Primat

Kyckling på ICA Charlottenborg

47 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröst Fryst

Ankbröst Fryst

ICA · 200 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 210 kr/kg pris 42 kr
Bordskyckling original Fryst

Bordskyckling original Fryst

ICA · 1100 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 59 kr/kg pris 65 kr
Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Chicken drumsticks Fryst

Chicken drumsticks Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 79 kr/kg pris 159 kr
Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Kalkon Bröstfilé 2-p

Kalkon Bröstfilé 2-p

Ingelsta kalkon · 600 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 198 kr/kg pris 119 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Kalkonburgare 120g 4-p

Kalkonburgare 120g 4-p

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 177 kr/kg pris 71 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Kyckling Grillad ca

Kyckling Grillad ca

ICA · 1500 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 0,01 kr/kg pris 0,02 kr
Kyckling Tärnad Fryst

Kyckling Tärnad Fryst

ICA · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 122 kr/kg pris 122 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 153 kr/kg pris 107 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 90 kr/kg pris 180 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 72 kr/kg pris 65 kr
Kycklingbröstfilé Fryst

Kycklingbröstfilé Fryst

ICA · 640 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 130 kr/kg pris 83 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 720 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 162 kr/kg pris 117 kr
Kycklingbröstfilé med skinn Fryst Ekologisk

Kycklingbröstfilé med skinn Fryst Ekologisk

Kronfågel Bosarp · 250 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 340 kr/kg pris 85 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 125 kr/kg pris 125 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 117 kr/kg pris 235 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 122 kr/kg pris 122 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 2000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 112 kr/kg pris 224 kr
Kycklingfilé Minutstrimlor

Kycklingfilé Minutstrimlor

Kronfågel · 650 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 148 kr/kg pris 96 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 102 kr/kg pris 51 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 70 kr/kg pris 49 kr
Kycklinginnerfilé Fryst

Kycklinginnerfilé Fryst

Kronfågel · 700 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 114 kr/kg pris 80 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 178 kr/kg pris 49 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 26 kr/kg pris 53 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklingklubbor Fryst

Kycklingklubbor Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Kycklinglår ca

Kycklinglår ca

Kronfågel · 900 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 69 kr/kg pris 62 kr
Kycklinglårfilé Fryst

Kycklinglårfilé Fryst

Kronfågel · 700 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 113 kr/kg pris 79 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 720 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 160 kr/kg pris 115 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca

Kycklinglårfilé Färsk ca

Kronfågel · 925 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 170 kr/kg pris 157 kr
Kycklingschnitzel Fryst

Kycklingschnitzel Fryst

Dafgård · 560 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 111 kr/kg pris 62 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Guldfågeln · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Majskycklingbröstfiléer Fryst

Majskycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 176 kr/kg pris 176 kr
Majskycklingklubba mörad Fryst

Majskycklingklubba mörad Fryst

ICA · 1000 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Pulled Chicken

Pulled Chicken

Tulip · 450 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Pulled turkey

Pulled turkey

Tulip · 500 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 136 kr/kg pris 68 kr
Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 153 kr/kg pris 107 kr
Wokstrimlor Kyckling Stekta Fryst

Wokstrimlor Kyckling Stekta Fryst

Kronfågel · 600 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 157 kr/kg pris 94 kr
Tyck till