Primat

Fryst fisk på ICA Kvantum Värnamo

62 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Amerikansk löjrom Fryst

Amerikansk löjrom Fryst

Pandalus · 80 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 1713 kr/kg pris 137 kr
Blåmusslor Fryst

Blåmusslor Fryst

ICA · 450 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 96 kr/kg pris 43 kr
Blåmusslor i Vitvin Fryst

Blåmusslor i Vitvin Fryst

Ullmo · 450 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Crispies Fryst 8-p

Crispies Fryst 8-p

Findus · 370 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 118 kr/kg pris 43 kr
Crispy fish

Crispy fish

ICA · 480 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 113 kr/kg pris 54 kr
Fish & crisp fish nuggets

Fish & crisp fish nuggets

Findus · 490 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 116 kr/kg pris 57 kr
Fish & crisp fiskpinnar MSC

Fish & crisp fiskpinnar MSC

Findus · 364 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 129 kr/kg pris 47 kr
Fish and crisp Fish burger MSC

Fish and crisp Fish burger MSC

Findus · 230 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 119 kr/kg pris 27 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

ICA · 450 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 74 kr/kg pris 33 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

Findus · 750 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 76 kr/kg pris 57 kr
Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Findus · 450 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 84 kr/kg pris 38 kr
Fiskpinnar glutenfri

Fiskpinnar glutenfri

Findus · 360 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 121 kr/kg pris 43 kr
Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Findus · 340 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 145 kr/kg pris 49 kr
Fryst Laxsida

Fryst Laxsida

ICA · 600 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 230 kr/kg pris 138 kr
Havskräftor MSC Fryst

Havskräftor MSC Fryst

Ullmo · 500 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 377 kr/kg pris 188 kr
Kammusslor

Kammusslor

ICA · 150 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 725 kr/kg pris 109 kr
Kapkummel

Kapkummel

ICA · 600 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 157 kr/kg pris 94 kr
Laxfile Fryst 400g

Laxfile Fryst 400g

Ullmo · 500 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 226 kr/kg pris 113 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

Pacific brand · 500 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 190 kr/kg pris 95 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

ICA · 560 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 218 kr/kg pris 122 kr
Laxsida Fryst ASC

Laxsida Fryst ASC

ICA · 600 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 239 kr/kg pris 143 kr
Laxtärningar Fryst

Laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 277 kr/kg pris 83 kr
Löjrom Finsk

Löjrom Finsk

Ullmo · 80 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 1798 kr/kg pris 144 kr
Löjrom Fryst

Löjrom Fryst

Ullmo · 80 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 1362 kr/kg pris 109 kr
Nutaaq torskfiléer

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 211 kr/kg pris 85 kr Extrapris
Panerade bläckfiskringar Fryst

Panerade bläckfiskringar Fryst

Ullmo · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Pangasiusmalfilé Fryst Feldt's

Pangasiusmalfilé Fryst Feldt's

FELDTS · 500 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 85 kr/kg pris 43 kr
Pangasiusmalfilé Fryst

Pangasiusmalfilé Fryst

ICA · 600 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 84 kr/kg pris 51 kr
Pilgrimsmusslor Fryst

Pilgrimsmusslor Fryst

Ullmo · 200 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 615 kr/kg pris 123 kr
Pinklax

Pinklax

Ullmo · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 207 kr/kg pris 83 kr
Regnbågsrom Fryst

Regnbågsrom Fryst

Ullmo · 80 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 1123 kr/kg pris 90 kr
Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

ICA · 420 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 304 kr/kg pris 128 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

Royal Greenland · 1000 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 158 kr/kg pris 158 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

ICA · 500 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 166 kr/kg pris 83 kr
Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

ICA · 500 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Räkor med skal Fryst MSC

Räkor med skal Fryst MSC

Ullmo · 1000 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 121 kr/kg pris 121 kr
Räkor med skal M

Räkor med skal M

Royal Greenland · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 125 kr/kg pris 50 kr
Räkor skalade XL Frysta

Räkor skalade XL Frysta

ICA · 200 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 299 kr/kg pris 60 kr
Räkor stora skalade Frysta

Räkor stora skalade Frysta

ICA · 200 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 290 kr/kg pris 58 kr
Rå Scampi Fryst

Rå Scampi Fryst

Ullmo · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 255 kr/kg pris 102 kr
Scampi kokt skalade 41/50 Fryst

Scampi kokt skalade 41/50 Fryst

Ullmo · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 237 kr/kg pris 95 kr
Skalade räkor XL

Skalade räkor XL

Royal Greenland · 175 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 291 kr/kg pris 51 kr
Sprödbakad fiskfilé MSC

Sprödbakad fiskfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 128 kr/kg pris 46 kr
Sprödbakad plattfisk MSC

Sprödbakad plattfisk MSC

Ullmo · 300 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

ICA · 360 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 177 kr/kg pris 64 kr
Sprödpanerade räkor

Sprödpanerade räkor

Royal Greenland · 300 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 248 kr/kg pris 74 kr
Stillahavsspättafiléer panerade

Stillahavsspättafiléer panerade

RAHBEK · 300 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 130 kr/kg pris 39 kr
Stora skalade räkor

Stora skalade räkor

ICA · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 221 kr/kg pris 88 kr
Surimisticks

Surimisticks

ICA · 200 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 95 kr/kg pris 19 kr
Torsk & laxtärningar Fryst

Torsk & laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 301 kr/kg pris 90 kr
Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

ICA · 300 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 338 kr/kg pris 101 kr
Torsk Ryggfilé MSC 4-p

Torsk Ryggfilé MSC 4-p

Ullmo · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 335 kr/kg pris 134 kr
Torskfilé

Torskfilé

Ullmo · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 243 kr/kg pris 97 kr
Torskfilé MSC Fryst

Torskfilé MSC Fryst

ICA · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 245 kr/kg pris 98 kr
Torskfiléer

Torskfiléer

Royal Greenland · 375 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 313 kr/kg pris 117 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 274 kr/kg pris 274 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 600 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 306 kr/kg pris 184 kr
Torskfilér i bitar

Torskfilér i bitar

Royal Greenland · 375 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 269 kr/kg pris 101 kr
Torskrygg 4-p

Torskrygg 4-p

Norway Seafoods · 500 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 354 kr/kg pris 177 kr
Torskryggfilé

Torskryggfilé

Royal Greenland · 420 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 368 kr/kg pris 154 kr
Vannameiräkor kokta

Vannameiräkor kokta

ICA · 400 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 213 kr/kg pris 85 kr
Vit tonfiskfilé Fryst

Vit tonfiskfilé Fryst

ICA · 280 g

ICA Kvantum Värnamo

jämförpris 264 kr/kg pris 74 kr
Tyck till