Primat

Trädgård på ICA Kvantum Filipstad

144 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Aster Enkel blandade färger 1-p

Aster Enkel blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Avskräckare MR50

Avskräckare MR50

Silverline · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 419 kr/st pris 419 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 11 kr/st pris 56 kr
Basilika, Loki, Grön, Organic

Basilika, Loki, Grön, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 2,33 kr/l pris 35 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 6 kr/l pris 23 kr
Blomsterpinne 50cm

Blomsterpinne 50cm

10 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 2,50 kr/st pris 25 kr
Blåklint Tall double 1-p

Blåklint Tall double 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Broccoli Calabrese Natalino 1-p

Broccoli Calabrese Natalino 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 150 kr/st pris 150 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 23 kr/st pris 70 kr
Bukett Amoria 50cm

Bukett Amoria 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 290 kr/st pris 290 kr
Bukett Serena 50cm

Bukett Serena 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 270 kr/st pris 270 kr
Böna Blomster Preisgewinner 1-p

Böna Blomster Preisgewinner 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Böna Maxi Organic 1-p

Böna Maxi Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Böna Skär Admires 1-p

Böna Skär Admires 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Böna Störbryt Markant Organic 1-p

Böna Störbryt Markant Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Böna Vax Kinghorn Wax 1-p

Böna Vax Kinghorn Wax 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Chilipeppar Wasetlandse Lange Rode 1-p

Chilipeppar Wasetlandse Lange Rode 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Dill Gold Crown Organic 1-p

Dill Gold Crown Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Doroteablomma Stor 1-p

Doroteablomma Stor 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Eterneller Mix 1-p

Eterneller Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Fat Botanica Grå 26cm

Fat Botanica Grå 26cm

Orthex · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Fiberkruka 8cm rund

Fiberkruka 8cm rund

ICA · 12 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 3 kr/st pris 36 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 5 kr/st pris 42 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 6 kr/st pris 26 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Fågelmatare Kåtan

Fågelmatare Kåtan

Hammarplast · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 136 kr/st pris 136 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 353 kr/l pris 106 kr
Gurka Frilands Profi F1 Organic 1-p

Gurka Frilands Profi F1 Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Gurka, Frilands, Sonja, Organic

Gurka, Frilands, Sonja, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 56 kr/st pris 56 kr
Gurka, Kruka, Kaikura F1, Organic

Gurka, Kruka, Kaikura F1, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 57 kr/st pris 57 kr
Gyllenbär Organic 1-p

Gyllenbär Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 5 kr/l pris 27 kr
Insektsblommor Organic 1-p

Insektsblommor Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Kalanchoe 10,5 cm vit

Kalanchoe 10,5 cm vit

ICA · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe 10,5cm cerise

Kalanchoe 10,5cm cerise

ICA · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Koriander Marino Organic 1-p

Koriander Marino Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Kruka mini 7cm

Kruka mini 7cm

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Kruka Klassisk 13,5cm Halvpall Mixade färger

Kruka Klassisk 13,5cm Halvpall Mixade färger

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka mini mix vit

Kruka mini mix vit

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Kruka svart 13,5cm

Kruka svart 13,5cm

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Krysantemum 11cm SE vit

Krysantemum 11cm SE vit

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 20 kr/st pris 60 kr
Kålrot Champion Purple Top 1-p

Kålrot Champion Purple Top 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 10 kr/l pris 40 kr
Ljung Erica Beauty Queen 17 cm

Ljung Erica Beauty Queen 17 cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 160 kr/st pris 160 kr
Ljung Mosaica 23 cm

Ljung Mosaica 23 cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 230 kr/st pris 230 kr
Lobelia Kant Emperor William 1-p

Lobelia Kant Emperor William 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Luktärt Royal Blue 1-p

Luktärt Royal Blue 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Lök, Pip, Long White Ishiku, såband

Lök, Pip, Long White Ishiku, såband

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 47 kr/st pris 47 kr
Lök, Pip, Long White Ishikura

Lök, Pip, Long White Ishikura

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Majs Golden Bantam Organic 1-p

Majs Golden Bantam Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Minispade Plåt

Minispade Plåt

Nyby · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Monstera 14cm kruka Höjd 50cm

Monstera 14cm kruka Höjd 50cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Morot Sommar Berlicum 2 Organic 1-p

Morot Sommar Berlicum 2 Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Murgröna 10,5 cm

Murgröna 10,5 cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 9 kr/st pris 19 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 56 kr/st pris 113 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 520 kr/kg pris 130 kr
Novemberkaktus 12cm Rosa Bandet

Novemberkaktus 12cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 1,10 kr/st pris 33 kr
Näringspinnar Orkidé 30-p Garden

Näringspinnar Orkidé 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 1,10 kr/st pris 33 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 1,10 kr/st pris 33 kr
Oasis 1-p

Oasis 1-p

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Oregano Kungsmynta Organic 1-p

Oregano Kungsmynta Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 13 kr/l pris 51 kr
Orkidénäring

Orkidénäring

Blomstra · 300 ml

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 167 kr/l pris 50 kr
Paprika Olly FI Organic 1-p

Paprika Olly FI Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 120 kr/st pris 120 kr
Pensé Florist strain 1-p

Pensé Florist strain 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Pensé Hiemalis tidig mix

Pensé Hiemalis tidig mix

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Persilja Giganante Italia Organic 1-p

Persilja Giganante Italia Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Persilja Mosskrusig Grüne Perle Organic

Persilja Mosskrusig Grüne Perle Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Plantjord Garden

Plantjord Garden

ICA · 40000 ml

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 0,87 kr/l pris 35 kr Extrapris
Plastfat Grå 12cm

Plastfat Grå 12cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 9 kr/st pris 9 kr
Plastfat Grå 14cm

Plastfat Grå 14cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 12 kr/st pris 12 kr
Plastfat grå 18cm

Plastfat grå 18cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Plastfat gtå 24cm

Plastfat gtå 24cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Plastkruka 9x9cm

Plastkruka 9x9cm

ICA · 20 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 3 kr/st pris 60 kr
Plastkruka Grå 12cm

Plastkruka Grå 12cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 12 kr/st pris 12 kr
Plastkruka grå 14cm

Plastkruka grå 14cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Plastkruka Grå 16cm

Plastkruka Grå 16cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Plastkruka Grå 18cm

Plastkruka Grå 18cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Plastkruka grå 24cm

Plastkruka grå 24cm

1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Pysslingkrage Vit 1-p

Pysslingkrage Vit 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Regnmätare

Regnmätare

Nyby · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 56 kr/st pris 56 kr
Ringblomma Pacifi 1-p

Ringblomma Pacifi 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Rosor 10-p 35cm varierande färger

Rosor 10-p 35cm varierande färger

ICA · 10 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 7 kr/st pris 70 kr
Rosor 10-p 40cm Fairtrade blandade färger i buketten

Rosor 10-p 40cm Fairtrade blandade färger i buketten

ICA · 10 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 10 kr/st pris 100 kr
Rova, Maj-, Snowball

Rova, Maj-, Snowball

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Ruccola Sandsenap Organic 1-p

Ruccola Sandsenap Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Rädisa Flamboyant 2 Organic 1-p

Rädisa Flamboyant 2 Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Rädisa Saxa 2 Organic 1-p

Rädisa Saxa 2 Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Filipstad

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Tyck till