Primat

Inlagd fisk på ICA Kvantum Södermalm

141 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 229 kr/kg pris 48 kr
5-minuterssill i bit 410g

5-minuterssill i bit 410g

Klädesholmen · 210 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 176 kr/kg pris 37 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 224 kr/kg pris 48 kr
Ankbröst Färskt Rökt ca

Ankbröst Färskt Rökt ca

La belle de France · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 354 kr/kg pris 106 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 806 kr/kg pris 23 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 190 kr/kg pris 23 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 204 kr/kg pris 27 kr
Ansjoviskryddad Sill 420g

Ansjoviskryddad Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 185 kr/kg pris 37 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 179 kr/kg pris 30 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 172 kr/kg pris 22 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 226 kr/kg pris 28 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 248 kr/kg pris 26 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 239 kr/kg pris 28 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 448 kr/kg pris 34 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 463 kr/kg pris 79 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 521 kr/kg pris 39 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 469 kr/kg pris 37 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 521 kr/kg pris 39 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 425 kr/kg pris 32 kr
Clarias Färsk Varmrökt Citronpeppar

Clarias Färsk Varmrökt Citronpeppar

Gårdsfisk · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 329 kr/kg pris 41 kr
Clarias Färsk Varmrökt Örtagård

Clarias Färsk Varmrökt Örtagård

Gårdsfisk · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 329 kr/kg pris 41 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 241 kr/kg pris 27 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 221 kr/kg pris 27 kr
Fransk Löksill 420g

Fransk Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 410 kr/kg pris 123 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 212 kr/kg pris 23 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 221 kr/kg pris 27 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 226 kr/kg pris 28 kr
Inlagd Sill 420g

Inlagd Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Inlagd Sill 550g

Inlagd Sill 550g

ICA · 275 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 126 kr/kg pris 35 kr
Inläggningssill 390g

Inläggningssill 390g

Klädesholmen · 210 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 181 kr/kg pris 38 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 222 kr/kg pris 42 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 115 kr/kg pris 34 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 115 kr/kg pris 29 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 125 kr/kg pris 37 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 149 kr/kg pris 37 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 176 kr/kg pris 33 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 125 kr/kg pris 37 kr
Kaviar mildrökt KRAV

Kaviar mildrökt KRAV

ICA · 190 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 164 kr/kg pris 31 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 149 kr/kg pris 37 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 183 kr/kg pris 28 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 131 kr/kg pris 37 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 226 kr/kg pris 28 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 244 kr/kg pris 42 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 294 kr/kg pris 50 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 400 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 281 kr/kg pris 112 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 344 kr/kg pris 52 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 350 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 360 kr/kg pris 126 kr
Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 442 kr/kg pris 110 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 344 kr/kg pris 52 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 350 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 360 kr/kg pris 126 kr
Lax Färsk Kallrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 442 kr/kg pris 110 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 433 kr/kg pris 54 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 433 kr/kg pris 54 kr
Lax Färsk Varmrökt Dubbelfilé ca Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Dubbelfilé ca Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 433 kr/kg pris 130 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

ICA · 600 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 397 kr/kg pris 238 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 414 kr/kg pris 124 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 433 kr/kg pris 54 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 433 kr/kg pris 54 kr
Lax Färsk Varmrökt Regnbåge Svartpeppar

Lax Färsk Varmrökt Regnbåge Svartpeppar

Korshags · 1000 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 343 kr/kg pris 343 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 433 kr/kg pris 54 kr
Lax Gravad Skivad

Lax Gravad Skivad

Mowi · 100 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 540 kr/kg pris 54 kr
Lax Gravad Skivad

Lax Gravad Skivad

Mowi · 150 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 485 kr/kg pris 73 kr
Lax Gravad Skivad Rödbeta

Lax Gravad Skivad Rödbeta

Mowi · 100 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 540 kr/kg pris 54 kr
Lax Gravad Skivad Upptinad

Lax Gravad Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 300 kr/kg pris 45 kr
Lax Gravad Skivad Upptinad

Lax Gravad Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 271 kr/kg pris 81 kr
Lax i bit varmrökt citron Miljömärkt

Lax i bit varmrökt citron Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 466 kr/kg pris 140 kr
Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 463 kr/kg pris 139 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Mowi · 100 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 540 kr/kg pris 54 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Mowi · 150 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 485 kr/kg pris 73 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 300 kr/kg pris 45 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 271 kr/kg pris 81 kr
Lax najad Miljömärkt

Lax najad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 344 kr/kg pris 52 kr
Lax Varmrökt Dubbelfilé Miljömärkt

Lax Varmrökt Dubbelfilé Miljömärkt

ICA · 600 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 384 kr/kg pris 230 kr
Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Korshags · 100 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 679 kr/kg pris 68 kr
Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Korshags · 100 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 560 kr/kg pris 56 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt KRAV

Laxfilé Färsk Kallrökt KRAV

Korshags · 100 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 679 kr/kg pris 68 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Korshags · 100 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 560 kr/kg pris 56 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Chili & Sesam

Laxfilé Färsk Varmrökt Chili & Sesam

Korshags · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 590 kr/kg pris 74 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Citronpeppar Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Citronpeppar Miljömärkt

Korshags · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 590 kr/kg pris 74 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit Miljömärkt

Korshags · 600 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 412 kr/kg pris 247 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Smokey Taco

Laxfilé Färsk Varmrökt Smokey Taco

Korshags · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 574 kr/kg pris 72 kr
Laxsida varmrökt ca Miljömärkt

Laxsida varmrökt ca Miljömärkt

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 386 kr/kg pris 386 kr
Löjrom kyld

Löjrom kyld

Ullmo · 50 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 2460 kr/kg pris 123 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 203 kr/kg pris 22 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 229 kr/kg pris 28 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 226 kr/kg pris 28 kr
Löksill 420g

Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 126 kr/kg pris 35 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 219 kr/kg pris 27 kr
Matjesillfilé 2,2kg

Matjesillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 140 kr/kg pris 140 kr
Matjessill 420g

Matjessill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 185 kr/kg pris 37 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 124 kr/kg pris 37 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 291 kr/kg pris 36 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Södermalm

jämförpris 185 kr/kg pris 23 kr
Tyck till