Primat

Godis på ICA Kvantum Eslöv

604 varor · sida 1 av 7 · Hela sortimentet · Butikssidan

After Eight

After Eight

Nestle · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 252 kr/kg pris 50 kr
After Eight

After Eight

Nestle · 400 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 196 kr/kg pris 78 kr
After Eight Caramel

After Eight Caramel

Nestle · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 238 kr/kg pris 48 kr
After Eight Orange

After Eight Orange

Nestle · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 238 kr/kg pris 48 kr
After Eight Raspberry

After Eight Raspberry

Nestle · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 238 kr/kg pris 48 kr
Bajadera Nougat

Bajadera Nougat

Kras · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 353 kr/kg pris 71 kr
Banan Choklad

Banan Choklad

Stark · 125 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 119 kr/kg pris 15 kr
Barnsnacks Fruity gummies strawberry 3år

Barnsnacks Fruity gummies strawberry 3år

Goodies · 17 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 662 kr/kg pris 11 kr
Bilar Fruktkombi

Bilar Fruktkombi

Ahlgrens Bilar · 140 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 86 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Bilar Sursockrade

Bilar Sursockrade

Ahlgrens Bilar · 130 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 92 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Björnar Söta

Björnar Söta

Cloetta · 32 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 220 kr/kg pris 7 kr
Bouchéer Elefant Cote d´Or

Bouchéer Elefant Cote d´Or

Cote d Or · 25 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 355 kr/kg pris 9 kr
Bronhi Original

Bronhi Original

Kras · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 120 kr/kg pris 12 kr
BUD STRUT HJÄRTA Kärleksstr 54%

BUD STRUT HJÄRTA Kärleksstr 54%

Malmö Chokladfabrik · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 763 kr/kg pris 69 kr
Caramel Milk Choco

Caramel Milk Choco

Treatville · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 132 kr/kg pris 13 kr
Center

Center

Cloetta · 78 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 198 kr/kg pris 15 kr
Center Dubbel

Center Dubbel

Cloetta · 50 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 215 kr/kg pris 11 kr
Choco Crunch

Choco Crunch

Olw · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 346 kr/kg pris 31 kr
Choklad & Havssalt 42%

Choklad & Havssalt 42%

Malmö Chokladfabrik · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 736 kr/kg pris 66 kr
Choklad Apelsin & Ingefära 63%

Choklad Apelsin & Ingefära 63%

Malmö Chokladfabrik · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 736 kr/kg pris 66 kr
Choklad Ask Guld

Choklad Ask Guld

Anthon Berg · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 478 kr/kg pris 96 kr
Choklad Big taste Japp Peanut caramel

Choklad Big taste Japp Peanut caramel

Marabou · 276 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 158 kr/kg pris 44 kr
Choklad Bilar Polly

Choklad Bilar Polly

Cloetta · 150 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 190 kr/kg pris 29 kr
Choklad Blond Havssalt

Choklad Blond Havssalt

ICA Selection · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 242 kr/kg pris 24 kr
Choklad Bridge Original

Choklad Bridge Original

Cloetta · 180 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 159 kr/kg pris 29 kr
Choklad Co-Co Dubbel

Choklad Co-Co Dubbel

Marabou · 60 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 208 kr/kg pris 12 kr
Choklad Daim Bites

Choklad Daim Bites

Marabou · 145 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 276 kr/kg pris 40 kr
Choklad Dubbel nougat

Choklad Dubbel nougat

Marabou · 43 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 290 kr/kg pris 12 kr
Choklad Excellence Fusion 70% Milk

Choklad Excellence Fusion 70% Milk

Lindt · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 421 kr/kg pris 42 kr
Choklad Excellence Fusion 85% Milk Salt

Choklad Excellence Fusion 85% Milk Salt

Lindt · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 421 kr/kg pris 42 kr
Choklad Excellence Lemon ginger

Choklad Excellence Lemon ginger

Lindt · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 421 kr/kg pris 42 kr
Choklad hjärta

Choklad hjärta

Lindt · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 592 kr/kg pris 118 kr
Choklad Kaffekross 55%

Choklad Kaffekross 55%

Malmö Chokladfabrik · 80 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 757 kr/kg pris 61 kr
Choklad Lindor Cornet Assorted Blue

