Primat

Såser & smaksättare på ICA Kvantum Ekängen

719 varor · sida 1 av 8 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Korshags · 180 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 142 kr/kg pris 26 kr
Aioli

Aioli

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Aioli Eriks

Aioli Eriks

Eriks såser · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 119 kr/l pris 27 kr
Aioli

Aioli

ICA · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 90 kr/l pris 21 kr
Aioli

Aioli

Caj P · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 106 kr/l pris 26 kr
Aioli

Aioli

Blå Band · 300 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 82 kr/l pris 25 kr
Aioli

Aioli

Felix · 335 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Aioli Original

Aioli Original

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Aioli plant based

Aioli plant based

Farmers & Chefs · 200 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Aioli Smokey Corn

Aioli Smokey Corn

Johan Jureskog Selection · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 118 kr/l pris 27 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

ICA · 350 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 350 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 55 kr/kg pris 19 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

ICA · 350 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 350 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 55 kr/kg pris 19 kr
American style mayo

American style mayo

ICA · 385 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 62 kr/kg pris 24 kr
Amerikansk dressing Bacon

Amerikansk dressing Bacon

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 96 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk dressing Jalapeño

Amerikansk dressing Jalapeño

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 96 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk dressing Lätt

Amerikansk dressing Lätt

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 96 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 96 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 425 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 69 kr/kg pris 29 kr
Amerikansk Dressing Schriracha vegansk

Amerikansk Dressing Schriracha vegansk

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 96 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk dressing Sourcream&Onion

Amerikansk dressing Sourcream&Onion

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 96 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk gurkmajonäs

Amerikansk gurkmajonäs

Kavli · 240 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 92 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk Senap Classic 396g

Amerikansk Senap Classic 396g

American Garden · 397 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 76 kr/kg pris 30 kr
Aromatica pizzasås

Aromatica pizzasås

Mutti · 210 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 81 kr/kg pris 17 kr
Asia Sweet Chili Sås Original

Asia Sweet Chili Sås Original

Santa Maria · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 50 kr/l pris 25 kr
Asia Teriyaki & Sesame oil Woksås

Asia Teriyaki & Sesame oil Woksås

Santa Maria · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 148 kr/l pris 37 kr
Asiatisk Mayo Soy & Garlic

Asiatisk Mayo Soy & Garlic

UMA · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 170 kr/l pris 43 kr
Balsamicokräm Ella's

Balsamicokräm Ella's

Ellas · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 151 kr/l pris 38 kr
Barbecuesås

Barbecuesås

Nordic Spice · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 189 kr/l pris 47 kr
BBQ Glaze Honung/chili

BBQ Glaze Honung/chili

Nordic Spice · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 189 kr/l pris 47 kr
BBQ Glaze Sweet Chili

BBQ Glaze Sweet Chili

Nordic Spice · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 189 kr/l pris 47 kr
BBQ Glaze Sweet'n Smokey 250ml

BBQ Glaze Sweet'n Smokey 250ml

Nordic Spice · 1000 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 47 kr/l pris 47 kr
BBQ Glaze Whisky/chipotle

BBQ Glaze Whisky/chipotle

Nordic Spice · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 189 kr/l pris 47 kr
BBQ Grilloil Garlic

BBQ Grilloil Garlic

Santa Maria · 270 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 99 kr/l pris 27 kr
Bbq Marinad Sriracha

Bbq Marinad Sriracha

Santa Maria · 75 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 122 kr/kg pris 9 kr
Bbq Marinad Teriyaki

Bbq Marinad Teriyaki

Santa Maria · 75 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 122 kr/kg pris 9 kr
BBQ Oil Chili Spices

BBQ Oil Chili Spices

Caj P · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 117 kr/l pris 29 kr
BBQ Oil Honey

BBQ Oil Honey

Caj P · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 117 kr/l pris 29 kr
BBQ Oil Honey

BBQ Oil Honey

Caj P · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 95 kr/l pris 47 kr
BBQ Oil Korean

BBQ Oil Korean

Caj P · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 117 kr/l pris 29 kr
BBQ Sauce Bourbon Whiskey

BBQ Sauce Bourbon Whiskey

Santa Maria · 350 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr
BBQ Sauce Garlic Black Pepper

BBQ Sauce Garlic Black Pepper

Santa Maria · 280 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 118 kr/kg pris 33 kr
BBQ Sauce Original

BBQ Sauce Original

Santa Maria · 330 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 100 kr/kg pris 33 kr
BBQ Sauce Roasted Garlic

BBQ Sauce Roasted Garlic

Santa Maria · 325 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 102 kr/kg pris 33 kr
BBQ Sauce Sweet Fruity

BBQ Sauce Sweet Fruity

Santa Maria · 320 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 103 kr/kg pris 33 kr
BBQ Sauce Sweet Spicy

BBQ Sauce Sweet Spicy

Santa Maria · 335 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 99 kr/kg pris 33 kr
BBQ sås 220ml

