Primat

Kaffe på ICA Kvantum Kiruna

160 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bryggkaffe

Bryggkaffe

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 89 kr/kg pris 45 kr
Bryggkaffe Dark Temptation

Bryggkaffe Dark Temptation

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 166 kr/kg pris 75 kr
Bryggkaffe Estanzia KRAV

Bryggkaffe Estanzia KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 175 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Fika Dark Roast

Bryggkaffe Fika Dark Roast

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Fikastund

Bryggkaffe Fikastund

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Bryggkaffe Forza

Bryggkaffe Forza

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 166 kr/kg pris 75 kr
Bryggkaffe Franskrost Classic

Bryggkaffe Franskrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Hazienda KRAV

Bryggkaffe Hazienda KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 175 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Jubileum

Bryggkaffe Jubileum

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Bryggkaffe Kahawa

Bryggkaffe Kahawa

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 166 kr/kg pris 75 kr
Bryggkaffe Kharisma

Bryggkaffe Kharisma

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Bryggkaffe Koffeinfri Ekologisk

Bryggkaffe Koffeinfri Ekologisk

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 169 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Gevalia · 425 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 174 kr/kg pris 74 kr
Bryggkaffe koffeinhaltigt

Bryggkaffe koffeinhaltigt

Idee Kaffee · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 155 kr/kg pris 78 kr
Bryggkaffe Maria Zoéga Skånerost

Bryggkaffe Maria Zoéga Skånerost

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 164 kr/kg pris 74 kr
Bryggkaffe Mellanmörk

Bryggkaffe Mellanmörk

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 149 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

ICA · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 110 kr/kg pris 50 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 139 kr/kg pris 63 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Bryggkaffe Mezzo

Bryggkaffe Mezzo

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Mezzo

Bryggkaffe Mezzo

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Bryggkaffe Mollbergs blandning

Bryggkaffe Mollbergs blandning

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 166 kr/kg pris 75 kr
Bryggkaffe Mörkrost

Bryggkaffe Mörkrost

ICA · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 110 kr/kg pris 50 kr
Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 139 kr/kg pris 63 kr
Bryggkaffe Peru Ekologisk

Bryggkaffe Peru Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 139 kr/kg pris 63 kr
Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Bryggkaffe Reko KRAV

Bryggkaffe Reko KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Bryggkaffe Skånerost

Bryggkaffe Skånerost

ICA · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 110 kr/kg pris 50 kr
Bryggkaffe Svea Classic

Bryggkaffe Svea Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Tricolore

Bryggkaffe Tricolore

Lindvalls · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 124 kr/kg pris 56 kr
Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Cappuccino Classic

Cappuccino Classic

La Festa · 125 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Chokladdryck Cankao Burk

Chokladdryck Cankao Burk

Canderel · 250 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 260 kr/kg pris 65 kr
Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Oboy · 10 st

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 3,30 kr/st pris 33 kr
Espresso Giusto Hela bönor KRAV

Espresso Giusto Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 190 kr/kg pris 95 kr
Espresso Hela bönor Ekologisk

Espresso Hela bönor Ekologisk

ICA I love eco · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 161 kr/kg pris 81 kr
Espresso Malet Qualità Rossa

Espresso Malet Qualità Rossa

Lavazza · 250 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 200 kr/kg pris 50 kr
Espresso Nero Hela bönor

Espresso Nero Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 178 kr/kg pris 89 kr
Forza Hela bönor

Forza Hela bönor

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Hela Bönor Skånerost

Hela Bönor Skånerost

ICA · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 155 kr/kg pris 78 kr
Ice Coffee Double Espresso

Ice Coffee Double Espresso

Hell · 250 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 58 kr/l pris 15 kr
ICE Coffee Espresso Creamy Cookie Laktosfri

ICE Coffee Espresso Creamy Cookie Laktosfri

Löfbergs · 230 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr
Intensiv Mörkrost Hela bönor Ekologisk

Intensiv Mörkrost Hela bönor Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 164 kr/kg pris 74 kr
Iskaffe

Iskaffe

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Caffe Latte

Iskaffe Caffe Latte

Lavazza · 250 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 88 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Caffe Latte ®

Iskaffe Caffe Latte ®

Starbucks · 750 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 46 kr/l pris 35 kr
Iskaffe Cappuccino Geia Food

Iskaffe Cappuccino Geia Food

Monday& · 1000 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Cappuccino

Iskaffe Cappuccino

Lavazza · 250 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 88 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Caramel Macchiato ®

Iskaffe Caramel Macchiato ®

Starbucks · 750 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 46 kr/l pris 35 kr
Iskaffe Classics Cappuccino ®

Iskaffe Classics Cappuccino ®

Starbucks · 220 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 91 kr/l pris 20 kr
Iskaffe Classics Caramel Macchiato ®

Iskaffe Classics Caramel Macchiato ®

Starbucks · 220 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 91 kr/l pris 20 kr
Iskaffe Coffee Latte