Choklad Lindor Cornet Assorted Blue

Lindt · 337 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 396 kr/kg pris 133 kr
Choklad Lindor Dark Mint

Choklad Lindor Dark Mint

Lindt · 137 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 397 kr/kg pris 54 kr
Choklad Masterpieces

Choklad Masterpieces

Lindt · 350 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 798 kr/kg pris 279 kr
Choklad Mini bag

Choklad Mini bag

Snickers · 333 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 147 kr/kg pris 49 kr
Choklad Mini bag

Choklad Mini bag

Twix · 333 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 147 kr/kg pris 49 kr
Choklad Mjölk

Choklad Mjölk

Tony's Chocolonely · 180 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 273 kr/kg pris 49 kr
Choklad Mörk 74%

Choklad Mörk 74%

ICA Selection · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 242 kr/kg pris 24 kr
Choklad Mörk Utan Tillsatt Socker SureTaste

Choklad Mörk Utan Tillsatt Socker SureTaste

Sure Taste · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 525 kr/kg pris 47 kr
Choklad Peru 85%

Choklad Peru 85%

Malmö Chokladfabrik · 80 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 733 kr/kg pris 59 kr
Choklad Pigall Dubbel

Choklad Pigall Dubbel

Marabou · 40 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 311 kr/kg pris 12 kr
Choklad Plopp mini påse

Choklad Plopp mini påse

Cloetta · 158 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 154 kr/kg pris 24 kr
Choklad Polly Banana Split

Choklad Polly Banana Split

Cloetta · 150 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 190 kr/kg pris 29 kr
Choklad Polly Original Blå

Choklad Polly Original Blå

Cloetta · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Choklad Polly Röd

Choklad Polly Röd

Cloetta · 200 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Choklad Salt Karamell & Kardemumma 50%

Choklad Salt Karamell & Kardemumma 50%

Malmö Chokladfabrik · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 736 kr/kg pris 66 kr
Choklad Skotte Dubbel

Choklad Skotte Dubbel

Marabou · 50 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 249 kr/kg pris 12 kr
Choklad Stycksak LINDOR Salted Caramel

Choklad Stycksak LINDOR Salted Caramel

Lindt · 38 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 446 kr/kg pris 17 kr
Choklad Sverigestruten Blåbär & Hallon 50%

Choklad Sverigestruten Blåbär & Hallon 50%

Malmö Chokladfabrik · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 736 kr/kg pris 66 kr
Choklad Vegan Ljus

Choklad Vegan Ljus

Green Star · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 494 kr/kg pris 44 kr
Choklad Vegansk Sweden

Choklad Vegansk Sweden

Vegan Delights · 50 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 624 kr/kg pris 31 kr
Choklad Violet Bar

Choklad Violet Bar

Vegan Delights · 80 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 532 kr/kg pris 43 kr
Choklad Vit Utan Tillsatt Socker 90g SureTaste

Choklad Vit Utan Tillsatt Socker 90g SureTaste

Sure Taste · 0,9 st

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 53 kr/st pris 47 kr
Chokladask Aladdin

Chokladask Aladdin

Marabou · 410 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 259 kr/kg pris 106 kr
Chokladask Finest selection Röd

Chokladask Finest selection Röd

Merci · 250 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 272 kr/kg pris 68 kr
Chokladask Finest selection Röd

Chokladask Finest selection Röd

Merci · 400 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 248 kr/kg pris 99 kr
Chokladask Finest selection Röd

Chokladask Finest selection Röd

Merci · 675 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 245 kr/kg pris 166 kr
Chokladask Guld

Chokladask Guld

Anthon Berg · 400 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 410 kr/kg pris 164 kr
Chokladask Hjärtformad Guldask

Chokladask Hjärtformad Guldask

Anthon Berg · 155 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 519 kr/kg pris 80 kr
Chokladask Paradis

Chokladask Paradis

Marabou · 410 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 259 kr/kg pris 106 kr
Chokladask Praliner Champs Élysées

Chokladask Praliner Champs Élysées

Lindt · 469 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 474 kr/kg pris 222 kr
Chokladbanan Skumbanan Choklad

Chokladbanan Skumbanan Choklad

Stark · 400 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 76 kr/kg pris 31 kr
Chokladbananer Skum

