Primat

Flingor & müsli på ICA Kvantum Gislaved

136 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

All Bran Flakes Original XXL

All Bran Flakes Original XXL

Kelloggs · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 81 kr/kg pris 61 kr
Boveteflingor EKO glutenfri

Boveteflingor EKO glutenfri

Naturens skafferi · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 111 kr/kg pris 42 kr
Bovetflingor Glutenfria Ekologiska

Bovetflingor Glutenfria Ekologiska

ICA · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 106 kr/kg pris 40 kr
Branflakes Naturell

Branflakes Naturell

ICA · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Cheerios Fullkorn

Cheerios Fullkorn

Nestle · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 80 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Cheerios Honey

Cheerios Honey

Nestle · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 80 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Cheerios Maxi pack

Cheerios Maxi pack

Nestle · 600 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 101 kr/kg pris 61 kr
Choco corns Fullkornsmajspuffar med choklad Glutenfri

Choco corns Fullkornsmajspuffar med choklad Glutenfri

Naturens skafferi · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 118 kr/kg pris 44 kr
Chokoflingor

Chokoflingor

ICA Basic · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 63 kr/kg pris 24 kr
Coco pops chocos

Coco pops chocos

Kelloggs · 330 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 137 kr/kg pris 45 kr
Corn Flakes

Corn Flakes

Kelloggs · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 101 kr/kg pris 38 kr
Corn flakes

Corn flakes

ICA · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 47 kr/kg pris 35 kr
Corn flakes Glutenfri Laktosfri

Corn flakes Glutenfri Laktosfri

Schär · 250 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 119 kr/kg pris 30 kr
Corn Flakes Original

Corn Flakes Original

Kelloggs · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 72 kr/kg pris 54 kr
Cornflakes Glutenfri

Cornflakes Glutenfri

Nestle · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 101 kr/kg pris 38 kr
Crunchy

Crunchy

ICA Basic · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 31 kr/kg pris 24 kr
Disney Marvel chocolate stars

Disney Marvel chocolate stars

Weetabix · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 100 kr/kg pris 38 kr Extrapris
Extra Choco & Nuts Granola

Extra Choco & Nuts Granola

Kelloggs · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 101 kr/kg pris 45 kr
Extra Fylliga Havregryn

Extra Fylliga Havregryn

AXA · 825 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 25 kr/kg pris 21 kr
Flakes & Fibre glutenfri

Flakes & Fibre glutenfri

Schär · 300 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 186 kr/kg pris 56 kr
Flakes & red berries glutenfri

Flakes & red berries glutenfri

Schär · 300 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 161 kr/kg pris 48 kr
Flerkornsringar

Flerkornsringar

Frebaco · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 81 kr/kg pris 28 kr
Flingor Bluey

Flingor Bluey

Kelloggs · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Flingor Cornflakes

Flingor Cornflakes

ICA · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 47 kr/kg pris 23 kr
Flingor Cornflakes

Flingor Cornflakes

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 38 kr/kg pris 19 kr
Flingor Crunchy Choklad

Flingor Crunchy Choklad

ICA · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Flingor Crunchy Naturell

Flingor Crunchy Naturell

ICA · 800 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 48 kr/kg pris 39 kr
Flingor Crunchy Russin

Flingor Crunchy Russin

ICA · 800 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 48 kr/kg pris 39 kr
Flingor Crunchy Yoghurt & jordgubb

Flingor Crunchy Yoghurt & jordgubb

ICA · 725 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 50 kr/kg pris 36 kr
Flingor Crunchy Äpple & kanel

Flingor Crunchy Äpple & kanel

ICA · 800 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 48 kr/kg pris 39 kr
Flingor Frukostringar

Flingor Frukostringar

ICA · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 93 kr/kg pris 35 kr
Flingor Havregott jordgubb

Flingor Havregott jordgubb

AXA · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 118 kr/kg pris 41 kr
Flingor Lion protein

Flingor Lion protein

Nestle · 340 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 88 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Flingor Original

