Primat

Bröd på ICA Kvantum Eslöv

341 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Abisko

Abisko

Polarbröd · 405 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr
Asian Steamed Buns

Asian Steamed Buns

Santa Maria · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Asian Wrap Rice Flour 8-p

Asian Wrap Rice Flour 8-p

Santa Maria · 230 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 158 kr/kg pris 36 kr
Bagels Classic

Bagels Classic

Liba Bröd · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 88 kr/kg pris 26 kr
Baguetter 2-p

Baguetter 2-p

ICA · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr
Baguetter

Baguetter

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 45 kr/kg pris 14 kr
Bjärefina Stenugnsbakad

Bjärefina Stenugnsbakad

Bageriet Sjöstrands & Erics · 800 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 41 kr/kg pris 33 kr
Bjärekavring Bageriet Sjöstrands

Bjärekavring Bageriet Sjöstrands

Bageriet Sjöstrand & Erics · 800 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 47 kr/kg pris 38 kr
Bjärekavring Mindre Socker

Bjärekavring Mindre Socker

Bageriet Sjöstrands · 575 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 56 kr/kg pris 32 kr
Bordsknäcke med havre glutenfri

Bordsknäcke med havre glutenfri

Schär · 320 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 131 kr/kg pris 42 kr
Bovetebröd Spröda med Quinoa Glutenfri

Bovetebröd Spröda med Quinoa Glutenfri

OLDA · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 141 kr/kg pris 14 kr
Brioche

Brioche

ICA Selection · 400 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 87 kr/kg pris 35 kr
Brioche Bagel 4-p

Brioche Bagel 4-p

ICA · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 102 kr/kg pris 31 kr
Brioche Burger bun

Brioche Burger bun

Korvbrödsbagarn · 260 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 117 kr/kg pris 30 kr
Brioche Hamburgerbröd 4-p

Brioche Hamburgerbröd 4-p

ICA · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 114 kr/kg pris 23 kr
Brioche Korvbröd 6-p

Brioche Korvbröd 6-p

ICA · 270 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 112 kr/kg pris 30 kr
Brungräddat knäcke Leksands Knäckebröd

Brungräddat knäcke Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 830 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 43 kr/kg pris 36 kr
Brungräddat Knäckebröd Trekant Leksands Knäckebröd

Brungräddat Knäckebröd Trekant Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Bröd Chiafrö

Bröd Chiafrö

Da Carla · 350 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 114 kr/kg pris 40 kr
Bröd Osttriangel

Bröd Osttriangel

Bonjour · 120 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 99 kr/kg pris 12 kr
Bröd Proteintoast

Bröd Proteintoast

Brödverket · 260 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 105 kr/kg pris 27 kr
Bröd Vidar

Bröd Vidar

Bonjour · 110 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 101 kr/kg pris 11 kr
Cantucci Mandel

Cantucci Mandel

Laurieri · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 127 kr/kg pris 25 kr
Chia God Fiberrikt

Chia God Fiberrikt

Hatting · 360 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 73 kr/kg pris 26 kr
Chiabröd

Chiabröd

SödervidingeBagaren · 700 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 51 kr/kg pris 36 kr
Ciabatta 2-p

Ciabatta 2-p

ICA · 150 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 101 kr/kg pris 15 kr
Ciabatta Glutenfri 2-p

Ciabatta Glutenfri 2-p

Moilas · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 174 kr/kg pris 35 kr
Ciabatta Glutenfri

Ciabatta Glutenfri

Schär · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 199 kr/kg pris 40 kr
Ciabattine Glutenfri Fryst

Ciabattine Glutenfri Fryst

Schär · 250 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Croissant glutenfri Fryst

Croissant glutenfri Fryst

Schär · 220 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 255 kr/kg pris 56 kr
Crostini glutenfri

Crostini glutenfri

Zeta · 120 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 353 kr/kg pris 42 kr
Dala Järna knäcke

Dala Järna knäcke

Pyramid · 500 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Danskt Rågbröd 800g Sjöstrands & Erics Bageriet

Danskt Rågbröd 800g Sjöstrands & Erics Bageriet

Bageriet Sjöstrand & Erics · 850 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 47 kr/kg pris 40 kr
Energi Fullkornsbröd

