Primat

Ägg på ICA Kvantum Eslöv

23 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Frukostägg Frigående inomhus L 12-p

Frukostägg Frigående inomhus L 12-p

Kronägg · 12 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,39 kr/st pris 41 kr
Skåneägg Frigående 15-p

Skåneägg Frigående 15-p

Stjärnägg · 15 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 2,83 kr/st pris 42 kr
Skåneägg Frigående inne L 20-p

Skåneägg Frigående inne L 20-p

Stjärnägg · 20 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,07 kr/st pris 61 kr
Utehönsägg Skåne M/L 10-p

Utehönsägg Skåne M/L 10-p

Stjärnägg · 10 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,97 kr/st pris 40 kr
Vardagsägg Frigående inomhus M 6-p

Vardagsägg Frigående inomhus M 6-p

Kronägg · 6 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,69 kr/st pris 22 kr
Ägg BRIS Frigående S 6-p

Ägg BRIS Frigående S 6-p

Kronägg · 6 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,53 kr/st pris 21 kr
Ägg Bruna Frigående 10-p

Ägg Bruna Frigående 10-p

Stjärnägg · 10 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,78 kr/st pris 38 kr
Ägg Frigående 15-p

Ägg Frigående 15-p

Stjärnägg · 15 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 2,83 kr/st pris 42 kr
Ägg Frigående Ekologiska M/L 15-p

Ägg Frigående Ekologiska M/L 15-p

Kronägg · 15 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 4,29 kr/st pris 64 kr
Ägg Frigående inomhus Extra stora 10-p

Ägg Frigående inomhus Extra stora 10-p

Kronägg · 10 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 4,32 kr/st pris 43 kr
Ägg Frigående inomhus L 12-p Skåneägg

Ägg Frigående inomhus L 12-p Skåneägg

Stjärnägg · 12 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,54 kr/st pris 42 kr
Ägg Frigående inomhus M/L 30-p

Ägg Frigående inomhus M/L 30-p

Kronägg · 30 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 2,90 kr/st pris 87 kr
Ägg Frigående M/L 20-p

Ägg Frigående M/L 20-p

Kronägg · 20 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 2,95 kr/st pris 59 kr
Ägg Frigående utomhus M/L 10-p

Ägg Frigående utomhus M/L 10-p

Kronägg · 10 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,94 kr/st pris 39 kr
Ägg Guldgula M/L 10-p

Ägg Guldgula M/L 10-p

Kronägg · 10 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,94 kr/st pris 39 kr
Ägg M Frigående inomhus 15-p

Ägg M Frigående inomhus 15-p

Kronägg · 15 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 2,73 kr/st pris 41 kr
Ägg M/L Ekologiska 10-p

Ägg M/L Ekologiska 10-p

Kronägg · 10 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 4,51 kr/st pris 45 kr
Ägg M/L Ekologiska 6-p

Ägg M/L Ekologiska 6-p

Kronägg · 6 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 4,79 kr/st pris 29 kr
Ägg S/M/L 6-p frigående

Ägg S/M/L 6-p frigående

ICA Basic · 6 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,03 kr/st pris 18 kr
Ägg Skåne Frigående 10-p

Ägg Skåne Frigående 10-p

Stjärnägg · 10 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,11 kr/st pris 31 kr
Ägg Skåne Frigående 6-p

Ägg Skåne Frigående 6-p

Stjärnägg · 6 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 3,77 kr/st pris 23 kr
Ägg Small 15-p

Ägg Small 15-p

Stjärnägg · 15 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 2,52 kr/st pris 38 kr
Äggvita Pastöriserad flytande

Äggvita Pastöriserad flytande

Kronägg · 1000 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Tyck till