Primat

Te på ICA Vimmerby

93 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chai Latte Karamel

Chai Latte Karamel

Fredsted · 8 st

ICA Vimmerby

jämförpris 4,29 kr/st pris 34 kr
Chai Latte Krydda

Chai Latte Krydda

Fredsted · 8 st

ICA Vimmerby

jämförpris 4,29 kr/st pris 34 kr
Chai Latte Vanilj

Chai Latte Vanilj

Fredsted · 8 st

ICA Vimmerby

jämförpris 4,29 kr/st pris 34 kr
Chai te 20-p

Chai te 20-p

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,78 kr/st pris 16 kr
Classic Cinnamon spice 17-p KRAV

Classic Cinnamon spice 17-p KRAV

Yogi Tea · 17 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,37 kr/st pris 40 kr
Dryck, light Ice Tea Peach & Love

Dryck, light Ice Tea Peach & Love

Fun Light · 1000 ml

ICA Vimmerby

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Earl green te

Earl green te

Kobbs · 125 g

ICA Vimmerby

jämförpris 231 kr/kg pris 29 kr
Earl Grey 20-p

Earl Grey 20-p

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,78 kr/st pris 16 kr
Earl grey te 100-p

Earl grey te 100-p

ICA · 100 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,30 kr/st pris 30 kr
Earl grey te

Earl grey te

Kobbs · 150 g

ICA Vimmerby

jämförpris 254 kr/kg pris 38 kr
Earl grey te

Earl grey te

Twinings · 200 g

ICA Vimmerby

jämförpris 302 kr/kg pris 60 kr
Earl grey te 25-p

Earl grey te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,58 kr/st pris 40 kr
Earl grey te Ekologisk 25-p

Earl grey te Ekologisk 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,62 kr/st pris 41 kr
English breakfast te 25-p

English breakfast te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,58 kr/st pris 40 kr
Green chai 17-p KRAV

Green chai 17-p KRAV

Yogi Tea · 17 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,37 kr/st pris 40 kr
Grönt Pyramidte 20-p

Grönt Pyramidte 20-p

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,04 kr/st pris 21 kr
Grönt te & Ingefära 25-p

Grönt te & Ingefära 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,58 kr/st pris 40 kr
Grönt te Citron & ingefära 20-p

Grönt te Citron & ingefära 20-p

Friggs · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,19 kr/st pris 24 kr
Grönt te Citron 20-p

Grönt te Citron 20-p

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,78 kr/st pris 16 kr
Grönt te Citron 25-p

Grönt te Citron 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,58 kr/st pris 40 kr
Grönt te Citron Ekologisk 25-p

Grönt te Citron Ekologisk 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,62 kr/st pris 41 kr
Grönt te Earl Grey 25-p

Grönt te Earl Grey 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,58 kr/st pris 40 kr
Grönt Te Fläderkulle 17-Pack

Grönt Te Fläderkulle 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,04 kr/st pris 35 kr
Grönt te Lakrits & mynta Ekologiskt 20-p

Grönt te Lakrits & mynta Ekologiskt 20-p

ICA I love eco · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,19 kr/st pris 24 kr
Grönt te Mango & lychee 25-p

Grönt te Mango & lychee 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,58 kr/st pris 40 kr
Grönt te original 20-p KRAV

Grönt te original 20-p KRAV

Kung markatta · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,39 kr/st pris 28 kr
Grönt Te Äppellund 17-Pack

Grönt Te Äppellund 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,04 kr/st pris 35 kr
Himlagott te

Himlagott te

Kobbs · 125 g

ICA Vimmerby

jämförpris 231 kr/kg pris 29 kr
Ice Tea Peach & Love

Ice Tea Peach & Love

Fun Light · 1000 ml

ICA Vimmerby

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Ice Tea Peach

Ice Tea Peach

Pfanner · 330 ml

ICA Vimmerby

jämförpris 23 kr/l pris 8 kr
Iste Mango

Iste Mango

Lipton · 50 g

ICA Vimmerby

jämförpris 207 kr/kg pris 10 kr
Iste Peach

Iste Peach

Lipton · 50 g

ICA Vimmerby

jämförpris 207 kr/kg pris 10 kr
Kamomillte 20-p

Kamomillte 20-p

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,78 kr/st pris 16 kr
Lust & fägring te