Energi Fullkornsbröd

Pågen · 700 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 48 kr/kg pris 34 kr
Extra Grovt Rågbröd KRAV

Extra Grovt Rågbröd KRAV

Kung Markatta · 500 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Extra Thin Tortilla

Extra Thin Tortilla

Old el Paso · 192 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 128 kr/kg pris 25 kr
Fibergod

Fibergod

Skogaholms · 550 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 49 kr/kg pris 27 kr
Fiberrost Rostbröd

Fiberrost Rostbröd

Skogaholms · 1000 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Flatbröd

Flatbröd

Kavli · 275 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 96 kr/kg pris 26 kr
Flatbröd Glutenfritt 3-p

Flatbröd Glutenfritt 3-p

Moilas · 210 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 166 kr/kg pris 35 kr
Frasbröd Naturell Oldana

Frasbröd Naturell Oldana

OLDA · 130 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 145 kr/kg pris 19 kr
FrasRost Rostbröd

FrasRost Rostbröd

Skogaholms · 450 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 42 kr/kg pris 19 kr
Frukost Knäckebröd Sesam

Frukost Knäckebröd Sesam

ICA · 225 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 74 kr/kg pris 17 kr
Fruktkusar

Fruktkusar

Fazer · 420 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 72 kr/kg pris 30 kr
Fröbröd 16% Bageriet Sjöstrands

Fröbröd 16% Bageriet Sjöstrands

Bageriet Sjöstrands & Erics · 600 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 66 kr/kg pris 40 kr
Fröfralla Glutenfri 2-p

Fröfralla Glutenfri 2-p

Moilas · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 174 kr/kg pris 35 kr
Fröigt Kraftbröd

Fröigt Kraftbröd

SödervidingeBagaren · 600 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 66 kr/kg pris 39 kr
Fröknäcke Glutenfri

Fröknäcke Glutenfri

Sigdal Bakeri · 190 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 169 kr/kg pris 32 kr
Fröknäcke Havre & Solrosfrön Göteborgs

Fröknäcke Havre & Solrosfrön Göteborgs

Utvalda · 190 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 184 kr/kg pris 35 kr
Fröknäcke Kanel & Kardemumma

Fröknäcke Kanel & Kardemumma

Utvalda · 190 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 184 kr/kg pris 35 kr
Fröknäcke Sesam & Chia glutenfri

Fröknäcke Sesam & Chia glutenfri

Schär · 170 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 197 kr/kg pris 33 kr
Fröknäcke Solroskärnor & Quinoa Glutenfri

Fröknäcke Solroskärnor & Quinoa Glutenfri

Sigdal Bakeri · 190 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 169 kr/kg pris 32 kr
Fröknäcke Ört & havssalt

Fröknäcke Ört & havssalt

Sigdal Bakeri · 220 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 146 kr/kg pris 32 kr
Fröknäcke Örter & Havssalt Göteborgs

Fröknäcke Örter & Havssalt Göteborgs

Utvalda · 190 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 184 kr/kg pris 35 kr
Frökusar

Frökusar

Fazer · 420 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 67 kr/kg pris 28 kr
Frölevain

Frölevain

Fazer · 750 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 50 kr/kg pris 38 kr
Frönuftig

Frönuftig

Polarbröd · 375 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Fullkorn skorpor

Fullkorn skorpor

Pågen · 240 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 73 kr/kg pris 17 kr
Fullkornskex Skogsbär

Fullkornskex Skogsbär

Belvita · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Fullkornsknäcke Råg

Fullkornsknäcke Råg

ICA · 250 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 70 kr/kg pris 18 kr
Fullkornsknäcke Sesam

Fullkornsknäcke Sesam

ICA · 250 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 70 kr/kg pris 18 kr
Fullkornsskorpor Gott Liv

Fullkornsskorpor Gott Liv

ICA · 350 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 70 kr/kg pris 25 kr
Fäbod Frön & Havssalt Leksands Knäckebröd

Fäbod Frön & Havssalt Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 530 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 77 kr/kg pris 41 kr
Fäbodknäcke Surdegsbröd Leksands Knäckebröd

Fäbodknäcke Surdegsbröd Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 730 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 65 kr/kg pris 47 kr
Färskt Bröd Classic

Färskt Bröd Classic

Schär · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 124 kr/kg pris 37 kr
Färskt bröd Flerkorn glutenfritt

