Primat

Snacks på ICA Charlottenborg

36 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Crunch Seasalt & chocolate 4-p

Bar Crunch Seasalt & chocolate 4-p

Nutrilett · 240 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 279 kr/kg pris 67 kr
Bar Fitness Choklad 6-p

Bar Fitness Choklad 6-p

Nestle · 141 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 234 kr/kg pris 33 kr
Bar Fitness Crunchy Caramel 23.5g

Bar Fitness Crunchy Caramel 23.5g

Nestle · 23 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 389 kr/kg pris 9 kr
Bar Frukt & Nöt Bär & Vanilj

Bar Frukt & Nöt Bär & Vanilj

ICA Gott Liv · 50 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 279 kr/kg pris 14 kr
Bar Nesquik 6-p

Bar Nesquik 6-p

Nestle · 150 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 220 kr/kg pris 33 kr
Bar Nesquik Choklad

Bar Nesquik Choklad

Nestle · 25 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 358 kr/kg pris 9 kr
Berry Boost Granatäpple & Russin 6-pack

Berry Boost Granatäpple & Russin 6-pack

Renée Voltaire · 168 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 274 kr/kg pris 46 kr
Fruktstång Jordgubb 5-p

Fruktstång Jordgubb 5-p

Castus · 5 st

ICA Charlottenborg

jämförpris 3,99 kr/st pris 20 kr
Fruktstång Passionfrukt Från 1år Nestlé

Fruktstång Passionfrukt Från 1år Nestlé

Nestle · 25 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 398 kr/kg pris 10 kr
Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Castus · 5 st

ICA Charlottenborg

jämförpris 3,99 kr/st pris 20 kr
Jordnötsbar Reeses Nutrageous

Jordnötsbar Reeses Nutrageous

Hersheys · 47 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 382 kr/kg pris 18 kr
Krustader mini 24-p

Krustader mini 24-p

Rahms · 50 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 799 kr/kg pris 40 kr
Krustader stora 6-p

Krustader stora 6-p

Rahms · 30 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 1032 kr/kg pris 31 kr
Majskaka Taco

Majskaka Taco

Friggs · 125 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 184 kr/kg pris 23 kr
Majskakor Gräddfil & lök

Majskakor Gräddfil & lök

Friggs · 125 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 184 kr/kg pris 23 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Friggs · 125 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 184 kr/kg pris 23 kr
Mini Taco Tubs 10-p

Mini Taco Tubs 10-p

Santa Maria · 86 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 302 kr/kg pris 26 kr
Muslibar Treat choklad, hallon & äpple Glutenfri

Muslibar Treat choklad, hallon & äpple Glutenfri

Semper · 22 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 407 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Chocolate

Müslibar BIG Chocolate

Corny · 50 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 179 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Coconut

Müslibar BIG Coconut

Corny · 50 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 179 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Peanut Chocolate

Müslibar BIG Peanut Chocolate

Corny · 50 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 179 kr/kg pris 9 kr
Nut & Fruitmix

Nut & Fruitmix

ICA · 200 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 145 kr/kg pris 29 kr
Nöt & Bärmix

Nöt & Bärmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 228 kr/kg pris 16 kr
Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 524 kr/kg pris 21 kr
Nötmix

Nötmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 228 kr/kg pris 16 kr
Nötmix Honung & Salt Mandel

Nötmix Honung & Salt Mandel

Estrella · 175 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 165 kr/kg pris 29 kr
Nötmix Nötti Frutti Den lille Nöttefabrikken

Nötmix Nötti Frutti Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 330 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 124 kr/kg pris 41 kr
Pommes pinnes Original

Pommes pinnes Original

Olw · 150 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 173 kr/kg pris 26 kr
Protein Bar Xmas 2021

Protein Bar Xmas 2021

Barebells · 55 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 472 kr/kg pris 26 kr
Proteinbar Cashew Almond

Proteinbar Cashew Almond

ProPud · 55 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 454 kr/kg pris 25 kr
Proteinbar Chokladboll

Proteinbar Chokladboll

Gainomax · 60 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 399 kr/kg pris 24 kr
Rawbar Cashew Ekologisk Raw Bite

Rawbar Cashew Ekologisk Raw Bite

Rawbite · 50 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 519 kr/kg pris 26 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 332 kr/kg pris 10 kr
Vår egen Klassiska Nötmix

Vår egen Klassiska Nötmix

Olw · 200 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Vår egna Nötmix med Bär

Vår egna Nötmix med Bär

Olw · 200 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Wafer Protein Chocolate

Wafer Protein Chocolate

Nick´s · 40 g

ICA Charlottenborg

jämförpris 399 kr/kg pris 16 kr
Tyck till