Lust & fägring te

Kobbs · 125 g

ICA Vimmerby

jämförpris 231 kr/kg pris 29 kr
Madame grey Svart te med bergamott & apelsin Ekologisk 20-p

Madame grey Svart te med bergamott & apelsin Ekologisk 20-p

ICA I love eco · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,19 kr/st pris 24 kr
Night time te Ekologisk 20-p

Night time te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,08 kr/st pris 42 kr
Original chai te Ekologisk 20-p

Original chai te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,08 kr/st pris 42 kr
Peppermint & licorice te Ekologisk 20-p

Peppermint & licorice te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,08 kr/st pris 42 kr
Rabarber & vanilj te 20-p

Rabarber & vanilj te 20-p

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,75 kr/st pris 15 kr
Rich Earl Grey te 100-p

Rich Earl Grey te 100-p

Lipton · 100 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,39 kr/st pris 39 kr
Rooibos Pyramidte 20-p

Rooibos Pyramidte 20-p

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,04 kr/st pris 21 kr
Rooibos te Blåbär 20-p

Rooibos te Blåbär 20-p

Friggs · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,19 kr/st pris 24 kr
Skogsbär te 20-p

Skogsbär te 20-p

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,78 kr/st pris 16 kr
Svart Pyramidte Blue Fruit

Svart Pyramidte Blue Fruit

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,33 kr/st pris 27 kr
Svart Pyramidte Tropical Fruit

Svart Pyramidte Tropical Fruit

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,33 kr/st pris 27 kr
Svart Te Blåbärssnår 17-Pack

Svart Te Blåbärssnår 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,04 kr/st pris 35 kr
Svart te Ceylon 100-p

Svart te Ceylon 100-p

ICA Basic · 100 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,23 kr/st pris 23 kr
Svart Te Earl Grey

Svart Te Earl Grey

Lipton · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,83 kr/st pris 21 kr
Svart Te English Breakfast 50g

Svart Te English Breakfast 50g

Lipton · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,83 kr/st pris 21 kr
Svart Te Sommarstig 17-Pack

Svart Te Sommarstig 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,04 kr/st pris 35 kr
Svart Te Yellow label

Svart Te Yellow label

Lipton · 100 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,39 kr/st pris 39 kr
Svart Te Yellow label 25-p

Svart Te Yellow label 25-p

Lipton · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,75 kr/st pris 19 kr
Söderblom te 20-p

Söderblom te 20-p

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,78 kr/st pris 16 kr
Söderte 25-p

Söderte 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,58 kr/st pris 40 kr
Sörgårdste

Sörgårdste

Kobbs · 125 g

ICA Vimmerby

jämförpris 231 kr/kg pris 29 kr
Te Barista Matcha Plain

Te Barista Matcha Plain

Lipton · 10 st

ICA Vimmerby

jämförpris 5 kr/st pris 50 kr
Te Earl grey 100-p

Te Earl grey 100-p

Twinings · 100 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1 kr/st pris 100 kr
Te Earl grey

Te Earl grey

ICA · 150 g

ICA Vimmerby

jämförpris 177 kr/kg pris 27 kr
Te Elderberry & echinacea Ekologisk 20-p

Te Elderberry & echinacea Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,08 kr/st pris 42 kr
Te Grönt Ingefära & apelsin 20-p

Te Grönt Ingefära & apelsin 20-p

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,78 kr/st pris 16 kr
Te Kamomill Persika Ekologiskt

Te Kamomill Persika Ekologiskt

Clipper · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,77 kr/st pris 35 kr
Te Lemon&Ginger Ekologiskt

Te Lemon&Ginger Ekologiskt

Clipper · 50 g

ICA Vimmerby

jämförpris 707 kr/kg pris 35 kr
Te portion Rooibos te Mangostan

Te portion Rooibos te Mangostan

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,78 kr/st pris 16 kr
Te Pumpkin/Ginger/Orange Chai

