Strömming ca

Inget varumärke · 100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 119 kr/kg pris 12 kr
Räkor hel låda

Räkor hel låda

Inget varumärke · 5000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 299 kr/kg pris 1495 kr
Torskfilé

Torskfilé

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 399 kr/kg pris 120 kr
Torskfilé ca

Torskfilé ca

100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 424 kr/kg pris 42 kr
Torskrygg

Torskrygg

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 444 kr/kg pris 133 kr
Torskrygg ca

Torskrygg ca

gadus morhua · 100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 662 kr/kg pris 66 kr
Tyck till