Primat

Skinka på ICA Kvantum Filipstad

42 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Skinka

Basturökt Skinka

Hissas Basturökeri · 100 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Coppa

Coppa

ICA · 70 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 464 kr/kg pris 32 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 147 kr/kg pris 29 kr
Gästabudskinka Rökt ca 3,3kg

Gästabudskinka Rökt ca 3,3kg

Brödernas · 1000 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 265 kr/kg pris 265 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 365 kr/kg pris 37 kr
Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 224 kr/kg pris 34 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 232 kr/kg pris 28 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 216 kr/kg pris 43 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 182 kr/kg pris 36 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 261 kr/kg pris 26 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Lomo Lufttorkad

Lomo Lufttorkad

ICA · 100 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 386 kr/kg pris 39 kr
Lufttorkad skinka

Lufttorkad skinka

Grilstad · 100 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 411 kr/kg pris 41 kr
Lufttorkad skinka Lomo Iberico

Lufttorkad skinka Lomo Iberico

ICA Selection · 80 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 800 kr/kg pris 64 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 198 kr/kg pris 24 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 501 kr/kg pris 60 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 325 kr/kg pris 29 kr
Schwarzwalderskinka i skivor ca

Schwarzwalderskinka i skivor ca

Adler · 14 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 425 kr/kg pris 6 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 267 kr/kg pris 28 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 267 kr/kg pris 28 kr
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 267 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Källarrökt i skivor ca

Skinka Källarrökt i skivor ca

Scan · 14 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 320 kr/kg pris 4,48 kr
Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Negroni · 85 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 471 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 689 kr/kg pris 48 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma DOP

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma DOP

Beretta · 70 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 709 kr/kg pris 50 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Negroni · 85 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 471 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 136 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 261 kr/kg pris 26 kr
Västkustgrillad Skinka ca 2,1kg

Västkustgrillad Skinka ca 2,1kg

Brödernas · 2,1 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 305 kr/kg pris 0,64 kr
Tyck till