Iskaffe Coffee Latte

Hell · 250 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 58 kr/l pris 15 kr
Iskaffe Double Cappuchino

Iskaffe Double Cappuchino

Hell · 250 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 58 kr/l pris 15 kr
Iskaffe Espresso & Milk

Iskaffe Espresso & Milk

Lavazza · 250 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 88 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Gold Iced Salted Caramel 7-p

Iskaffe Gold Iced Salted Caramel 7-p

Nescafe · 102 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 244 kr/kg pris 25 kr
Iskaffe Ice Espresso & Mjölk Ekologisk

Iskaffe Ice Espresso & Mjölk Ekologisk

Löfbergs · 230 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr
Iskaffe ICE Salted Caramel

Iskaffe ICE Salted Caramel

Löfbergs · 230 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr
Iskaffe Latte ®

Iskaffe Latte ®

Arla · 1000 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Iskaffe Latte Macchiato Ekologisk

Iskaffe Latte Macchiato Ekologisk

Löfbergs · 230 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr
Iskaffe Salted Caramel

Iskaffe Salted Caramel

Monday& · 1000 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Salted Caramel

Iskaffe Salted Caramel

Hell · 250 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 58 kr/l pris 15 kr
Iskaffe Vanilj

Iskaffe Vanilj

Hell · 250 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 58 kr/l pris 15 kr
Iskaffe Wiener Geia Food

Iskaffe Wiener Geia Food

Monday& · 1000 ml

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Kaffe Amigas Extra mörk Hela bönor KRAV

Kaffe Amigas Extra mörk Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 171 kr/kg pris 77 kr
Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Bella Crema Intenso Hela bönor

Kaffe Bella Crema Intenso Hela bönor

Melitta · 1000 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 163 kr/kg pris 163 kr
Kaffe Bella Crema Lacrema Hela bönor

Kaffe Bella Crema Lacrema Hela bönor

Melitta · 1000 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 163 kr/kg pris 163 kr
Kaffe Blond KRAV

Kaffe Blond KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Cappuccino Original

Kaffe Cappuccino Original

Gevalia · 10 st

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 2,09 kr/st pris 21 kr
Kaffe Eco KRAV

Kaffe Eco KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Eco Hela bönor KRAV

Kaffe Eco Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 171 kr/kg pris 77 kr
Kaffe Elbrygg

Kaffe Elbrygg

ICA · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 110 kr/kg pris 50 kr
Kaffe Espresso Azera Nescafé

Kaffe Espresso Azera Nescafé

Nescafe · 100 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 869 kr/kg pris 87 kr
Kaffe Franskrost Hela bönor

Kaffe Franskrost Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 163 kr/kg pris 82 kr
Kaffe GranDia Classic

Kaffe GranDia Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Kaffe GranDia Hela bönor

Kaffe GranDia Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 163 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Hela Bönor Blue Java

Kaffe Hela Bönor Blue Java

Zoegas · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 164 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Hela Bönor Intenzo

Kaffe Hela Bönor Intenzo

Zoegas · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 164 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Hela bönor Jubileum

Kaffe Hela bönor Jubileum

Löfbergs · 400 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 190 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Hela bönor Kharisma

Kaffe Hela bönor Kharisma

Löfbergs · 400 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 190 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Hela bönor Mellanrost Fika

Kaffe Hela bönor Mellanrost Fika

Löfbergs · 400 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 190 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Hela Bönor Mezzo

Kaffe Hela Bönor Mezzo

Zoegas · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 164 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Hela Bönor Skånerost

Kaffe Hela Bönor Skånerost

Zoegas · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 164 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Kahawa Hela Bönor Zoégas

Kaffe Kahawa Hela Bönor Zoégas

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Kok mellanrost

Kaffe Kok mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Kaffe Malet Espresso Italiano Classico

Kaffe Malet Espresso Italiano Classico

Lavazza · 250 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 218 kr/kg pris 55 kr
Kaffe Mellanrost Hela bönor

Kaffe Mellanrost Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 163 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Mellanrost Refill Ekologisk

Kaffe Mellanrost Refill Ekologisk

Gevalia · 150 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 583 kr/kg pris 88 kr
Kaffe Mörkrost Brygg

Kaffe Mörkrost Brygg

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr
Kaffe Mörkrost hela bönor

Kaffe Mörkrost hela bönor

Löfbergs · 400 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 190 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Peru Hela bönor Ekologisk

Kaffe Peru Hela bönor Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 164 kr/kg pris 74 kr
Kaffe Pressiado Mörkrost Classic

Kaffe Pressiado Mörkrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Kaffe Presso

Kaffe Presso

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 166 kr/kg pris 75 kr
Kaffe Reko Hela bönor KRAV

Kaffe Reko Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 171 kr/kg pris 77 kr
Kaffebönor Crema Tradizione

Kaffebönor Crema Tradizione

Caffe Molinari · 500 g

ICA Kvantum Kiruna

jämförpris 220 kr/kg pris 110 kr
Tyck till