Flingor Original

Weetabix · 430 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 105 kr/kg pris 45 kr
Flingor Pokémon Kellogg´s

Flingor Pokémon Kellogg´s

Kelloggs · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 142 kr/kg pris 50 kr
Flingor Tresor Milk Choco

Flingor Tresor Milk Choco

Kelloggs · 410 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 113 kr/kg pris 46 kr
Frosties

Frosties

Kelloggs · 620 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 93 kr/kg pris 58 kr
Frostiga flingor

Frostiga flingor

ICA · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Frukostflingor Havrekuddar Original

Frukostflingor Havrekuddar Original

Havrefras · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 99 kr/kg pris 37 kr
Frukosthjärtan med Jordgubbar

Frukosthjärtan med Jordgubbar

ICA · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 105 kr/kg pris 37 kr
Fruktmüsli KRAV

Fruktmüsli KRAV

Saltå Kvarn · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 68 kr/kg pris 51 kr
Fruktmüsli Glutenfri Ekologisk

Fruktmüsli Glutenfri Ekologisk

Urtekram · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Fyllda Frukostkuddar med hasselnötskräm

Fyllda Frukostkuddar med hasselnötskräm

ICA Basic · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 71 kr/kg pris 27 kr
Fyllda kakaokuddar med mjölkkräm

Fyllda kakaokuddar med mjölkkräm

ICA Basic · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 71 kr/kg pris 27 kr
Gl-fri Granola äpple kanel

Gl-fri Granola äpple kanel

ICA · 325 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 112 kr/kg pris 36 kr
Glutenfri Musli Naturell

Glutenfri Musli Naturell

ICA · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Gold berries müsli

Gold berries müsli

AXA · 725 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 77 kr/kg pris 56 kr
Granola Apelsin Mango & Passion 400g

Granola Apelsin Mango & Passion 400g

Pauluns · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 118 kr/kg pris 53 kr
Granola blåbär & rabarber Glutenfri

Granola blåbär & rabarber Glutenfri

Pauluns · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 157 kr/kg pris 55 kr
Granola Blåbär Citron

Granola Blåbär Citron

Pauluns · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Granola blåbär jordgubb

Granola blåbär jordgubb

Färsking · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Granola Bär Glutenfri

Granola Bär Glutenfri

ICA · 325 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 112 kr/kg pris 36 kr
Granola Cacao, Almond & Blueberry

Granola Cacao, Almond & Blueberry

AXA · 475 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Granola Choc-Go Bananas

Granola Choc-Go Bananas

Start · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Granola Crazelnut crunch

Granola Crazelnut crunch

Start · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Granola dadlar o mandel Glutenfri

Granola dadlar o mandel Glutenfri

ICA · 325 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 112 kr/kg pris 36 kr
Granola Fikon & hasselnötter

Granola Fikon & hasselnötter

ICA · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 103 kr/kg pris 46 kr
Granola Gourmet Ekologisk

Granola Gourmet Ekologisk

Chelsie's · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 158 kr/kg pris 63 kr
Granola Hallon Jordgubb

Granola Hallon Jordgubb

Pauluns · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Granola Hasseln&Dadlar

Granola Hasseln&Dadlar

Pauluns · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 105 kr/kg pris 47 kr
Granola Hasselnöt & russin Reneé Voltaire

Granola Hasselnöt & russin Reneé Voltaire

Renée Voltaire · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 96 kr/kg pris 48 kr
Granola Hazelnut & Cashew

Granola Hazelnut & Cashew

AXA · 475 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Granola Jordgubbar Kardemumma Ekologisk

Granola Jordgubbar Kardemumma Ekologisk

Chelsie's · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 158 kr/kg pris 63 kr
Granola Jordnötssmör & kakao

Granola Jordnötssmör & kakao

Pauluns · 430 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 125 kr/kg pris 54 kr
Granola Kakao & blåbär

Granola Kakao & blåbär

ICA · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 103 kr/kg pris 46 kr
Granola Kakao & Dadelkrisp

