Primat

Färsk fisk på ICA Maxi Erikslund

30 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Clarias ryggbit

Clarias ryggbit

Gårdsfisk · 250 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 215 kr/kg pris 54 kr
Fjällrödingfilé Färsk Miljömärkt

Fjällrödingfilé Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 280 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 400 kr/kg pris 112 kr
Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

ICA · 400 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 300 kr/kg pris 120 kr
Krabba ca Gott Liv

Krabba ca Gott Liv

ICA · 600 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 193 kr/kg pris 116 kr
Laxburgare

Laxburgare

ICA · 220 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 172 kr/kg pris 38 kr
Laxburgare Färska Miljömärkt

Laxburgare Färska Miljömärkt

ICA · 220 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 176 kr/kg pris 39 kr
Laxfile Färsk Hel Sida ca

Laxfile Färsk Hel Sida ca

Matgard · 1000 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 245 kr/kg pris 245 kr
Laxfilé C-Trim Vakuum ca

Laxfilé C-Trim Vakuum ca

Hanssons · 1600 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 245 kr/kg pris 392 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 300 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 246 kr/kg pris 74 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 800 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 208 kr/kg pris 166 kr
Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Fröya · 180 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 668 kr/kg pris 120 kr
Laxfilé Färsk Helsida ca

Laxfilé Färsk Helsida ca

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 185 kr/kg pris 223 kr
Laxfilé Färsk helsida upptinad ca

Laxfilé Färsk helsida upptinad ca

Pacific brand · 1200 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 374 kr/kg pris 449 kr
Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Korshags · 300 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 385 kr/kg pris 115 kr
Laxfilé Färsk Mid Loin

Laxfilé Färsk Mid Loin

Fröya · 300 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 495 kr/kg pris 149 kr
Laxsida ca Miljömärkt

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 200 kr/kg pris 240 kr
Lutfisk med skinn ca

Lutfisk med skinn ca

Skärhamns · 1000 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 125 kr/kg pris 125 kr
Lutfisk Skinnfri Kvalitetslånga ca1kg ´s

Lutfisk Skinnfri Kvalitetslånga ca1kg ´s

Kosterfiskarn · 1000 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 122 kr/kg pris 122 kr
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 400 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 259 kr/kg pris 104 kr
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 700 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 257 kr/kg pris 180 kr
Regnbågslaxrom Miljömärkt

Regnbågslaxrom Miljömärkt

ICA · 50 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 1228 kr/kg pris 61 kr
Räkor kokta färska

Räkor kokta färska

ICA · 400 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 189 kr/kg pris 76 kr
Rödspätta

Rödspätta

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 328 kr/kg pris 98 kr
Strömming Färsk Stekt

Strömming Färsk Stekt

ICA · 320 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 167 kr/kg pris 53 kr
Surimi i lake

Surimi i lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 178 kr/kg pris 30 kr
Sushilax Färsk Laxloin Miljömärkt

Sushilax Färsk Laxloin Miljömärkt

ICA Asia · 180 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 578 kr/kg pris 104 kr
Tonfisk Färsk MSC

Tonfisk Färsk MSC

ICA · 260 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 382 kr/kg pris 99 kr
Tonfisk Naturell

Tonfisk Naturell

Leröy · 230 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 411 kr/kg pris 95 kr
Torskfilé

Torskfilé

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 393 kr/kg pris 118 kr
Torskrygg

Torskrygg

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Maxi Erikslund

jämförpris 438 kr/kg pris 131 kr
Tyck till