Primat

Leksaker på ICA Kvantum Hjertberg

73 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Badkarsbåtar 3-p Simba

Badkarsbåtar 3-p Simba

ABC Simba · 3 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 12 kr/st pris 36 kr
Ballong hj konf bl

Ballong hj konf bl

Happy Party · 4 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 12 kr/st pris 50 kr
Ballong konfetti hjärtan 4-p

Ballong konfetti hjärtan 4-p

Happy Party · 4 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 12 kr/st pris 50 kr
Ballong med stjärnor 6-p

Ballong med stjärnor 6-p

Happy Party · 6 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 6 kr/st pris 36 kr
Ballong mix färger 20-p

Ballong mix färger 20-p

Happy Party · 20 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 1,65 kr/st pris 33 kr
Ballong pastell

Ballong pastell

Happy Party · 8 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 3,24 kr/st pris 26 kr
Bamse Aktivitetsspel

Bamse Aktivitetsspel

Kärnan · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Bil 1-p

Bil 1-p

Hot Wheels · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr Extrapris
Bil Mercedes Squeezy 11cm

Bil Mercedes Squeezy 11cm

ABC · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Bil Midnight Racer 14cm

Bil Midnight Racer 14cm

Dickie Toys · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Bilar 5-p

Bilar 5-p

Hot Wheels · 5 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 28 kr/st pris 139 kr
Bilar SOS Team 3-p 15,5cm

Bilar SOS Team 3-p 15,5cm

Dickie Toys · 3 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 66 kr/st pris 199 kr
Bilspegel

Bilspegel

Babblarna · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Bithand/bitfot 1-p

Bithand/bitfot 1-p

Munchkin · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Blåsbubblekoncentrat

Blåsbubblekoncentrat

Toyrock Summer · 3000 ml

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 23 kr/l pris 70 kr
Blåsbubblor Animal 60ml 1-p

Blåsbubblor Animal 60ml 1-p

Dulcop · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr Extrapris
Blåsbubblor Unicorn

Blåsbubblor Unicorn

Dulcop · 60 ml

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 125 kr/l pris 8 kr Extrapris
Blåsutrullar

Blåsutrullar

Happy Party · 4 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 7 kr/st pris 30 kr
Boll 14cm

Boll 14cm

Togu · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 56 kr/st pris 56 kr
Charadspelet för barn - resespel

Charadspelet för barn - resespel

Tactic · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 131 kr/st pris 131 kr
Craft Factory

Craft Factory

Sense · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Fibepennor Suddbara 10-p

Fibepennor Suddbara 10-p

Carioca · 10 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 7 kr/st pris 70 kr
Folieb guld 2 100cm

Folieb guld 2 100cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Folieb guld 5 100cm

Folieb guld 5 100cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Folieb guld 9 100cm

Folieb guld 9 100cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Folieb krona princ

Folieb krona princ

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Folieb silv 5 100cm

Folieb silv 5 100cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Formula Racer set

Formula Racer set

Dickie Toys · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 91 kr/st pris 91 kr
Fransgardin Guld

Fransgardin Guld

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Gatukritor 6-p

Gatukritor 6-p

Simba · 6 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 2,48 kr/st pris 15 kr
Hink 2L 1-p I´m green

Hink 2L 1-p I´m green

Nyby · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Hink

Hink

Nyby · 2000 ml

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 15 kr/l pris 30 kr
Konfettiballong silv/guld/sv

Konfettiballong silv/guld/sv

Happy Party · 4 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 12 kr/st pris 50 kr
Kortlek

Kortlek

Tactic · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Kortspel Alfapet

Kortspel Alfapet

Alga · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Kortspel Musse & Helium

Kortspel Musse & Helium

Alga · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Kortspel Svarte Petter

Kortspel Svarte Petter

Kärnan · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Kortspel Uno

Kortspel Uno

Mattel · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Tanter med Bingo och Bluey 11216

Tanter med Bingo och Bluey 11216

LEGO Bluey · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 183 kr/st pris 183 kr
4-hjulsdriven terrängbil för bergskörning 60447

4-hjulsdriven terrängbil för bergskörning 60447

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 269 kr/st pris 269 kr
Brandräddningshelikopter 60411

Brandräddningshelikopter 60411

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
F1 Williams Racing & Haas F1 racerbilar 60464

F1 Williams Racing & Haas F1 racerbilar 60464

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Gul taxi 60487

Gul taxi 60487

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Polisbil 60312

Polisbil 60312

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Polisens motorcykeljakt 60455

Polisens motorcykeljakt 60455

LEGO City · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 115 kr/st pris 115 kr
Pizzabil 42694

Pizzabil 42694

LEGO Friends · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 183 kr/st pris 183 kr
Leklera 1-p

Leklera 1-p

Kärnan · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr Extrapris
Leklera 6-p

Leklera 6-p

Kärnan · 6 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 8 kr/st pris 50 kr
Lättlera 24-p

Lättlera 24-p

Playbox · 24 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 7 kr/st pris 175 kr
Lättlera Pastell 6-p

Lättlera Pastell 6-p

Playbox · 6 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 10 kr/st pris 60 kr
Mjukis Enhörning 26cm

Mjukis Enhörning 26cm

Teddykompaniet · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Mjukisdjur 25 cm

Mjukisdjur 25 cm

Bamse · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 209 kr/st pris 209 kr
Mjukisdjur Bolibompadraken 25cm Teddykompaniet

Mjukisdjur Bolibompadraken 25cm Teddykompaniet

Bolibompa · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Mjukisdjur Kanin Maja Grå 27cm

Mjukisdjur Kanin Maja Grå 27cm

Teddykompaniet · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Partyhatt vit/guld

Partyhatt vit/guld

Happy Party · 8 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 5 kr/st pris 43 kr
Penslar 6-p

Penslar 6-p

Sense · 6 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 6 kr/st pris 35 kr
Plockepinn

Plockepinn

Mikado · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Plyshleksak Hund 1-p

Plyshleksak Hund 1-p

Best friend · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr
Polismotorcykel 17cm

Polismotorcykel 17cm

Dickie Toys · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 168 kr/st pris 168 kr
Pussel Babblarna 6 bitar

Pussel Babblarna 6 bitar

Kärnan · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 115 kr/st pris 115 kr
Pussel Bamse Jubileum 15bitar

Pussel Bamse Jubileum 15bitar

Kärnan · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Pussel Hot Wheels 30 bitar

Pussel Hot Wheels 30 bitar

Kärnan · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 132 kr/st pris 132 kr
Resespel Familje Alias

Resespel Familje Alias

Tactic · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 131 kr/st pris 131 kr
Serpentiner blå

Serpentiner blå

Happy Party · 2 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 13 kr/st pris 26 kr
Serpentiner rosa

Serpentiner rosa

Happy Party · 2 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 13 kr/st pris 26 kr
Skip-Bo kortspel

Skip-Bo kortspel

Mattel · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Spel Sequence plåtask

Spel Sequence plåtask

Goliath · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Spel UNO Express

Spel UNO Express

Mattel · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Spel Vildkatten

Spel Vildkatten

Educa · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 339 kr/st pris 339 kr
Spel Yatzy Barn

Spel Yatzy Barn

Kärnan · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 67 kr/st pris 67 kr
Tomte Nils polyresin 14cm

Tomte Nils polyresin 14cm

Festive · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Uppdragbara baddjur 1-p

Uppdragbara baddjur 1-p

ABC Simba · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 67 kr/st pris 67 kr
Yatzy

Yatzy

Tactic · 1 st

ICA Kvantum Hjertberg

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Tyck till