Primat

Övrigt fryst på ICA Kvantum Falkenberg

28 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 207 kr/kg pris 8 kr
Chokladfondant Fryst 2-p

Chokladfondant Fryst 2-p

ICA · 140 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 262 kr/kg pris 37 kr
Croissanter

Croissanter

ICA · 330 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 106 kr/kg pris 35 kr
Croissanter 8-p

Croissanter 8-p

Hatting · 480 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 88 kr/kg pris 42 kr
Croissants Deg 6-p

Croissants Deg 6-p

Danerolles · 240 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 89 kr/kg pris 21 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 207 kr/kg pris 8 kr
Fiber toast Glutenfritt

Fiber toast Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 75 kr/kg pris 37 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 35 kr/kg pris 16 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 207 kr/kg pris 8 kr
Gyozadeg

Gyozadeg

Cham · 300 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 109 kr/kg pris 33 kr
Ingefära hackad fryst

Ingefära hackad fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 207 kr/kg pris 8 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 207 kr/kg pris 8 kr
Kärleksmums kladdkaka

Kärleksmums kladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 101 kr/kg pris 40 kr
Mandeltårta Crunchy Daim orange

Mandeltårta Crunchy Daim orange

Almondy · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 134 kr/kg pris 32 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 207 kr/kg pris 8 kr
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 254 kr/kg pris 46 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 235 kr/kg pris 47 kr
Pizzabotten På Svensk Vitkål Fryst 2-pack 300g

Pizzabotten På Svensk Vitkål Fryst 2-pack 300g

FOR REAL! FOODS · 240 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 236 kr/kg pris 57 kr
Pizzadeg Surdeg

Pizzadeg Surdeg

POP! Bakery · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 79 kr/kg pris 32 kr
Ramslök

Ramslök

ICA · 40 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 207 kr/kg pris 8 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 251 kr/kg pris 13 kr
Småbröd Solfrön Glutenfri 4-p

Småbröd Solfrön Glutenfri 4-p

ICA · 260 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 107 kr/kg pris 28 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 71 kr/kg pris 32 kr
Stenugnsbakat tunnbröd Glutenfri

Stenugnsbakat tunnbröd Glutenfri

Moilas · 210 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 214 kr/kg pris 45 kr
Tekaka Glutenfri Fryst

Tekaka Glutenfri Fryst

Fria · 220 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 150 kr/kg pris 33 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 279 kr/kg pris 13 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 84 kr/kg pris 34 kr
Tyck till