Primat

Köttsubstitut på ICA Kvantum Gislaved

69 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bacon Växtbaserad

Bacon Växtbaserad

La Vie · 120 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 312 kr/kg pris 37 kr
Beef style strips

Beef style strips

Oumph · 700 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 124 kr/kg pris 87 kr
Beyond burger Fryst 2-p

Beyond burger Fryst 2-p

Beyond Meat · 226 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 230 kr/kg pris 52 kr
Cabanossy vegansk

Cabanossy vegansk

Peas of Heaven · 210 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 186 kr/kg pris 39 kr
Ch*cken style chunks

Ch*cken style chunks

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 137 kr/kg pris 38 kr
Chorizo vegan perfect

Chorizo vegan perfect

Peas of Heaven · 210 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 186 kr/kg pris 39 kr
Crispy mini filet

Crispy mini filet

Hälsans Kök · 285 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 169 kr/kg pris 48 kr
Crispy supreme

Crispy supreme

Max · 360 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 152 kr/kg pris 55 kr
Delifresh plant beef burger 4-p 90g

Delifresh plant beef burger 4-p 90g

Max · 360 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 131 kr/kg pris 47 kr
Falafel vegan Fryst

Falafel vegan Fryst

Findus · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 92 kr/kg pris 42 kr
Falafel Vegansk Fryst

Falafel Vegansk Fryst

Anamma · 900 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 84 kr/kg pris 75 kr
Filéer vegetariska Fryst

Filéer vegetariska Fryst

Quorn · 312 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 123 kr/kg pris 38 kr
Formbar färs

Formbar färs

Oumph · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 102 kr/kg pris 41 kr
Formbar färs

Formbar färs

Oumph · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 92 kr/kg pris 69 kr
Formbar färs vegansk Fryst

Formbar färs vegansk Fryst

Anamma · 850 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 88 kr/kg pris 75 kr
Grilled ch*cken chunks

Grilled ch*cken chunks

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 137 kr/kg pris 38 kr
Grillkorv vegan

Grillkorv vegan

Peas of Heaven · 250 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 139 kr/kg pris 35 kr
Kebab chunks

Kebab chunks

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 137 kr/kg pris 38 kr
Leifs köttfria köttbullar

Leifs köttfria köttbullar

Dafgårds · 500 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Marcus Köttfria köttbullar

Marcus Köttfria köttbullar

Peas of Heaven · 340 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 186 kr/kg pris 63 kr
Mince/Färs vegetarisk

Mince/Färs vegetarisk

Quorn · 600 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 99 kr/kg pris 60 kr
Ost Cheddar Block Vegansk

Ost Cheddar Block Vegansk

ICA · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Ost Parveggio Riven Vegansk

Ost Parveggio Riven Vegansk

Green Vie · 100 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Plant based

Plant based

Philadelphia · 145 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 180 kr/kg pris 26 kr
Pulled BBQ chunks

Pulled BBQ chunks

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 137 kr/kg pris 38 kr
Pålägg Garlic & Herb Skivor

Pålägg Garlic & Herb Skivor

Quorn · 100 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 258 kr/kg pris 26 kr
Pålägg Vegeclassic Vegankorv

Pålägg Vegeclassic Vegankorv

Vege smak · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 187 kr/kg pris 75 kr
Smashed burger

Smashed burger

Oumph · 320 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 162 kr/kg pris 52 kr
Sojafärs vegansk Fryst

Sojafärs vegansk Fryst

ICA · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 76 kr/kg pris 57 kr
Steak Färsk Växtbaserad Planted

Steak Färsk Växtbaserad Planted

planted. · 150 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 399 kr/kg pris 60 kr
Tempeh Färsk Helbit

Tempeh Färsk Helbit

Yipin · 200 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 171 kr/kg pris 34 kr
Tempeh teriyaki

Tempeh teriyaki

Yipin · 200 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 171 kr/kg pris 34 kr
Thyme & garlic chunks

Thyme & garlic chunks

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 137 kr/kg pris 38 kr
Tofu Alspånsrökt Ekologisk

Tofu Alspånsrökt Ekologisk

Yipin · 230 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 131 kr/kg pris 30 kr
Tofu Chili Vitlök

Tofu Chili Vitlök

Yipin · 230 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 131 kr/kg pris 30 kr
Tofu i äpple & currysås

