Primat

Färdigmat på ICA Kvantum Falkenberg

191 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 123 kr/kg pris 22 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 138 kr/kg pris 24 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 138 kr/kg pris 24 kr
Bönor med korv Tomatsås

Bönor med korv Tomatsås

Gospodarstwa · 500 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 48 kr/kg pris 24 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 192 kr/kg pris 52 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 77 kr/kg pris 15 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 24 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 91 kr/kg pris 36 kr
Coleslaw Mild

Coleslaw Mild

Korvpojkarna · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Cordon bleu medaljong

Cordon bleu medaljong

Scan · 450 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Cornslaw Smokey

Cornslaw Smokey

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 24 kr
Curry Noodles Paneng Curry

Curry Noodles Paneng Curry

Santa Maria · 85 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 217 kr/kg pris 18 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Fisksoppa

Fisksoppa

ICA · 475 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 94 kr/kg pris 44 kr
Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Rana · 280 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 134 kr/kg pris 37 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 106 kr/kg pris 42 kr
Färdigmat Kyckling Röd curry

Färdigmat Kyckling Röd curry

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 165 kr/kg pris 66 kr
Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 165 kr/kg pris 66 kr
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 118 kr/kg pris 42 kr
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 42 kr
Färdigmat Penne Kantarell

Färdigmat Penne Kantarell

ICA · 300 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 152 kr/kg pris 64 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

ICA · 300 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 118 kr/kg pris 42 kr
Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

ICA · 300 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Färsk Pasta Fylld Gnocchi Vitlök Mozzarella

Färsk Pasta Fylld Gnocchi Vitlök Mozzarella

Rana · 280 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 134 kr/kg pris 38 kr
Grillade kamben ca

Grillade kamben ca

Ica · 500 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Grillade kycklingben ca 6-7 st

Grillade kycklingben ca 6-7 st

Butiksunikt · 600 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 94 kr/kg pris 56 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 26 kr/l pris 20 kr
Gubbröra

Gubbröra

ICA · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 122 kr/kg pris 24 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 475 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 61 kr/kg pris 31 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 60 kr/kg pris 12 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 184 kr/kg pris 51 kr
Indisk Masalasoppa

Indisk Masalasoppa

Felix · 475 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 93 kr/kg pris 44 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr
Jordärtskockssoppa med bitar

Jordärtskockssoppa med bitar

ICA · 475 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Kalkonköttbullar

Kalkonköttbullar

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 148 kr/kg pris 59 kr
Kebabspett Färska

Kebabspett Färska

ICA · 360 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 173 kr/kg pris 62 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 184 kr/kg pris 51 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 78 kr/kg pris 34 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 56 kr/kg pris 70 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 112 kr/kg pris 25 kr
Kroppkakor Ölands 3-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Ölands 3-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 63 kr/kg pris 19 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 52 kr/kg pris 26 kr
Kyckling Morotssoppa

Kyckling Morotssoppa

Felix · 475 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 93 kr/kg pris 44 kr
Kyckling och Morotssoppa

Kyckling och Morotssoppa

ICA · 475 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 79 kr/kg pris 38 kr
Kyckling/Curry baguette

Kyckling/Curry baguette

350 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 149 kr/kg pris 52 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 95 kr/kg pris 47 kr
Kycklingsallad

Kycklingsallad

1 st

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kåldolmar i tomatsås

Kåldolmar i tomatsås

Kuchnia Staropolska · 700 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 51 kr/kg pris 35 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 145 kr/kg pris 65 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 125 kr/kg pris 62 kr
Köttbullsbaguette

Köttbullsbaguette

0,35 st

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 149 kr/st pris 52 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 44 kr/l pris 26 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 35 kr/l pris 35 kr
Lax & Ostburgare Färska Miljömärkt

Lax & Ostburgare Färska Miljömärkt

ICA · 220 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 179 kr/kg pris 39 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Lunchsallad 880g

Lunchsallad 880g

Rolnik · 430 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 53 kr/kg pris 23 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 105 kr/kg pris 27 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 101 kr/kg pris 27 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 38 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Noodles Teriyaki

Noodles Teriyaki

Santa Maria · 85 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 217 kr/kg pris 18 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 232 kr/kg pris 21 kr
Ost & Skinkbaguette

Ost & Skinkbaguette

225 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 168 kr/kg pris 38 kr
Ost & Skinkfralla ljus

Ost & Skinkfralla ljus

130 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 182 kr/kg pris 24 kr
Ostfralla grov

Ostfralla grov

1000 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 24 kr/kg pris 24 kr
Oxgulasch

Oxgulasch

Podravka · 300 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 137 kr/kg pris 41 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 50 kr/kg pris 24 kr
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 122 kr/kg pris 29 kr
Pannkakor Mums

Pannkakor Mums

POP! Bakery · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 124 kr/kg pris 25 kr
Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 163 kr/kg pris 41 kr
Pasta Cup Carbonara

Pasta Cup Carbonara

ICA · 70 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 209 kr/kg pris 15 kr
Pasta Cup Tomat och Mozzarella

Pasta Cup Tomat och Mozzarella

ICA · 70 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 209 kr/kg pris 15 kr
Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 163 kr/kg pris 41 kr
Pasta Mezze Lune Karl-johansvamp Färsk

Pasta Mezze Lune Karl-johansvamp Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 163 kr/kg pris 41 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 276 kr/kg pris 17 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 263 kr/kg pris 17 kr
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 267 kr/kg pris 17 kr
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

ICA · 500 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 245 kr/kg pris 17 kr
Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 245 kr/kg pris 17 kr
Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 245 kr/kg pris 17 kr
Pepparbiff Färsk

Pepparbiff Färsk

ICA · 300 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 288 kr/kg pris 86 kr
Pinsa

Pinsa

ICA · 230 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 87 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Pitepalt

Pitepalt

Piteortens chark · 840 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 63 kr/kg pris 53 kr
Pizza Hawaii

Pizza Hawaii

ICA · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 117 kr/kg pris 47 kr
Pizza Kebab

Pizza Kebab

ICA · 400 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 117 kr/kg pris 47 kr
Pizzasallad

Pizzasallad

ICA · 200 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 76 kr/kg pris 23 kr
Potatisgnocchi Färsk

Potatisgnocchi Färsk

Rana · 500 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 65 kr/kg pris 32 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Kvantum Falkenberg

jämförpris 31 kr/kg pris 61 kr
Tyck till