Primat

Kyckling på ICA Kvantum Ekängen

61 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröst Fryst

Ankbröst Fryst

ICA · 200 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 284 kr/kg pris 57 kr
Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Chicken Wings Färska Crispy Garlic & Pepper

Chicken Wings Färska Crispy Garlic & Pepper

Lönneberga · 800 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 71 kr/kg pris 57 kr
Chicken Wings Färska Crispy Korean BBQ

Chicken Wings Färska Crispy Korean BBQ

Lönneberga · 800 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 71 kr/kg pris 57 kr
Gårdskyckling Färsk ca

Gårdskyckling Färsk ca

Kronfågel · 1150 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 63 kr/kg pris 73 kr
Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 4000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 85 kr/kg pris 340 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 164 kr/kg pris 74 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 236 kr/kg pris 95 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 124 kr/kg pris 62 kr
Kalkonklubba basturökt ca

Kalkonklubba basturökt ca

Ingelsta kalkon · 720 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 87 kr/kg pris 63 kr
Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Ingelsta kalkon · 450 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 138 kr/kg pris 62 kr
Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kronfågel · 200 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Kyckling Fryst KRAV ca Kronfågel

Kyckling Fryst KRAV ca Kronfågel

Kronfågel Bosarp · 2000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 162 kr/kg pris 323 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

ICA Gott Liv · 1100 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 56 kr/kg pris 61 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1200 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 63 kr/kg pris 76 kr
Kyckling Färsk MiniSteak

Kyckling Färsk MiniSteak

Lönneberga · 650 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 123 kr/kg pris 80 kr Extrapris
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 151 kr/kg pris 91 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben Färsk

Kycklingben Färsk

ICA Gott Liv · 900 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 62 kr/kg pris 56 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 95 kr/kg pris 95 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 70 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 169 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Lönneberga · 620 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 129 kr/kg pris 80 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 126 kr/kg pris 106 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 162 kr/kg pris 146 kr
Kycklingbröstfilé färsk Ekologisk ca KRAV

Kycklingbröstfilé färsk Ekologisk ca KRAV

Reko · 450 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 372 kr/kg pris 167 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Kebab Finstrimlad

Kycklingbröstfilé Färsk Kebab Finstrimlad

Lönneberga · 450 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 165 kr/kg pris 91 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Taco Finstrimlad

Kycklingbröstfilé Färsk Taco Finstrimlad

Lönneberga · 450 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Kycklingbröstfilé Färska Tunna

Kycklingbröstfilé Färska Tunna

Lönneberga · 520 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 144 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 112 kr/kg pris 112 kr
Kycklingfile

Kycklingfile

Lindströms · 900 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 110 kr/kg pris 99 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 165 kr/kg pris 91 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 101 kr/kg pris 81 kr
Kycklinghjärta

Kycklinghjärta

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 66 kr/kg pris 30 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 71 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 94 kr/kg pris 66 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

Lönneberga · 550 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 136 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Kycklingklubba Färsk

Kycklingklubba Färsk

ICA Gott Liv · 850 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 66 kr/kg pris 56 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 66 kr/kg pris 30 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 67 kr/kg pris 34 kr
Kycklinglår Färsk

Kycklinglår Färsk

ICA Gott Liv · 950 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 60 kr/kg pris 57 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 81 kr/kg pris 57 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 171 kr/kg pris 72 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Lönneberga · 620 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 129 kr/kg pris 80 kr Extrapris
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 110 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 97 kr/kg pris 68 kr
Kycklingspett BBQ Chipotle

Kycklingspett BBQ Chipotle

Lönneberga · 480 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 179 kr/kg pris 86 kr
Kycklingsteak med skinn

Kycklingsteak med skinn

ICA Gott Liv · 820 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 98 kr/kg pris 80 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA Gott Liv · 880 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 58 kr/kg pris 51 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Majskyckling Färsk Bröstfilé ca

Majskyckling Färsk Bröstfilé ca

Guldfågeln · 700 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 207 kr/kg pris 145 kr
Majskyckling Färsk Hel ca

Majskyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1300 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 83 kr/kg pris 109 kr
Majskyckling Färsk Lårfilé ca

Majskyckling Färsk Lårfilé ca

Guldfågeln · 600 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 181 kr/kg pris 109 kr
Majskycklingbröstfiléer Fryst

Majskycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 168 kr/kg pris 168 kr
Majskycklingklubba mörad Fryst

Majskycklingklubba mörad Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Marinerad tvådelad kycklingfilé grillkryddad ca900g

Marinerad tvådelad kycklingfilé grillkryddad ca900g

Guldfågeln · 900 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 184 kr/kg pris 165 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 204 kr/kg pris 102 kr
Tyck till