Chokladbananer Skum

Aroma · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 156 kr/kg pris 16 kr
Chokladbar 2-p

Chokladbar 2-p

Mars · 70 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 201 kr/kg pris 14 kr
Chokladbar

Chokladbar

Snickers · 50 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 263 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar

Chokladbar

Twix · 50 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 263 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar

Chokladbar

Mars · 51 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 258 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar

Chokladbar

Twix · 75 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 188 kr/kg pris 14 kr
Chokladbar Choco Crush

Chokladbar Choco Crush

Nick´s · 32 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 411 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar Creamy Peanut

Chokladbar Creamy Peanut

Snickers · 36,5 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 360 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar Creamy Peanut butter 54,75g

Chokladbar Creamy Peanut butter 54,75g

Snickers · 54,8 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 257 kr/kg pris 14 kr
Chokladbar Crunchy Caramel

Chokladbar Crunchy Caramel

Nick´s · 28 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 470 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar Dumle Crispy Twins

Chokladbar Dumle Crispy Twins

Fazer · 40 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Chokladbar Hazelnut

Chokladbar Hazelnut

Twix · 46 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 278 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar King Size

Chokladbar King Size

Tupla · 85 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 198 kr/kg pris 17 kr
Chokladbar Kingsize

Chokladbar Kingsize

Snickers · 75 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 188 kr/kg pris 14 kr
Chokladbar Kokos

Chokladbar Kokos

Bounty · 57 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 231 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar Lion

Chokladbar Lion

Nestle · 42 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 259 kr/kg pris 11 kr
Chokladbar Maxi

Chokladbar Maxi

Tupla · 50 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 240 kr/kg pris 12 kr
Chokladbar Mjölkchoklad Hasselnöt

Chokladbar Mjölkchoklad Hasselnöt

Lindt · 35 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 538 kr/kg pris 19 kr
Chokladbar Peanuts n' Fudge

Chokladbar Peanuts n' Fudge

Nick´s · 40 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 329 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar Salty Caramel

Chokladbar Salty Caramel

Smash · 40 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 330 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar Salty Corn

Chokladbar Salty Corn

Tupla · 48 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 250 kr/kg pris 12 kr
Chokladbar vit

Chokladbar vit

Twix · 46 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 287 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar White Nougat

Chokladbar White Nougat

Tupla · 48 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 250 kr/kg pris 12 kr
Chokladbit LINDOR Apelsin Choklad

Chokladbit LINDOR Apelsin Choklad

Lindt · 38 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 446 kr/kg pris 17 kr
Chokladbit LINDOR Mjölkchoklad

Chokladbit LINDOR Mjölkchoklad

Lindt · 38 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 446 kr/kg pris 17 kr
Chokladdoppad torkad frukt Peach Chocolate

Chokladdoppad torkad frukt Peach Chocolate

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 396 kr/kg pris 40 kr
Chokladgåva Hjärta

Chokladgåva Hjärta

Marabou · 165 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 412 kr/kg pris 68 kr
Chokladkaka Apelsinkrokant

Chokladkaka Apelsinkrokant

Marabou · 160 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 155 kr/kg pris 25 kr
Chokladkaka Biscoff

Chokladkaka Biscoff

Marabou · 160 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 155 kr/kg pris 25 kr
Chokladkaka Biscoff

Chokladkaka Biscoff

Marabou · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 256 kr/kg pris 23 kr
Chokladkaka Black Saltlakrits

Chokladkaka Black Saltlakrits

Marabou · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 214 kr/kg pris 19 kr
Chokladkaka Caramelized almonds

Chokladkaka Caramelized almonds

Ritter · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 258 kr/kg pris 26 kr
Chokladkaka Cocoa Mousse

Chokladkaka Cocoa Mousse

Ritter · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 258 kr/kg pris 26 kr
Chokladkaka Daim

Chokladkaka Daim

Marabou · 160 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 155 kr/kg pris 25 kr
Chokladkaka Daim

Chokladkaka Daim

Marabou · 90 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 214 kr/kg pris 19 kr
Chokladkaka Dark Almond Orange

Chokladkaka Dark Almond Orange

Ritter · 100 g

ICA Kvantum Eslöv

jämförpris 258 kr/kg pris 26 kr
Tyck till