Te Pumpkin/Ginger/Orange Chai

Yogi Tea · 17 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,36 kr/st pris 40 kr
Te Red Berries Herbal

Te Red Berries Herbal

Twinings · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,18 kr/st pris 44 kr
Te Röda bär svart te 20-p

Te Röda bär svart te 20-p

ICA I love eco · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,19 kr/st pris 24 kr
Te Snore and Peace Infusion Kamomill, lavendel & citronmeliss Ekologiskt 20-p

Te Snore and Peace Infusion Kamomill, lavendel & citronmeliss Ekologiskt 20-p

Clipper · 30 g

ICA Vimmerby

jämförpris 1178 kr/kg pris 35 kr
Te Strawberry & Mango Herbal

Te Strawberry & Mango Herbal

Twinings · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,18 kr/st pris 44 kr
Te Svart Blackcurrant Pyramid

Te Svart Blackcurrant Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,35 kr/st pris 27 kr
Te Svart Collection

Te Svart Collection

Lipton · 50 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,21 kr/st pris 60 kr
Te Svart Forest Fruit Pyramid

Te Svart Forest Fruit Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,35 kr/st pris 27 kr
Te Svart Lemon Pyramid

Te Svart Lemon Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,35 kr/st pris 27 kr
Te Svart Peach mango Pyramid

Te Svart Peach mango Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,35 kr/st pris 27 kr
Te Svart Russian Earl Grey Pyramid

Te Svart Russian Earl Grey Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,35 kr/st pris 27 kr
Te Svart Vanilla Caramel Pyramid

Te Svart Vanilla Caramel Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,35 kr/st pris 27 kr
Te Svartvinbär 20-p

Te Svartvinbär 20-p

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,78 kr/st pris 16 kr
Te svartvinbär 25-p

Te svartvinbär 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,58 kr/st pris 40 kr
Te Söderblom

Te Söderblom

ICA · 150 g

ICA Vimmerby

jämförpris 178 kr/kg pris 27 kr
Te Wild Apple & cinnamon Ekologisk 20-p

Te Wild Apple & cinnamon Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,08 kr/st pris 42 kr
Te Örtte Night Time Berry 20-Pack

Te Örtte Night Time Berry 20-Pack

Pukka · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,08 kr/st pris 42 kr
Three ginger te Ekologisk 20-p

Three ginger te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,08 kr/st pris 42 kr
Vanilla chai te Ekologisk 20-p

Vanilla chai te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,08 kr/st pris 42 kr
Vitt Te Raspberry Ekologiskt 34g

Vitt Te Raspberry Ekologiskt 34g

Clipper · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,77 kr/st pris 35 kr
Äpple kanel & russin te 25-p

Äpple kanel & russin te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,58 kr/st pris 40 kr
Örtte Chai 20-p

Örtte Chai 20-p

ICA · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,78 kr/st pris 16 kr
Örtte Kamomill 25-p

Örtte Kamomill 25-p

Friggs · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,95 kr/st pris 24 kr
Örtte Kvällsro 25-p

Örtte Kvällsro 25-p

Friggs · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,95 kr/st pris 24 kr
Örtte Lakritstäppa 17-Pack

Örtte Lakritstäppa 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Vimmerby

jämförpris 2,04 kr/st pris 35 kr
Örtte Lemon/Ginger Refresh

Örtte Lemon/Ginger Refresh

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,30 kr/st pris 26 kr
Örtte Nypon 25-p

Örtte Nypon 25-p

Friggs · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,86 kr/st pris 37 kr
Örtte Peach Paradise

Örtte Peach Paradise

Lipton · 20 st

ICA Vimmerby

jämförpris 1,30 kr/st pris 26 kr
Örtte Pepparmynta 25-p

Örtte Pepparmynta 25-p

Friggs · 25 st

ICA Vimmerby

jämförpris 0,95 kr/st pris 24 kr
Örtte Winter Warmer Ekologiskt 20p

Örtte Winter Warmer Ekologiskt 20p

Pukka · 38 g

ICA Vimmerby

jämförpris 1094 kr/kg pris 42 kr
Tyck till