Tofu i äpple & currysås

Fiskexporten · 200 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr
Tofu naturell

Tofu naturell

ICA Basic · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Tofu Naturell Ekologisk

Tofu Naturell Ekologisk

ICA Gott Liv · 230 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 90 kr/kg pris 21 kr
Tofu naturell Ekologisk KRAV Yi Pin

Tofu naturell Ekologisk KRAV Yi Pin

Yipin · 230 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 107 kr/kg pris 25 kr
Tofu naturell Ekologisk KRAV

Tofu naturell Ekologisk KRAV

Yipin · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Tofu rökt

Tofu rökt

ICA Basic · 200 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Tofu silkesmjuk Ekologisk

Tofu silkesmjuk Ekologisk

Yipin · 400 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Tofu örtmarinerad Ekologisk KRAV

Tofu örtmarinerad Ekologisk KRAV

Yipin · 230 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 131 kr/kg pris 30 kr
Veganost Cheddar Epic Block Glutenfri Laktosfri

Veganost Cheddar Epic Block Glutenfri Laktosfri

Violife · 200 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 184 kr/kg pris 37 kr
Veganskivor ChiQi

Veganskivor ChiQi

Quorn · 100 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 258 kr/kg pris 26 kr
Veganskivor Rökt smak

Veganskivor Rökt smak

Quorn · 100 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 258 kr/kg pris 26 kr
Vegetarisk mince/färs Fryst

Vegetarisk mince/färs Fryst

Quorn · 300 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 128 kr/kg pris 38 kr
Vegetariska filéer Fryst

Vegetariska filéer Fryst

Quorn · 624 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 98 kr/kg pris 61 kr
Vegetariska pieces/bitar Fryst

Vegetariska pieces/bitar Fryst

Quorn · 300 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 128 kr/kg pris 38 kr
Vegetariska pieces/bitar Fryst

Vegetariska pieces/bitar Fryst

Quorn · 600 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 102 kr/kg pris 61 kr
Vego-Grillare

Vego-Grillare

ICA · 280 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 124 kr/kg pris 35 kr
Vegobacon

Vegobacon

ICA · 80 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 247 kr/kg pris 20 kr
Vegobullar Glutenfri Fryst

Vegobullar Glutenfri Fryst

Anamma · 900 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 84 kr/kg pris 75 kr
Vegoburgare Glutenfri Fryst

Vegoburgare Glutenfri Fryst

Anamma · 880 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 85 kr/kg pris 75 kr
Vegofilébitar

Vegofilébitar

Hälsans Kök · 420 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 135 kr/kg pris 57 kr
Vegofilébitar

Vegofilébitar

Hälsans Kök · 700 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 127 kr/kg pris 89 kr
Vegofärs

Vegofärs

Anamma · 450 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Vegofärs glutenfri Fryst

Vegofärs glutenfri Fryst

Anamma · 1000 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr
Vegokebab

Vegokebab

Schysst käk · 350 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 143 kr/kg pris 50 kr
Vegokorv cheeze

Vegokorv cheeze

Peas of Heaven · 210 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 186 kr/kg pris 39 kr
Vegokorv Glutenfri Fryst

Vegokorv Glutenfri Fryst

Anamma · 840 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 89 kr/kg pris 75 kr
Vegonuggets

Vegonuggets

Hälsans Kök · 700 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 115 kr/kg pris 80 kr
Vegonuggets av ärta

Vegonuggets av ärta

Anamma · 620 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 159 kr/kg pris 98 kr
Vegoprins Glutenfri Fryst

Vegoprins Glutenfri Fryst

Anamma · 300 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 164 kr/kg pris 49 kr
Vegoschnitzel

Vegoschnitzel

Hälsans Kök · 720 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 112 kr/kg pris 80 kr
Vegoschnitzel glutenfri

Vegoschnitzel glutenfri

Anamma · 750 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 100 kr/kg pris 75 kr
Vegoskivor Original

Vegoskivor Original

Pärsons · 100 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Vegoskivor Paprika

Vegoskivor Paprika

Pärsons · 100 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Äggersättare

Äggersättare

KhoiSan Tea · 175 g

ICA Kvantum Gislaved

jämförpris 401 kr/kg pris 70 kr
Tyck till