Färskt bröd Flerkorn glutenfritt

Schär · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 124 kr/kg pris 37 kr
Färskt Bröd Vital

Färskt Bröd Vital

Schär · 350 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 106 kr/kg pris 37 kr
Glutenfritt bröd Fiber

Glutenfritt bröd Fiber

Schär · 330 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 112 kr/kg pris 37 kr
Glutenfritt Ljust Surdegsbröd

Glutenfritt Ljust Surdegsbröd

ICA · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 98 kr/kg pris 29 kr
Glutenfritt Surdegsbröd Fröer

Glutenfritt Surdegsbröd Fröer

ICA · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 98 kr/kg pris 29 kr
Gott Gräddat

Gott Gräddat

Pågen · 550 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 48 kr/kg pris 26 kr
Grand Levain 1-p

Grand Levain 1-p

Bonjour · 1000 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Grekiskt Lantbröd

Grekiskt Lantbröd

Pågen · 560 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 55 kr/kg pris 31 kr
Grissini

Grissini

Zeta · 125 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 211 kr/kg pris 26 kr
Grissini glutenfri

Grissini glutenfri

Zeta · 120 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 384 kr/kg pris 46 kr
Grov Lantfralla glutenfri

Grov Lantfralla glutenfri

Fria · 280 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 120 kr/kg pris 34 kr
Grova Glutenfri Fryst

Grova Glutenfri Fryst

Fria · 500 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Grovknäcke glutenfri

Grovknäcke glutenfri

Schär · 215 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 129 kr/kg pris 28 kr
Grötbröd

Grötbröd

Pågen · 780 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 39 kr/kg pris 30 kr
Guldkorn

Guldkorn

Pågen · 500 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 47 kr/kg pris 23 kr
Halvbaguette vete

Halvbaguette vete

Bonjour · 125 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 60 kr/kg pris 7 kr
Hamburgerbröd 6-p Liba Bröd

Hamburgerbröd 6-p Liba Bröd

Dannys · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Hamburgerbröd 8-p

Hamburgerbröd 8-p

Pågen · 416 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 77 kr/kg pris 32 kr
Hamburgerbröd 8-p

Hamburgerbröd 8-p

Korvbrödsbagarn · 448 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 64 kr/kg pris 29 kr
Hamburgerbröd Brioche Gourmet 4-p

Hamburgerbröd Brioche Gourmet 4-p

Pågen · 320 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 105 kr/kg pris 34 kr
Hamburgerbröd Frisco 4-p

Hamburgerbröd Frisco 4-p

Korvbrödsbagarn · 324 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 69 kr/kg pris 22 kr
Hamburgerbröd Glutenfri Laktosfri

Hamburgerbröd Glutenfri Laktosfri

Schär · 300 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 171 kr/kg pris 51 kr
Hamburgerbröd Glutenfritt 2-p 70g

Hamburgerbröd Glutenfritt 2-p 70g

ICA · 140 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 165 kr/kg pris 23 kr
Hamburgerbröd Glutenfritt

Hamburgerbröd Glutenfritt

Fria · 280 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 121 kr/kg pris 34 kr
Hamburgerbröd Potato Burger bun

Hamburgerbröd Potato Burger bun

Korvbrödsbagarn · 280 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 113 kr/kg pris 32 kr
Havre formbröd Glutenfritt

Havre formbröd Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Havrebräck Glutenfri

Havrebräck Glutenfri

Fria · 320 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 115 kr/kg pris 37 kr
Havrebröd GF

Havrebröd GF

Moilas · 340 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 133 kr/kg pris 45 kr
Havrefralla

Havrefralla

Fazer · 420 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 63 kr/kg pris 26 kr
Havrefralla Glutenfri

Havrefralla Glutenfri

Fria · 280 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 121 kr/kg pris 34 kr
Havregryning

Havregryning

Fazer · 600 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 55 kr/kg pris 33 kr
Havreknäcke Glutenfri

Havreknäcke Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Havreknäcke Glutenfri

Havreknäcke Glutenfri

Schär · 215 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 116 kr/kg pris 25 kr
Havrerundel

Havrerundel

Fazer · 450 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 57 kr/kg pris 25 kr
Havrestund

Havrestund

Skogaholms · 500 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 50 kr/kg pris 25 kr
Tyck till