BBQ sås 220ml

Heinz · 250 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
BBQ Sås Hickory Br

BBQ Sås Hickory Br

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 98 kr/kg pris 50 kr
BBQ Sås Honey

BBQ Sås Honey

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 98 kr/kg pris 50 kr
BBQ Sås Honey Chipotle

BBQ Sås Honey Chipotle

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 98 kr/kg pris 50 kr
BBQ Sås Original

BBQ Sås Original

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 98 kr/kg pris 50 kr
BBQ Sås Sweet 'n'

BBQ Sås Sweet 'n'

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 98 kr/kg pris 50 kr
Bearnaise

Bearnaise

Eriks såser · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 119 kr/l pris 27 kr
Bearnaise

Bearnaise

Johan Jureskog Selection · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 118 kr/l pris 27 kr
Bearnaise

Bearnaise

Eriks såser · 450 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 85 kr/l pris 38 kr
Bearnaise

Bearnaise

Rydbergs · 450 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 95 kr/l pris 43 kr
Bearnaise BBQ

Bearnaise BBQ

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Chili

Bearnaise Chili

Eriks såser · 450 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 85 kr/l pris 38 kr
Bearnaise Hot Chili

Bearnaise Hot Chili

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Hot Chili

Bearnaise Hot Chili

Lohmanders · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 98 kr/l pris 49 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

ICA · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 90 kr/l pris 21 kr
Bearnaise Klassisk 400ml

Bearnaise Klassisk 400ml

ICA · 450 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 77 kr/l pris 35 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

Biggans · 480 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 85 kr/kg pris 41 kr
Bearnaise med smör

Bearnaise med smör

ICA Selection · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 110 kr/l pris 25 kr
Bearnaise Orginal

Bearnaise Orginal

Rydbergs · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 113 kr/l pris 28 kr
Bearnaise Original by

Bearnaise Original by

Danyel Couet · 170 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 172 kr/l pris 29 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 125 kr/l pris 31 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 440 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 95 kr/l pris 42 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Rydbergs · 900 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 87 kr/kg pris 78 kr
Bearnaise Provencale

Bearnaise Provencale

Eriks såser · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 119 kr/l pris 27 kr
Bearnaise Ramslök

Bearnaise Ramslök

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Tre Peppar

Bearnaise Tre Peppar

ICA Selection · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 110 kr/l pris 25 kr
Bearnaise Tryffel

Bearnaise Tryffel

ICA Selection · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 110 kr/l pris 25 kr
Bearnaise Tryffel

Bearnaise Tryffel

Johan Jureskog Selection · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 118 kr/l pris 27 kr
Bearnaise Vitlök

Bearnaise Vitlök

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

ekängensegna · 150 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 151 kr/kg pris 23 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Lohmanders · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 121 kr/l pris 30 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

ICA · 600 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 27 kr/l pris 16 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Felix · 335 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Rydbergs · 250 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 113 kr/l pris 28 kr
Bearnaisesås Kryddig 3-p

Bearnaisesås Kryddig 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 27 kr/l pris 16 kr
Bearnaisesås Original

Bearnaisesås Original

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bechamelsås

Bechamelsås

ICA · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 50 kr/l pris 25 kr
Bechamelsås

Bechamelsås

Zeta · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 70 kr/l pris 35 kr
Biscoff Spread Creamy

Biscoff Spread Creamy

Lotus · 400 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Biscoff Spread Crunchy

Biscoff Spread Crunchy

Lotus · 380 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 99 kr/kg pris 38 kr
Brunsås 3-p 600ml

Brunsås 3-p 600ml

Blå Band · 900 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 18 kr/l pris 16 kr
Brunsås 3-p 66g

Brunsås 3-p 66g

ICA · 900 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 17 kr/l pris 15 kr
Butter Chicken

Butter Chicken

Pataks · 450 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 85 kr/kg pris 38 kr
Béarnaise Chili

Béarnaise Chili

Biggans · 480 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 85 kr/kg pris 41 kr
Béchamelsås

Béchamelsås

Kelda · 500 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 58 kr/l pris 29 kr Extrapris
Café de Paris

Café de Paris

Eriks såser · 230 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 119 kr/l pris 27 kr
Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Blå Band · 690 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 23 kr/l pris 16 kr
Cashewnötssmör EKO

Cashewnötssmör EKO

Kung markatta · 180 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 528 kr/kg pris 95 kr
Ceasardressing Erik såser

Ceasardressing Erik såser

Eriks såser · 255 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 117 kr/l pris 30 kr
Ceasardressing

Ceasardressing

Felix · 335 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 90 kr/l pris 30 kr
Champinjonsås Klassisk 3dl 3-p

Champinjonsås Klassisk 3dl 3-p

Blå Band · 900 ml

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 18 kr/l pris 16 kr
Char Siu Sås 320

Char Siu Sås 320

Dek Som Boon · 320 g

ICA Kvantum Ekängen

jämförpris 116 kr/kg pris 37 kr
Tyck till