Granola Kakao & Dadelkrisp

Pauluns · 420 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 99 kr/kg pris 42 kr
Granola Kakao & hallon

Granola Kakao & hallon

Pauluns · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Granola kakao hallon

Granola kakao hallon

Färsking · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Granola Kanel mandel & äpple Paulúns

Granola Kanel mandel & äpple Paulúns

Pauluns · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 118 kr/kg pris 53 kr
Granola Naturell

Granola Naturell

Start · 1100 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 45 kr/kg pris 49 kr
Granola naturell

Granola naturell

ICA · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 88 kr/kg pris 40 kr
Granola Naturell

Granola Naturell

Pauluns · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 92 kr/kg pris 42 kr
Granola Paleo Ekologisk

Granola Paleo Ekologisk

Chelsie's · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 213 kr/kg pris 85 kr
Granola Raspberry & Cinnamon

Granola Raspberry & Cinnamon

AXA · 475 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Granola Raspberry Licious pie

Granola Raspberry Licious pie

Start · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Granola Röda bär & kokos

Granola Röda bär & kokos

ICA · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 103 kr/kg pris 46 kr
Granola Strawberry & Sunflower Seed

Granola Strawberry & Sunflower Seed

AXA · 475 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Granola äpple kanel

Granola äpple kanel

Färsking · 375 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Grötmix Hasselnöt

Grötmix Hasselnöt

Podravka · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 189 kr/kg pris 95 kr
Hasselnöt

Hasselnöt

Start · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 55 kr/kg pris 42 kr
Havregrynsgröt mörk choklad & hallon

Havregrynsgröt mörk choklad & hallon

Elovena · 210 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 153 kr/kg pris 32 kr
Havrekuddar glutenfri

Havrekuddar glutenfri

Schär · 300 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 118 kr/kg pris 35 kr
Havrekuddar jordgubb

Havrekuddar jordgubb

Havrefras · 300 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 171 kr/kg pris 51 kr
Havrekuddar Kakao

Havrekuddar Kakao

Havrefras · 300 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 137 kr/kg pris 41 kr
Havrekuddar kakao

Havrekuddar kakao

ICA · 300 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 123 kr/kg pris 37 kr
Havrekuddar Original

Havrekuddar Original

Havrefras · 600 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 77 kr/kg pris 46 kr
Havrekuddar UTS

Havrekuddar UTS

Havrefras · 300 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 137 kr/kg pris 41 kr
Havrering naturell

Havrering naturell

AXA · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 71 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Havreringar Fullkorn

Havreringar Fullkorn

Frebaco · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 67 kr/kg pris 24 kr
Honungspuffar

Honungspuffar

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 51 kr/kg pris 26 kr
Kalaspuffar

Kalaspuffar

Honey Monster · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 80 kr/kg pris 36 kr
Kitkat flingor

Kitkat flingor

Nestle · 330 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 91 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Krispig Granola Naturell

Krispig Granola Naturell

Frebaco · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Krispig Granola Äpple & Kanel

Krispig Granola Äpple & Kanel

Frebaco · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Krispig Müsli Mandel & Hasselnöt

Krispig Müsli Mandel & Hasselnöt

Risenta · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 99 kr/kg pris 45 kr
Krispig Müsli Tranbär & Dinkelpuff

Krispig Müsli Tranbär & Dinkelpuff

Risenta · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 99 kr/kg pris 45 kr
Müsli 45% Frukt

Müsli 45% Frukt

ICA · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 42 kr/kg pris 31 kr
Müsli 50% Frukt & nötter

Müsli 50% Frukt & nötter

ICA · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 57 kr/kg pris 43 kr
Müsli Berries

Müsli Berries

AXA · 600 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 66 kr/kg pris 40 kr
Müsli Blåbär & Acai Paulúns

Müsli Blåbär & Acai Paulúns

Pauluns · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 123 kr/kg pris 49 kr
Tyck till